2011 Kasim Annelerinin Gobusleri

gobusler harika ya supersiniz kizlar :KK52::KK23:

fatma ne kadar zayifsin kiz masallah:nazar:

anam maşallah bu ne guzellik yahuuuuuu tü tü tü :nazar:
şekerim sen tasalanma 74.5 kiloyum diye ben de sana yetismek uzereyim 70 oldum...
60,6 ile baslamıstım bu maceraya o yuzden kendini son derece takdir et gayet fıstıksın iste!!! :nazar:

woaww bu topic teki hatunlar da pek guzel maşallah sertap cıgım sana da :nazar:

kız ben zayıfladım.. yan yana koydum şimdi eski fotoyla bunu .. incelmişim hakkaten.. göbeğim ucmus önden..

gecen biri bana erkek mi dedi.. yok kız dedim.. ne diye önden önden gidiyor bu göbek o zaman dedi.. erkek gibi kız dogurcam ondan dedim..

görse bizim topiğin kız analarını.. hep beraber çürüttük kızla bu tezi.. hayırlı ola..

canım muthis gorunuyorsun maşallah :nazar:
harbiden memeler başkaldırmıs onlara da ayrı maşallah guzel guzel sen merak etme sekerim!

canım harika gorunuyorsunnnnn!!!
hic popo falan da yok vallahi helal!:nazar:

süpersin tatlım!!:nazar:

canım supersin yatarak sadece 8 kilo almıssın Allah saglık versin gerisi yeter:nazar:

canım muthis fotolar! ve ne kadar hos bir hatunmussun :nazar: eniste cok sanslı!

canım ne kadar zayıfsın maşallah ustundeki stretch kot mu yoksa ben hayal mi goruyorum! helal valla fıstık gibisin!!!:nazar:
saol canım hamile kotlarından streç yapmışlar tek farkı belinde lastikli bi kumaş var karnına kadar :)
MAŞALLAH güzelim sende bayağı zayıfsın....
11 kilo aldım şimdiden ama bakalım doğuma kaç kilo giricem

kızlar buda bizim 30+5 lik bebişimiz diyelim

Eklentiler

• $30+5 .jpg
    $30+5 .jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 55
kız ben zayıfladım.. yan yana koydum şimdi eski fotoyla bunu .. incelmişim hakkaten.. göbeğim ucmus önden..

gecen biri bana erkek mi dedi.. yok kız dedim.. ne diye önden önden gidiyor bu göbek o zaman dedi.. erkek gibi kız dogurcam ondan dedim..

görse bizim topiğin kız analarını.. hep beraber çürüttük kızla bu tezi.. hayırlı ola..
yahu al benden de o kadar herkes erkek mi diye soruyo benim de sivri cunku onde gidiyo kimse inanmıyor.. yuzumdeki igrenc gunes lekeleri olmasa inanmayacaklar bile..

saol canım hamile kotlarından streç yapmışlar tek farkı belinde lastikli bi kumaş var karnına kadar :)

11 kilo aldım şimdiden ama bakalım doğuma kaç kilo giricem
hayatım hamike kotu yapmıs olsalar da bacaklar falan gayet fit duruyorsun yani maşallahh :nazar:

kızlar buda bizim 30+5 lik bebişimiz diyelim
kızım maşallah bizim topic fıstık hatun doluuu :nazar:

merhaba arkadaslar!

haftalardir fotograflara bakip bakip ic cekiyordum cok merakim vardi ama birtürlü cekim yapmak firsat olmamisti....dün arkadasimla bir cekim yaptik ve sonuc beni nasil mutlu etti anlatamam :KK66: (bu arada internetten ilham aldim itiraf ediyorum :KK17: )iste buda benim göbüsüm, kisa süreligine sizlerle :KK3:

Eki Görüntüle 251780 Eki Görüntüle 251781 Eki Görüntüle 251782

Maşallah Allah nazarlardan saklasın çok güzel fotolar yaaa.Bende isterdim böyle fotolar çekinmek ama goncam çektirmez....

ay kızlar göbişleriniz çok güzel maaşallah :nazar:

zuzzuu ben de istiyorum öle fotoo :84: ay bayıldım ben süper olmuş yaa

X