2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    266
Kızlar mama sandalyesini bahsettiğim kiwi markayı aldım 2700 e. Ben çok beğendim. Kumaşı deri gibi kolay silinir ayrıca çıkarıp yıkanıyor. Sırtı üç kademeli, yükseklik 7 kademeliydi galiba. Ayaklık var. Masasının üzerine bir kat daha plastik koymuşlar hemen yıpranmaz. Katlanıp yer kaplamiyor. Ikea modellerin katlanamadiguni sonradan fark ettim mesela 😄 fiyatı o modellere göre yüksek ama bence hak ediyor. Oğlum hemen oturdu beğendi.

Merhaba kızlar günaydın. Umarım herkes iyidir🙂 ben sizlere bir şey sormak istiyorum. Bebeğim dün hemen hemen hiçbir şey yemedi iştahı yok, eliyle kulağını tutuyor ve gece uykuları cok kötü. Ben diş diye düşündüm ama belirtiler dişe uyuyor değil mi?

Merhaba kızlar günaydın. Umarım herkes iyidir🙂 ben sizlere bir şey sormak istiyorum. Bebeğim dün hemen hemen hiçbir şey yemedi iştahı yok, eliyle kulağını tutuyor ve gece uykuları cok kötü. Ben diş diye düşündüm ama belirtiler dişe uyuyor değil mi?
Günaydın🌞 Her bebekte aynı belirtiler olmuyor kimisinin iştahı azalıyormuş kimisi daha çok emmek istiyormuş. Sizdeki belirtiler dişe uyuyor evet, biz 3. dişi çıkarıyoruz şu dönem gece uykularımız çok değişti çok güzel uyuyan bebek şimdi sürekli ağlayarak uyanıyor emmek istiyor. Kulak tutma kulak çekme gibi şeyleri hiç yaşamadık biz mesela. Alt dişleri çok rahat çıkarmıştı üst zorluyor bizi de. 3 yaşa kadar uzayan bir süreç zaman zaman zorlayacak bizi böyle kolay gelsin size de🌸

X