2012 ekim meleklerini büyütüyoruz

Bekleriz bacim cokta seviniriz o gun doyamadim zaten bidahakine uzuuun uzuuun otururuz insallah..
Kiz doyamadik dedigin yine iki saat oturmusumdur.kizin atesi olmasaydi otururduk kiz.
v

16 tane dişi var pasanin bz hzlyiz cnm 3er 4er ckti hep 2.duşunen varmi kzlar ben pek dusunemyrm bu oglan cok yordu beni dnlencem braz
ben dusunuyorum canim ilk firsatta.ece oyle yaramaz bir cocuk degil.bizi yormuyor fazla o yuzden rahatim yani

Slm ekim anneleri.Yarin 1 yas asimiz var.asi yaptiran anneler sorun yasadiniz mi?ates vb?
ben eylulde yaptirdim sorun olmadi cok sukur.

hosgeldin canim esrayla gecen seni konustuk ne yaptin acaba diye.iyi olmaniza sevindim.az zor olucak sana amaa ilisi bitbirlerine arkadas olucak.cinsiyetini ogrenir ogrenmez burdasin bak boUsuruz.bana da dua et bizde cok istiyoruz artik ama olmadi..hamilelerin duasi kabul olur ya...

Teşekkür ederim cevaplarınız için

bir anne aynı senin dediklerini bir doktara yazmış doktorun cevabı aşağıda. umarım için az da olsa rahatlar:
Merhaba,
Çok korkutucu bir görüntüye neden olan bu duruma katılma diyoruz; aslında hiç tehlikeli değildir. Aşağıdaki linke tıklayarak veya bu adresi kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırarak KATILMA nöbeti hakkında ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

Beyin Hastalklar - KATILMA - Bebek Hastanesi

Hhghhjjj. çç...

maşallah bizim hala kanepeden kanepeye gidiyor biz çağırırsak geliyor ama kendi başına evi dolaşamıyor bir yere gitmek isterse gelip elimizden tutuyor götürüyor. inek sütüne çok şükür alıştı ama bugünlerde az içiyor nedense toplamda 200-220 ml içiyor daha önce 300-350 ml içiyordu. kan ilacını ve vitamin ilacını 1 yaşına girince bıraktık kullanmk gerekiyor mu bilmiyorum. kızım hastaneden yattıktan sonra hastaneden doktorlardan korktuğu için sağlığı yeerinde olduğu için doktora 2-3 aydır götürmüyorum

canım hoşgeldiniz 3nüzde :) dediğin gibi buralar sakın artık.. hamileyken emzirilmediğini duymuştum ben , tadı bozuluyormuş sütün:44: yanlış bir duyum mu benm ki:44:
hosbuldukk canımm gerı kalanımız gırıp okuyolardır bence ama yazma konusunda sıkıntı olabılır
hamılelıkte emzırme konusu tam bı muamma canım hemen kes dıyen de var 9 ay emzır dıyende tıp dahı 2 ye ayrılmıss
kızım ınek sutu kecı sutu devam sutu ne denedıysem uyku oncesı gece kasık mamaları dahıl almadı
dha onemlısı hele bıberonu hıc kabul etmıyoo
gunduz bı sekılde gecıyo ogunlerı ama gece onu ac bırakmaya ıcgudulerım razı degıl gel gor kıı
mecburen verıyorum tadında bı degısıklık olsa basta o reddederdı dye dsunuyorum
kı zaten sutum de cekıldı sayılır ole onu hasta etcek etkıleyecek kdar emmıyo bıle kuzum uyku arasında tatmın oluyo ıstee
denemedgım sey kalmadı sımdı aromalı kutu sutlere alıstrmaya calısıyorum bakalım
gece emmelerın sonu gelmeden gece beslenmesı ıcın bı cozum bulmam lazım
saol canım benımm burayı en cok da senın gbı vefalı bı arkadas kazandgım ıcın sevıyorum zaten
eylüsü sorma kuzum benım basına gelceklerden habersızz kucucuk halıyle ablacık olcak bıdeeı
cınsıyet ogrencek kadar zmn ne ara ılerledı hc hatrlamıyorumm..
oglum olsa da hıc fena olmaz ama nedense gonlum kızdan yana yıne benımmkız kardes cok onemlı ondan herhaldee

eylus uyandı kalan cvplarımm sonra kızlarr

Ee yuruyor iste annesi. Siz cagirinca yuruyo sonucta. Zamanla guclendirecekler adimlari. Ahmet 31 ekimde yurudu tam. Tabi dusuyor daha saglam diil. Bende dr a gittim dun fakat sormayi unuttum damlalari.

Slm sevgili melek anneleri oglusum gece sık uyanir alistik artik da dun yeni bir adet cikardi kucagimdan yataga biraktigim an ortaligi yikiyor.cok enteresan geldi.onceden en azindan bol uyansak da uyurduk.sukretmek lazimmis anladim.beterin beteri var.neyse umarim gecicidir..

selam güzeller uzun aradan sonra biz geldik

bayramda annaneye gitmiştik sonra onlarla beraber döndük dün gittiler evlerine

geçmişi okuyayım naptınız nettiniz

hepsi minik inatçı keçiler oldu anlaşılan doruk da öyle iila onun dediği olcak

babayı zor gönderiyoruz bizde işe, alışkın tabi aylarca beraber çıktık evden, şimdi baba bizi niye bırakıp gidiyor

balı sütle veriyorum ben, pekmezi de meyve püresi ve bisküviyle karıştırıp yediriyorum ara öğün gibi

v

16 tane dişi var pasanin bz hzlyiz cnm 3er 4er ckti hep 2.duşunen varmi kzlar ben pek dusunemyrm bu oglan cok yordu beni dnlencem braz

maşallah 1 diş mi bizim daha 4.dişimiz yeni patladı

ikinciyi biz düşünüyoruz korunmayı bıraktık zaten

önceden 3 sene sonra diyorduk şimdi nasılolsa işi bıraktım diye 2. bebeğe karar verdik

ay maşallah ya ne güzel telaşe

bende istiyorum ama bi yandan korkuyorum nasıl bakarız iki bebişe

hiç ayırt etmeden içti benim oğlum çok şükür

8,5 aylıkken emmeyi bırakmıştı 3 ay kadar mama verdim.11,5 aydan sonrada sabah inek sütü gece mama şeklinde devam ediyoruz

mutfaktakiler salona, salondakiler odasına ,yatak odasındakiler koridora vs. şeklinde dağınık geziyoruz bizde

ne var şu plastik kaplarda anlamıyorum elinde kaşık yemek yapıyor oğlum hem kendi yiyor hem bize yediriyor

oyuncaklarını toplamamıza da izin vermiyor hepsi ortada yayılmış şekilde durcakalr

maşallah 1 diş mi bizim daha 4.dişimiz yeni patladı

ikinciyi biz düşünüyoruz korunmayı bıraktık zaten

önceden 3 sene sonra diyorduk şimdi nasılolsa işi bıraktım diye 2. bebeğe karar verdik

Hosgeldin elifcim. Masallah cesaretlisin alah gonlune gore versin. Ben ikinciyi dusunemiyorum bellki oglum okula baslayinca dusunebilirim. Ahmet zor cocuk ne yemek yer nede geceleri deliksiz uyur. Birde ben cok pimpirikliyim. Cesaretsizligimin sebepleri bunlar canim. Allah isyeten herkese versin.

hoşbulduk canım nasılsın kuzucuk nasıl

benimde bir yandan gözüm korkuyor ama bir yandan da çok fazla yaş farkı olmadan büyümeleri güzel geliyor

kardeşimle aramda 2,5 yaş var ikiz gibi büyüdük bizde çok güzeldi bence çocukluğumuz

doruk şükür yaramazlığı dışında beni zorlayan bir çocuk olmadı hiç yemesi de iyi gece uykusu da.

gündüz uykusu hep problemdi onu da kendi isteğiyle kendi düzeniyle halletti kuşum

tam rahata alışmışken 2. çocuk daha zor gelcek olsun bitsin biran evvel 28de anne oldum 30da da 2. olsa çok geç kalmadan

Saol cnm oglum biraz rahatsiz. Bogaz enfeksiyonu. Beni yeme isi cok.zorluyor ve uzuyor tabi yipratti ayni zamanda. Gece uykularimizfa boluk porcuk. Doruga masallah. Dr umuz multifish verdi istah icin insallah faydasini goruruz.allah gonlune gore versin canim.

Canım hoşgeldin, gerçekten cesaretine hayran kaldım bende şuan için kardeş yapmayı düşünemiyenlerdenim. kardeşi olmasını çok isterim ancak henüz hazır olduğumu zannetmiyorum.. bu heycan içinde varken hazır Allah biran önce nasip etsin dilerim.. Doruk'a da maşallah biz halen geceleri düzene sokamaadık ... :44::44:

geçmiş olsun canım

yeme işinde üzerine ne kadar düşersek o kadar inatlaşıyolar bence. bizimde sinirlerimiz bozuluyor haliyle. artık sakin kalıp yemek isemediği an önünden tabağı kaldırmaya başladım ben. hiç zorlamıyorum biraz geçince tekrar deniyorum

doruk'un da kilosu az ama 9,8 kgdı 12 aylıkken

doruk'a hamile kalmayı beklerkenki heyecan içimde yok ne yalan söyliyim ama olsun istiyroum birlikte büyüsünler

3-4 yıl sonra da ben tekrar çalışmaya başlıyım istiyorum

doruk'un emmeyi erken bırakması uyku düzenini erken oturmasını sağladı. 8,5 aylıkken bıraktı emmeyi. önceleri mama verdim geceleri sonra su vermeye başladım suyunu içip dalıyodu ama eskisi gibi sık uyanıyordu

şimdilerde ise 8 gibi mama içip uyuyor çoğunlukla (akşamüstü uyuduysa gece uykusu geçe sarkıyor) 11-12 gibi uyanıp mama içiyor ondan sonra da çoğunlukla sabah 6ya kadar uyuyor. bazen 2-3 gibi uyanıyor ama sık değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…