2012 ekim meleklerini büyütüyoruz

Canim saol. Hayir azbdegil bence kilosu. Zayif degil yani.biz 12 bucuk ayligiz gecenlrde tartldk 10.800gr 81cm iz.saglikli olsunlarda napalim.
Doruk ilk ya herzamn ilkler farkldir bence.

Kizimin balikyagi piyasada yok cildiricqgim.balik yagindan memnun olanlar bana bir oneride bulunun lutfen.biz seaven seas kullaniyorduk.bitmek uzere

Tugce canim bize dr umuz bir yas kontrolunde multifish yazdi. Istahsizligi yuzunden. Iki gundur kullaniyorum bu yuzden iyi yada kotu diyemiyecegim.

Kizimin balikyagi piyasada yok cildiricqgim.balik yagindan memnun olanlar bana bir oneride bulunun lutfen.biz seaven seas kullaniyorduk.bitmek uzere

nutrigen almıştım canım ben ama memnun musun dersen çok net bişey diyemicem çünkü çok düzenli kullanamadık ama verdiğim dönemlerde iştahı yerindeydi şuaralar çok kötü özellikle son 2 gündür doğru düzgün hiç bişey yediremiyorum nazar değdirdim valla herşeyi seve seve yiyor diye

Onada bi bakalim.son bir haftalik var sisede o bitene kaar ben yenisini almak zorundayim ve ne alicagima hala karar veremedim.seaven seas de belirgin sekilde degisiyor cocuk.istah olmasada enerjisi saci tirnagi.yada ben kafayi yedim.bana oyle geliyor

çocukların bu halleri daha sevimli olmadı mı sizce de kızlar özlersin bebeklik günlerini diyordu ya herkes ama ben bu halini daha çok seviyorum

boynuma sarılıp anne diyo ya bayılıyorum bir de mummah diye ses çıkartıp öpücük yapıyoruz

bizi taklit ediyor, kendi kendine oyunlar türetip şakalar yapıyor

her hali daha tatlı daha keyifli şuan

mesela şuan battaniyeyi koltuğun üzerinden aşağı çekti üzerinde yuvarlanıp duruyor kahkahalar atarak

artık uykusu gelince yastığını getiriyor bana kafasını iki yana sallayıp eee diyerek uyutmamı söylüyor

gidip odasından yada başka bir odadan bişey getirmesini söylesem hemen bulup getiriyor

şu halini daha da çok seviyorum ben

tamda benm oglumu anlatmssn eski usul heryeri bagladim oyuncagi hc umursamyo ama eve bi cocuk gelsin oyuncagni alsn hemen alyo elnden o zaman kymete biniyo oyuncaklar
aynennn paylaşım bilmiyolar daha malını alınca biri sahipleniyolar canımmm:)))
valla aynen bende hiççç özlemiyorum çok zordu bebekliği şimdi eğlenceli oldular zorlukları olsada bilinçleniyolar:)))

Onada bi bakalim.son bir haftalik var sisede o bitene kaar ben yenisini almak zorundayim ve ne alicagima hala karar veremedim.seaven seas de belirgin sekilde degisiyor cocuk.istah olmasada enerjisi saci tirnagi.yada ben kafayi yedim.bana oyle geliyor

kzlar bz kullanmyoruz balik yagi doktormu onerdi sze bu ay kontrolumuz var bende soraym bari bde sorum olucak son kontrolumuzde oglumun boyu braz kisa ckti szn bebislerin boyu kac cm

her halleri guzel yavrularimizun eski halinide ozledigim oluyor emdigi zamanlsri sut kokusunu. simdiko tatliliginida cok srviyorum. Allah uzun omurler versin

kzlar bz kullanmyoruz balik yagi doktormu onerdi sze bu ay kontrolumuz var bende soraym bari bde sorum olucak son kontrolumuzde oglumun boyu braz kisa ckti szn bebislerin boyu kac cm

balik yagini bende hic kullanmadim. doktorada uzun sure gitmedik. istahi bu gunlerde biraz duzeldi kullanip tiksindirmk istemiyorum. istahsizlik olursa kullanirim. boyumuz 1 yas kontrolunde 79.5 idi.

selam kızlarrr çok mutluyummm kızım 2gündür yatağında yatıyo sallıyorum yatağına bırakıyırum yarım saat sonra kalkıo ağlıo hiçç oralı olmuyorum sonra bakıyom yatmış uyumuş yine kalkıo arada yookluyo uyuyo emceğini anladığımda emzirip yine yatırıyorum:)))

balik yagini bende hic kullanmadim. doktorada uzun sure gitmedik. istahi bu gunlerde biraz duzeldi kullanip tiksindirmk istemiyorum. istahsizlik olursa kullanirim. boyumuz 1 yas kontrolunde 79.5 idi.

sanrim gercekten kisa 15 gun onceki saglik ocagi kontrolumuzde 76 ckti oglum kaldiki esimde bende minyon degliz kilo iyi cok sujur ama boy ksa ne yapilabilirki inek sutu icmio beni emyo peyniri guzel yiyo napalim saglgi yerinde bunada sukur doktor kontrolumuz var o zaman konusurum doktorla

doruk da 1 yaş kontrolünde 76 cmdi kısa boylu bizim kuzular ama erkek çocuklar sonradan daha hızlı boy attığı için çok problem değilmiş

ama doktor bana çinko kullanmamı söylemişti ,balıkyağı aldım bende çinko takviyeli

kızlar doriş'te iştah falan kalmadı herşeyi yiyen oğlum bişey yemez oldu bikaç gündür

süt, kahvaltı, çorba, meyve, yoğurt, yemek, mama hepsini yer içerdi şimdi zorla yediriyorum süt içse kahvaltı yapmıyor ,ya yoğurt ya çorba ancak birini zorla yedirebiliyorum

4. dişi çıkıyor ondan mı acaba diyorum ama diğer dişlerde öyle olmamıştı

buarada sizlerde kaç diş var ?

4dis var aynen.ama 5.geliyor sanirim.cok hircin uyanip uyumuyor.inat aglamasi basladi bir de.

Arkadaslar oglusumun boynu cok fena isilik onerisi olan var mi?

Masallah kuzuna gozun aydin sekerim.darisi bizim pasaya insallah..

canım aynen benim kızımda öyleee dönem dönem iştah miştah kalmıyor 4.dişi bekliyoruz bizde((

napalim sagliklari yerinde olsun yetr kontrolde sorucam bende balikyagni kullan derse alirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…