2012 ekim meleklerini büyütüyoruz

Evet tv.de cikiyor surekli domuz gribinden daha fenaymis asisi gelistirildi mi ki acaba normal grip asisinin bu yil cikan salgina etki etmedigini dinledim bugun

bılmıyorum kı doktorla konusucam benım kardeserım annem babam anneannem hepsı bu hastalıtan olmuş kız kardesım günlerce 40 derece ateşle yattı.korkuyorum ende esımde hasta oldu

bılmıyorum kı doktorla konusucam benım kardeserım annem babam anneannem hepsı bu hastalıtan olmuş kız kardesım günlerce 40 derece ateşle yattı.korkuyorum ende esımde hasta oldu

Bende elostan korkuyorum of kar yagsin mikroplar kirilsin yoksa hastaliktan kirilcaz milletce :KK14: esinden ecosa gecmez insallah

Selam kızlar nasılsınız :KK54:
emzirme işi biraz sıkıcı olmaya başladı bütün gece memede yemek arası bile meme istiyo cimcimem:KK14:kıyamıyorumda kesmeye daha küçük :KK31:

Gel valla moral ol bize :KK1: ece nasil elos kaka yapmiyor ya :KK14: genel durumu daha iyi gibi cok sukur
glıyım canıkomm.ece ıyı antıbıyotıgı bırakıcam.7 gun oldu zaten uzatmaya gerek yok..

emzirme işi biraz sıkıcı olmaya başladı bütün gece memede yemek arası bile meme istiyo cimcimem:KK14:kıyamıyorumda kesmeye daha küçük :KK31:

gunduz vermemeye calıssan hanı ogun oluştursan sureklı ıstemese dıycemde bu sıpalar laf soz dınlemıyorlar kı:KK16:

Selam.canim gogusunu yarabandi ile kapat yemeklerde meme isteyince ac uf olmus de aciyor gibi yap suratinida :KK1: bu sekilde 15dk.da1 degilde 3saatte bire cikar emzirme araligini o 3saattede gogusun sut dolar en azindan doya doya emer sende yipranmazsin. Elosta cok duskun memeye bu yontemle emzirme aralarini uzatiyorum tabi bu ara hasta diye her an emziriyorum.cunku yemek kabul etmiyor..sena nasil oldu iyilesti mi?

Selam.canim gogusunu yarabandi ile kapat yemeklerde meme isteyince ac uf olmus de aciyor gibi yap suratinida :KK1: bu sekilde 15dk.da1 degilde 3saatte bire cikar emzirme araligini o 3saattede gogusun sut dolar en azindan doya doya emer sende yipranmazsin. Elosta cok duskun memeye bu yontemle emzirme aralarini uzatiyorum tabi bu ara hasta diye her an emziriyorum.cunku yemek kabul etmiyor..sena nasil oldu iyilesti mi?

bak sen.elosumu kandırıyor.basım ağrıyor bacılarrr:KK36:

selam kızlar nasılsınız ben çok rahatsızdım acillerde yattım bakamadım buraya pek çocuklarla mahvolduk ağır grip boğaz enfeksiyonu sinizüt hepsi bir olmuş bu senenin gribi ağır baya dikkat edin valla bugün biraz ayaklandım şükür sizler iyisinizdir inşallah...

Arkadas listemdeki kizlarin son giris tarihlerine baktim da 3ay 5ay evvel ugramislar en son kk ya neden acaba yolunda gitmeyen biseyler mi oldu :KK14:
valla bıldıgım kadarıyla yok..

selam kızlar nasılsınız ben çok rahatsızdım acillerde yattım bakamadım buraya pek çocuklarla mahvolduk ağır grip boğaz enfeksiyonu sinizüt hepsi bir olmuş bu senenin gribi ağır baya dikkat edin valla bugün biraz ayaklandım şükür sizler iyisinizdir inşallah...

benım aılemde oyle herkes yatıyor daha cok sukur bizim eve uğramadı daha.sızede gecmıs olsun cok agır bır grıp gercekten

Canim cok gecmis olsun umarim tekrarlamaz bizimkiler tekrarliyor evde oturdugumuz yerde hastalaniyoruz kalabaliga girmek nerdeeee... ama ne yazik ki eve girip cikan misafirler disardan geldigi gibi ellerini yikamiyorlar ellerini yikamqdiklari gibi ustleri elleri tenleri les gibi sigara kokuyor ve o halde bebek seviyorlar soyleyincede ismin pimpiriklisin abartiyorsuna cikiyor ama ne yazik toplum olarak el yikama aliskanligi sifir tuvaletten cikinca bile :KK14: ozellikle erkekler cok dikkatsiz bu konuda sonrada hastalik kacinilmaz oluyor ki bu ara tokalasmak bile sakincali... Cok dertliyim bu konuda ki bu bahsettigim kisilerde aileden ne yazik ki :KK14: kizimin k.cini toparliyamiyorum hep mikrop kapiyor enfeksiyon oluyor olan yavruma oluyor.. Kapiya yazi cikartcam lutfen ellerinizi yikayin diye abarti olcak sinirden burnumdan soluyorum

X