2012 Eylül Anneleri Paylaşım Alan

Emiyo tatlim :) dun k.pederin yaninda tuturdu meme diye hic yapmaz öyle uykusu gelmisti sapitti sanirim ondanda insan Utanıyo.:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Iki yasinda kesicem cnm allah kismet ederse

selam hepinize eylül anneleri.ben eylül bebeklerini çok merak ediyorum .benim de kısmetse eylül bebeği olacak yavrum .. eylül bebekleri başak burcu oluyor ,başak bebeklerini genelde sakin ,sorunsuz bebekler diyorlar ama sizlere de sormak geldi içimden ,genel olarak nasıl yavrularınız ,bebekken nasıldı ..

merhaba eylül anneleri,
nasılsınız? giremiyorum köpek dişlerimiz çıktı ama çook zor oldu. 39,5 olmuştu alttakileri çıkarırken, üsttekileri çıkarırken memlekete gitmiştim ateşölçerimizi götürmeyi unutmuşum ama 39,5 u yine görmüştür üstelik ishal öksürük, boğaz enfeksiyonu hepsi eklendi nihayet çıkardı. lakin geceleri hala uyanır tok olsa da aç olsa da:KK43: bize bi öneriniz var mı rahat uyuyan bebek nasıl oluyor bilmiyorum...

yarın büyük gün :KK9:cinsiyetini öğreneceğizzz:KK49:

sizlerde de olmuşmuydu sarı sarı akıntı, bende bu sefer çook oluyor iltihap , bebeğe bi zarar verir mi diye korkuyorum, bir gidelim inş. bir sorun yoktur.

öptük bebişlerinizi kızımla ummaaaaaaaa:KK16::KK54:

Sağol tatlimmm

Elif oykucuk .arzural kız nerdesiniz

Marjiyi görüyorum arasira:)

Bebisler nasill umarim iyilerdir opuldunuzz

:KK19:bizi soran yok tabiiiii:KK53:

Anneler Günü nuz kutlu olsunnnnnnn

senin de anneler günün kutlu olsun mooncum

Hehe kizma hemen tatlim gelmiyor kimae artikkkk

Nasılsın sekoscum

merhaba eylül anneleri,
nasılsınız? giremiyorum köpek dişlerimiz çıktı ama çook zor oldu. 39,5 olmuştu alttakileri çıkarırken, üsttekileri çıkarırken memlekete gitmiştim ateşölçerimizi götürmeyi unutmuşum ama 39,5 u yine görmüştür üstelik ishal öksürük, boğaz enfeksiyonu hepsi eklendi nihayet çıkardı. lakin geceleri hala uyanır tok olsa da aç olsa da:KK43: bize bi öneriniz var mı rahat uyuyan bebek nasıl oluyor bilmiyorum...

yarın büyük gün :KK9:cinsiyetini öğreneceğizzz:KK49:

sizlerde de olmuşmuydu sarı sarı akıntı, bende bu sefer çook oluyor iltihap , bebeğe bi zarar verir mi diye korkuyorum, bir gidelim inş. bir sorun yoktur.

öptük bebişlerinizi kızımla ummaaaaaaaa:KK16::KK54:

Cnm gelmis gecmis olsun dislerden rahatlarsin artik kopek disi en zoru.oyoy cinsiyeti mi ogrenceksin rabbim gonlundekini versin.bende akinti hep oldu beyaz dr normal dedi hep olur dedi

selam hepinize eylül anneleri.ben eylül bebeklerini çok merak ediyorum .benim de kısmetse eylül bebeği olacak yavrum .. eylül bebekleri başak burcu oluyor ,başak bebeklerini genelde sakin ,sorunsuz bebekler diyorlar ama sizlere de sormak geldi içimden ,genel olarak nasıl yavrularınız ,bebekken nasıldı ..

Benimki tam basak cnm duzenli zeki masallah hayvan sever . Hareketli ama yaramaz degil.

Benimki tam basak cnm duzenli zeki masallah hayvan sever . Hareketli ama yaramaz degil.

maşallah ..bebekken uykusu gazı vs nasıldı ..bu arada ben de bir başağım :KK1: bir de benim oğlum 4 gündür diş çıkarıyor ,normalde çok sorun çıkmazdı ama bu sefer mahvetti sabaha kadar uyumuyoruz 4 gündür ,16 aylık ,köpek dişi olabilirmi acaba ,birinci azının yanındaki diş ,sizler de köpek dişinden bahsetmişsiniz de benim oğlan erken çıkarıyor biraz dişleri ben de şüphelendim şimdi ,en zoru köpek dişi sanırım ,azıda 2 gün sürmüştü

Son düzenleme:
Ilk 6 ay gece uyanik gunduz uyudu o sikintili oldu ama sonra duzeldi maşallah. Gaz sıkıntısı olmadi kolay kolay.bu arada ben kendimde basagim
:)

Aaa

Ilk 6 ay gece uyanik gunduz uyudu o sikintili oldu ama sonra duzeldi maşallah. Gaz sıkıntısı olmadi kolay kolay.bu arada ben kendimde basagim
:)

ben ocak ikiz annesiyim ,16 aylık ikizlerim var ,onlar oğlaktı ,bu başak ,bakalım bu nasıl olacak merak ediyorum :))
memnun oldum burçtaş olarak :))

Basaklar toplamdik toplandik

Ama ben bebekken bir yasina kadar uyumamisim gunduz uyur gece uyanık misim ann çekmiş. Bide oglum da ve bende inat var

Ama ben bebekken bir yasina kadar uyumamisim gunduz uyur gece uyanık misim ann çekmiş. Bide oglum da ve bende inat var

inş. tersi olur gündüz uyumaz gece uyur ,gündüz uyusa da ben uyutmam ki ,uyanık tutarım :KK1:

He he iste olmuyo oyle huy diyim benimki bana cekti o konuda

He he iste olmuyo oyle huy diyim benimki bana cekti o konuda

yok canım huy değil ,ben ikiz büyüttüm ,sabredersen her çocuk herşeye alışıyor ,ben yeri geldi 5-10 dakika ağlattım ama herşeye alıştırdım ,sabretmek önemli ..

Maşallah ikiz mi.zordur.dogrudur biz kiyamadik aglatmaya allahtan kendiliginden duzelltti

X