2013 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım benim adetime 3 günkala 14.11 diprogesteronda 15ti

ne güzel canım.progestore ndeğeri hakkında bir bilgim yok ama bhcg 3 gün kala iyi,geç döllenme olabilir belki.Ben 48 saat sonra tekrarlattım bhcg değerini.2-2.5 kat artış var mı diye,sonuç sevindiriciydi çok şükür :)

Doktor kontrolüne gittin mi canım,çok heyecanlıyım bu konuda?

bende bugün öğrendim kızlarr sabah test yaptım ve çift çizgii:KK37: hazırmıyım acaba yaa :18: korku ve heyecan hepsi bir arada iş ciddiye binince tuhaf oldum yaşımda geçiyo 34 oldum artık anne olma zamanım gelmiştide geçiyodu bile :emir_bebek:

ne güzel canım.progestore ndeğeri hakkında bir bilgim yok ama bhcg 3 gün kala iyi,geç döllenme olabilir belki.Ben 48 saat sonra tekrarlattım bhcg değerini.2-2.5 kat artış var mı diye,sonuç sevindiriciydi çok şükür :)

Doktor kontrolüne gittin mi canım,çok heyecanlıyım bu konuda?

canım 23 kasımda keseyi görmek için gidicem inş. görürüm keseyi :18:

kızlar siz temmuz annesi değilmisiniz ne işiniz var burda :KK45: yoksa ağustosa kadar bebişleri bırakmıyacakmısınız?tebrik ederim hepinizi allah sağlıklı sıhatli bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin belki 3-4 gün sonra belki gelirim yanınıza

Bence de ağustos 2013 anneleri henüz belli olmadı ki :)))))))) bu ay ki çalışmalar sonucu olacak inşallah biri de ben olurumm

kızlar siz temmuz annesi değilmisiniz ne işiniz var burda :KK45: yoksa ağustosa kadar bebişleri bırakmıyacakmısınız?tebrik ederim hepinizi allah sağlıklı sıhatli bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin belki 3-4 gün sonra belki gelirim yanınıza

evet canım temmuz annesiyiz ama internette bir site 42.haftayı da dahil edince ağustos çıkmıştı il buraya geldim bende.Temmuz annelerine de yazıyorum tabi.Bence haziran annesi oluruz :KK70: hayırlısıyla doğsunlarda.

Bekleriz seni de topiğe,yerin hazır zaten :KK42:

bende bugün öğrendim kızlarr sabah test yaptım ve çift çizgii:KK37: hazırmıyım acaba yaa :18: korku ve heyecan hepsi bir arada iş ciddiye binince tuhaf oldum yaşımda geçiyo 34 oldum artık anne olma zamanım gelmiştide geçiyodu bile :emir_bebek:

hayırlı olsun canım tebrik ederim.Hazırsındır hiç merak etme,sağlıkla doğsun bak 'neden beklemişim bu kadar diyeceksin' emin ol.

http://www.kadinlarkulubu.com/temmuz-anneleri/564118-2013-temmuz-annleri-paylasim-alani-135.html

bu topikten devam edelim olur mu?

Merhabalar. bende 2013 agustos annesi aday adayiyim. kesin adayligimiz bu ay sonuna dogru belli olacak :))

Son düzenleme:
geçen yıl ağustos 2012 annesi olacaktım. 6 haftalıkken bebeğimin gelişimi durdu ve kürtaj olmak zorunda kaldım. bu sene tesadüfen aynı tarihte tüp bebek tedavisi gördüm ve sonucum 27 kasımda belli olacak. geçen yıl da 25 kasımda almıştım pozitif sonucu. ağustos 2012 annesi olamadım diye çok üzülmüştüm ama inşallah ağustos 2013 annesi olmak vardır kısmetimde.

geçen yıl ağustos 2012 annesi olacaktım. 6 haftalıkken bebeğimin gelişimi durdu ve kürtaj olmak zorunda kaldım. bu sene tesadüfen aynı tarihte tüp bebek tedavisi gördüm ve sonucum 27 kasımda belli olacak. geçen yıl da 25 kasımda almıştım pozitif sonucu. ağustos 2012 annesi olamadım diye çok üzülmüştüm ama inşallah ağustos 2013 annesi olmak vardır kısmetimde.

inşallah cnm ağustos ayının ilk hamiş haberini senden alırız.

ben de 2013 ağustos annesi aday adayıyım. :KK49: bakalım çalışmalar meyvesini verecek mi? :KK30:

Son düzenleme:
vay be biz de eskidik desenize
2012 agustos annesiyim ben de
Allah herkesin gonlune gore versin
ve bol boool uyuyup dinlenin hamilelik gunlerimi mumla ariyorumm :KK52::KK52:

ağustos anneleri daha belli olmadımı kızlar nerdesiniz verin müjdeli habeleri
bu arada bizde 2.yi istiyoruz ama hayırlısı ne zaman kısmet olacak bakalım benim batta 13 aralık

X