2013 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

herkese merhaba, adım Tuğba. 27 yaşındayım 2 aylık evli ve 5 haftalık anne adayıyım:) aklıma takılan herşeyi google'a sorup hepsinin cevabını da bu sitede bulduğum için aranıza katılmak istedim :) hoşbuldum :KK70:

galiba ilk ağustos annesi de ben olacağım:) Allah sağlık verirse ağustosun ilk haftası bebeğimi kucağıma alacağım:)

Rabbim isteyen herkese bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah <3

herkese merhaba, adım Tuğba. 27 yaşındayım 2 aylık evli ve 5 haftalık anne adayıyım:) aklıma takılan herşeyi google'a sorup hepsinin cevabını da bu sitede bulduğum için aranıza katılmak istedim :) hoşbuldum :KK70:

galiba ilk ağustos annesi de ben olacağım:) Allah sağlık verirse ağustosun ilk haftası bebeğimi kucağıma alacağım:)

Rabbim isteyen herkese bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah <3

merhaba canım hayırlı ugurlu olsun hamileliğin, bende 4 haftalık hamileyim canım.sen keseni gördun mu canım bana anlatırmısın? benim kasıklarımda batmalar ve sancı gibi kramplar girio

merhaba canım hayırlı ugurlu olsun hamileliğin, bende 4 haftalık hamileyim canım.sen keseni gördun mu canım bana anlatırmısın? benim kasıklarımda batmalar ve sancı gibi kramplar girio

çok teşekkür ederim canım:) senin de hamileliğin hayırlı olsun:) Allah sağlıklı sıhhatli kucaklarımıza almayı da nasip etsin inşallah:) henüz göremedim kesemi:KK43: çarşamba günü göreceğim inşallah o zaman ayrıntılı bir şekilde anlatırım mutlaka:)

kasıklardaki batma ve sancılar bende de oluyor ve özellikle sol kasığımda sürekli dolgunluk hissi var. annem 4 çocuk yetiştirmiş ve normal olduğunu bebeğin bu süreçte yerleştiğini söylüyor ama yine de tedirginlik var:/ sadece benim yaşamadığımı öğrenmek içimi rahatlattı ama umarım bir problem yoktur:/

merhaba...

iki tane tazecik ağustos annemiz gelmiş, hoşgeldiniizz.. inş. ben de sizlerin yanına katılabilirim :KK49:

bu arada kızlar ilk gebeliğimde o kasık batmaları bende feci denecek derecede oluyordu. ben adet öncesi ilk belirti olarak bunu yaşadım diyebilirim...

Son düzenleme:
merhaba kızlar.Allah kısmet ederse bende ağustos annesi olucam.ben gebeliğimi erken öğrenenlerdenim :)3 gün önce bhcg değerim 212 idi daha adetime 5 gün vardı yaptırdığımda.yarın birdaha baktırıcam.umarım değer artmıştır.çok iztediğimiz bir gebelikti.mutlu olduk eşimle sonucu gorunce.artık yarın öğreneyımde değeri tekrar yazarım size :KK49:

evett bhcg mi yaptırdım kızlar değer yükselmiş 21,2 den 163,42 ye çıkmış :) mutluyum.daha göremedim keseyi 1,5 2 hafta var sanırım.

slm kızlar bende 2013 ağustos annesi olmak istiyorum :KK43: bugün adet günüm ve hala olmadım çok stresliyim ha geldi ha gelecek die :KK19:
geçen ayda 3 gün gecikme ardından geldi bu ay aynı şeyleri yaşamak istemiyorum ama yaşayacağım heralde . dün hamilelik takvimine baktım eğer hamile kaldıysam bu ay bebiş kocişimin doğum gününde doğacak görünüyor :) bana dua edin lütfen :emir_bebek:

selam arkadaslar bende haziran 2011 annesiyim. bugun test yaptim positiv cikti. hayirlisi bakalim buyuk ihtimal araniza katilirim insallah yakinda:)

selam arkadaslar bende haziran 2011 annesiyim. bugun test yaptim positiv cikti. hayirlisi bakalim buyuk ihtimal araniza katilirim insallah yakinda:)

ben 2013 annesıyım 2 gun önce öğrendim rabbim isteğen herkese versın inş.
insallah guzel gecer hamıleliğimiz ve sağlıkla alırız bebeğimizi kucagımıza

slm kızlar bende 2013 ağustos annesi olmak istiyorum :KK43: bugün adet günüm ve hala olmadım çok stresliyim ha geldi ha gelecek die :KK19:
geçen ayda 3 gün gecikme ardından geldi bu ay aynı şeyleri yaşamak istemiyorum ama yaşayacağım heralde . dün hamilelik takvimine baktım eğer hamile kaldıysam bu ay bebiş kocişimin doğum gününde doğacak görünüyor :) bana dua edin lütfen :emir_bebek:

insallah hamilesindir rabbim gönlüne göre versın inş. canm

slm bende ilk kez anne olacagım ama bizde henüz keseyi göremedik sanırm çok minik 2-3 haftalık diye tahmin ediyorum.

canm bende buğün dr gıttım bende goremedım cunku cok kucuk benmde 5haftalık dr dış gebelık olabilir dedi ve rahıme baktı nokta gibiydı diş gebelik şükür değil

Son düzenleme:
X