Düğün 2013 Ankara Gelinleri ve Yakınları

ladismack

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2012
155
-1
Kızlar merhaba.
2013 yazı kısmetse evleniyorum. Bu haftasonu mekan aramaya başlıycaz.
Gölbaşı, İncek taraflarına bakalım diyoruz.

Havuz başı ferah bir düğün istiyorum.
Kına illa açık hava olucak diye bir şey yok kapalı mekan da olabilir.
Bütçemize orta üstü hatta iyi diyebiliriz. Semt çok problem değil düğün yeri,
güzel olduktan sonra..
Mekan önerisi olan var mı acaba?
Tavsiyelerinize ihtiyacım var...

Son düzenleme:
Club Mirador'a gittik biraz tuzlu ama güzel bir yer. Organizasyon pek hoşuma gitmedi.
Akalın'ı begendim organizasyon güzel, işlerini ciddiye alıyorlar belli...
Fakat yer kalmamış neredeyse..

merhaba kızlar ,
bizde eylül başı gibi düğün düşünüyoruz,bi kaç aydır başladım araştırmaya,kır ya da havuzbaşı düğünü düşünüyorum,
yenimahalle'ye yakın olsun diyorum ama sanki biraz zor.. aldığım fiyatlardan bazıları;

ŞEHR-İ SİMA

KOKTEYL MENÜ
* Tatlı ve tuzlu specialler
* Karışık kuruyemiş
* Karışık cips
* Börek (Kol böreği)
* Salatalık ve havuçdilimleri
* Mevsim meyveleri
* Düğün pastası ( istenilen çeşitte )
* Limitsiz meşrubat ( Cola, Fanta, Meyve Suyu , Su )

MENÜYE DAHİL OLANLAR

* Fotoğraf çekimi ( 50 adet yakın takip )
* Kamera Çekimi ( Düğün süresince )
* Masa ve sandalye giydirme
* Masa şamdanı
* Gelin yolu ve şamdanları ( Çiçekli ve Tüllü )
* Merdiven Süsleme ( Çiçekli ve Tüllü )
* Gelin masası ve kemeri

NOT : 250 kişi ve üzeri için menüye dahil olanlar ücretsiz olup, 250 kişi sayısının altındaki düğünlerimizde menüye dahil olan hizmetlerimiz ayrıca fiyatlandırılacaktır. Yemeksiz düğünlerimiz yalnızca hafta içi geçerlidir.

KİŞİ BAŞI: 32 TL + KDV

2011-2012

• 10 çeşit Kanepe/ Kurupasta (30 / 60 / 80 kg)

• Kuruyemiş

• Yaş Pasta (30 / 50 / 70 kg)

• Mevsim Meyve

• Meşrubat

Gelin & Damat Masası
Gelin Yolu
Gelin Tagı
Sandalye giydirme
6 ad. Volkan
Palyaço
Sinevizyon
Video & Fotoğraf
Canlı müzik (piyanist)

300 kişiye kadar__ Hafta içi : 6.000.00 TL
Hafta Sonu : 7.000.00 TL

500 kişiye kadar__ Hafta içi : 7,500.00 TL
Hafta sonu : 8,500.00 TL

700 kişiye kadar__ Hafta içi : 9,000.00TL
Hafta sonu : 10,000.00 TL

DÜĞÜN - NİŞAN - SÜNNET
KOKTEYL MÖNÜSÜ

Galba - Ankara Kır Düğünü - Düğün Salonu - Yüzme Havuzu- Bayan Yüzme Havuzu - Çocuk Yüzme Havuzu - Kır Düğünü Ankara
2011-2012
DÜĞÜN-NİŞAN-SÜNNET MÖNÜLERİ

ETLİ MÖNÜ

1. ORDÖVR;;(beyaz peynir,kaşar peyniri,siyah zeytin,janbon, salam servis, sigara böreği,domates salatalık sivribiber,alman patates,kısır)

2. ANAYEMEK (seçmeli)
 Çoban Kavurma
 Et Sote
 Dana Rosto (püreli)
 Yufka Kebabı

3. EK SICAKLAR
 Pilav
 Patates tava
4. SALATALAR
 Mevsim Salata
 Tarla Salatası
5. MEŞRUBAT
 Cola
 Fanta
 Su
6. EKMEK

7. MEVSİM MEYVE

8. GELİN PASTASI

o GELİN YOLU
o GELİN TAGI
o GELİN MASASI+ÇİÇEK
o MASA GİYDİRME
o SANDALYE GİYDİRME
o 6 ADET VOLKAN
o 2 SAAT KAMERA ÇEKİMİ
o 25X2 POZ FOTOĞRAF
o CANLI MÜZİK

37.00 TL

TAVUKLU MÖNÜ

1) ORDÖVR;;(beyaz peynir,kaşar peyniri,siyah zeytin,janbon, salam servis, sigara böreği,domates salatalık sivribiber,alman patates,kısır)
2) ANAYEMEK (seçmeli)
 Fırın But
 Tavuk kavurma
 Tavuk külbastı
 Tavuk Şinitzel

3) EK SICAKLAR
 Pilav
 Patates tava
4) SALATALAR
 Mevsim Salata
 Tarla Salatası
5) MEŞRUBAT
 Cola
 Fanta
 Su
6) EKMEK

7) MEVSİM MEYVE

8) GELİN PASTASI

o GELİN YOLU
o GELİN TAGI
o GELİN MASASI+ÇİÇEK
o MASA GİYDİRME
o SANDALYE GİYDİRME
o 6 ADET VOLKAN
o 2 SAAT KAMERA ÇEKİMİ
o 25X2 POZ FOTOĞRAF
o CANLI MÜZİK

30.00 TL

* Minimum 250 kişilik teklifler için geçerlidir.

MARS BOWLİNG/AOÇ

YEMEKLİ KİŞİ BAŞI 25 TL İNDİRİMLİ 23,0 TL, YEMEKSİZ 15 TL İNDİRİMLİ 13 TL . DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ

Bunlar bu senenin fiyatları mı canım ?? şehri sima çok daha fazla söylemişti de ben de oraya bakmıştım

Arkadaşlar benimde eylül ayında düğünüm olacak neredeyse ankaradaki tüm mekanları dolaştım ve hepsinin teklifleri elimde var.ama hepsini burdan yazmam uzun zaman alır fiyat aralığı yada yer belirtirseniz ancak o şekilde bilgi verebilirim.

kızlar merhaba bende aynı sekılde agustos sonu evlenıyorum 24u gibi düşünüyoruz ancak nişanlım ankara dışında tek basıma ılgılenmek zorunda klaıyorum bi çok konuda:KK43:(bırde hem trabzonda hem ankarada duğun olacağı için cok tuzlu bişeyde istemiyorum.hem guzel hemde butcemı cok zorlamasın istiyorum nerelere bakabılırım tabı dırek duğun salonu da istemiyorum yardımcı olursanız sevınırım aranıza yeni katıldım:)

Ben kararımı verdim bu hafta sonu sözleşme yapacağız avenue'de havuz başı olacak:)tam istediğim gibi oldu umarım herkes istediği gibi bir düğün yapar inşallah:)

benim de ağustos ayında olacak hala mekana karar veremedim... demirsporun havuzbaşında düğüne katılan oldu mu acaba..??

biz de yer bakıyoruz ama bulamadık hala...aklımda olanlar mydonose-pembeköşk-moganparkmaya ne diyorsunuz??

Ben kararımı verdim bu hafta sonu sözleşme yapacağız avenue'de havuz başı olacak:)tam istediğim gibi oldu umarım herkes istediği gibi bir düğün yapar inşallah:)

Avenue dusunmustum seceneklerim arasinda ama alkol servisleri kalkmis diye duydum

Benim dugun mekanim belli oldu Cankayadeki Buyukhanli Park Otelin havuz basinda olacak, Guzin Hanim sagolsun cok yardimci oldu suslemeler vs onlara ait ve cok hoslar.

Dugun mekani secerken benim bi kac kriterim vardi once acik hava olmasi ve mesafe alkol servis olacagi icin gelen arkadaslarimizi ve ailemizi zor durumda birakmak istemedik ve ayrica ne kadar uzak olunca insanlar okdr useniyor gelmeye ve herkesin arabasi yok yani incekte yapip herkes tabiki taksiyle gelip gidemeyecekti(servis isinede girmek istemedim)

Baktigim yerler:
Golan cok guzel ama havuz basinda siralanmis masalar hic hosuma gitmedi ve ayrica etrafinda binalar var ne kdr sorun olmaz ses deselerde 11den snra sorun olur belli.
Emek Binicilik kulubu restorani kir dugunu icin cok hos bir yer ama atlar sesten korkabiliyor o yuzden ses yine slklnltl oradad. Dursun bey size fiyatlarla yardimci olabilir bir kerede tamam demeyin ikinci kez gidin fiyatlar dusuyor :KK66:
Avenue alkol servisi yok denilde eledim
Incek Has bahce muhkemel bir yer ama benim mesafe kriterlereme gore uzak
Incek Garden yine ayni sekilde ben merkezde istedim
Vilayet evleri uzak olmasina ragmen cok gzl bir yeri cok istedim ama tarih ramazan olmasina ragmen doluydu
Cadd Hare coooooooooooook guzel kir dugunu icin ama yine mesafe onemli benim icin

Bu arada size canli muzik icin onerebilecegim bir kac firma ve sanatcilar var:
Mavi Muzik Organizasyon - Baris bey ve Nalan Hnm sahipleri
Talu Organizasyon - kesinlikle Sertac Balci ve Ozer Balkan internet sayfalarinda dugun cekimleri izleyiiiinnnnn

himm dusunuyorum dusunuyorum daha ne yazabilirim suanda bu kdrcik sanirim :))

Benim dugun mekanim belli oldu Cankayadeki Buyukhanli Park Otelin havuz basinda olacak, Guzin Hanim sagolsun cok yardimci oldu suslemeler vs onlara ait ve cok hoslar.

Dugun mekani secerken benim bi kac kriterim vardi once acik hava olmasi ve mesafe alkol servis olacagi icin gelen arkadaslarimizi ve ailemizi zor durumda birakmak istemedik ve ayrica ne kadar uzak olunca insanlar okdr useniyor gelmeye ve herkesin arabasi yok yani incekte yapip herkes tabiki taksiyle gelip gidemeyecekti(servis isinede girmek istemedim)

Baktigim yerler:
Golan cok guzel ama havuz basinda siralanmis masalar hic hosuma gitmedi ve ayrica etrafinda binalar var ne kdr sorun olmaz ses deselerde 11den snra sorun olur belli.
Emek Binicilik kulubu restorani kir dugunu icin cok hos bir yer ama atlar sesten korkabiliyor o yuzden ses yine slklnltl oradad. Dursun bey size fiyatlarla yardimci olabilir bir kerede tamam demeyin ikinci kez gidin fiyatlar dusuyor :KK66:
Avenue alkol servisi yok denilde eledim
Incek Has bahce muhkemel bir yer ama benim mesafe kriterlereme gore uzak
Incek Garden yine ayni sekilde ben merkezde istedim
Vilayet evleri uzak olmasina ragmen cok gzl bir yeri cok istedim ama tarih ramazan olmasina ragmen doluydu
Cadd Hare coooooooooooook guzel kir dugunu icin ama yine mesafe onemli benim icin

Bu arada size canli muzik icin onerebilecegim bir kac firma ve sanatcilar var:
Mavi Muzik Organizasyon - Baris bey ve Nalan Hnm sahipleri
Talu Organizasyon - kesinlikle Sertac Balci ve Ozer Balkan internet sayfalarinda dugun cekimleri izleyiiiinnnnn

himm dusunuyorum dusunuyorum daha ne yazabilirim suanda bu kdrcik sanirim :))

Birde fotografda Taradise Weddings derim inanilmaz basarili hatun ve siradan dis mekan cekimleri degil

Birde fotografda Taradise Weddings derim inanilmaz basarili hatun ve siradan dis mekan cekimleri degil

tebrik ederiiim. Biz de pembe köşkle görüşmüştük ama sonra vazgeçtik hala biryer begenemedik haziranda düğünümüz ama kararsız kaldık. Köşk restoranla pembe köşk arasında kaldık. Köşkün teras katı var açılabiliyor üstü catısı bana çok basık geldi. Nişanlım orayı istiyor ısrarla ben de pembe köşk terası çok ferah diye orayı istiyorum. Pmebe köşk 7 haziran cuma yada köşk 16 haziran pazar günü olacak. Sizde cuma mı pazar mı daha iyi olur kafam çok karışık...:KK43:

tebrik ederiiim. Biz de pembe köşkle görüşmüştük ama sonra vazgeçtik hala biryer begenemedik haziranda düğünümüz ama kararsız kaldık. Köşk restoranla pembe köşk arasında kaldık. Köşkün teras katı var açılabiliyor üstü catısı bana çok basık geldi. Nişanlım orayı istiyor ısrarla ben de pembe köşk terası çok ferah diye orayı istiyorum. Pmebe köşk 7 haziran cuma yada köşk 16 haziran pazar günü olacak. Sizde cuma mı pazar mı daha iyi olur kafam çok karışık...:KK43:

Ctsi derim ama o ikisiden biri olacaksa illa cuma olsun cogu insan ctsi calismiyor. Pembe Koskun yerini biliyorum hic gormedim o yuzden yorum yapamicam mekan konusunda

Merhaba Kizlar,

Forumda yeniyim. Ankara icin ozel bir konu basligi gorunce cok heyecanlandim :)

Ankarada otellerde fiyatlar nasil ortalama? Bir diger sorum da "Velo weddings" hakkinda bilginiz var mi ?

Merhaba Kizlar,

Forumda yeniyim. Ankara icin ozel bir konu basligi gorunce cok heyecanlandim :)

Ankarada otellerde fiyatlar nasil ortalama? Bir diger sorum da "Velo weddings" hakkinda bilginiz var mi ?

COk degisiyor otelline gore, kokteyl mi yemekli mi beyaz et kirmizi alkollu alkosuz olarak fiyatlar degisiyor.

Velo weddings guzelmis nisanlim orkestrada ve baya slk gidiyorlar. dugununuz ne zaman sezondaysa cogu yerde gun bulmak zor haberiniz olsun.

X