2013 kasım aralık aylarında tüp bebek denemesi yapacaklar BURAYAAAA :)))

Evet benim de belirtim olmadı hiç. Hatta yarın 7 hafta bitirip 8+0 oluyorum ve hala bulantı falan bile yok. Bir taraftan seviniyorum. Bir taraftan da bende neden olmuyor acaba diyorum. Hiç öyle hamile kadın gibi bir davranış sergilemiyorum ben. :) Hissedebilmek için takvim yaptım. Hiç değilse buraya her girişimde görürüm.
Sizin bulantılarınız kaç haftadayken başladı?

Alfabecim, tebrik ederim...maşallah ne güzel, inan çok sevindim, darısı bizim başımıza diyorum..aslında bende cuma gününe İsrael Beyden randevu almıştım, tekrar denemek için..olmazsa donasyon düşünüyorum..ama seni okuyunca acaba ege de mi denesem diye soruyorum...canım egede tüp bebek tedavisi ne kadara mal oldu? malum kent bayağı bi pahalıydı...

canım ya çok merak ettik seni.rabbim acil şifalar versin inşallah tez zamanda çıkarsın hastaneden :KK54:

canım hayırlısıyla atlatırsın bi sürü yumurtan olmuştur inşallah :KK54:
allahım bu yolda inşallah karnında bebeklerinle evine dönmeyi nasip etsin :KK54:

aminnnnnn cümlemizin inşallah.

Gözünaydın canım. Şimdiden tebrik ediyorum seni. Sıra sende çünkü. Bebeklerinle birlikte sağlıkla dönersin inşallah.

İnşallah Allahım hepimizin bebişleri sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah.

cnm inss bolbol kaliteli yumilerin olsun inss

cnm gulugule gitgel inss bebislerinle gel inss simsiki tutunsunlar annelerine inss

inşallah Yüce Rabbim hepimize yardım eder inşallah.

gule gule git bebislerini al gel canimm:KK16::KK16:

Teşekkür ederim canım benim...

okuyamadığım sayfaları okumak için girdim güzel haberler aldım çok sevindimm..
gebelerr:nazar:
tedavisi başlayanlar:nazar:
ve hep umutlu olanlar:nazar:
hepinize hayırlı evlatlar nasip olsun bir an evvel..

haticim,selen,neşe,sizlerin de tedavisi hayırlı olsun inşallah güzel sonuçlarınızı okuruz en kısa zamanda...

beni merak ederseniz,6 ayı bitirdim.doğum telaşım başladı sayılır..bana da dua edin olur mu,bebişlerime zamanında kavuşayım,erkenden gelmesinler:26:

herkese öpücüklerr:KK54::KK54::KK54:

canım bende seni çok öpüyorum. İnşallah hepimizin yüzü güler inşallah:KK16::KK16::KK16:

herkese selamlar kıslar

Pazartesi Ankaraya geldim ve dün kliniğe gittim. dün sabah e2 istediler 59 çıktı sonuç. İlk ultrason kontrolune girdim ve 6 embriyo gördü doktor cuma saat 11 e randevu verdiler. mm söylemediler daha söyleyemeyiz dediler. umarım yumurtalarım sağlıkla büyürler ve içleri dopdolu olur. Dün ve bugün dopdolu bir gün yaşadım. ankarayı özlemişim sürekli geziyorum. doping yapıyorum.

Cuma bakalım kaç mm çıkacak :18::18::18::18:

iyi geceler tatlı rüyalar:KK54::KK54::KK54:

Günaydınnnnn en güzel anne adayları :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Selencim canım inşallah hepsi dopdolu ve kaliteli olurlar, göbeğinde can bulurlarrr:KK16::KK16:

Neşecim merakla haftasonunu bekliyorum, inşalahh güzel haberler alalım sendennnn:KK16::KK16:

Sahracım çok geçmiş olsun, dikkat et kendine....:KK54::KK54::KK54:

Unbelivable bol dinlen, bol nazlan :KK1: Hepsini hakettin ki sennnnnnnn:KK76::KK76::KK76::KK54::KK54::KK54:

Günaydın kızlar,

selen cim hayırlı olsun tedavin,güzel haberlerle dön inşallah:) kızlar cicibebe den haber yok dimi hala? uzun zamandır bakıyorum ama göremedim,inşallah iyilerdir bebeğiyle.

kalbimdesin canım nerelerdesin? haberdar et bizleri ara sıra:)

tedaviye başlayan ,güzel haberler alan tüm güzel insanlar tüm dualarım sizinle,hepimiz için dua ediyorum güzel haberler alalım daima diye:) bizimde haftaya ikili testimiz var inşallah güzel çıkarda azıcık rahatlarız.3. ayımızda bitecek inşallah haftaya artık. sizlerde bana dua edin olurmu bebeğim iyi olsun:) öpüyorum hepinizi:)

Kızlar saat 11 gibi aradilar bugün saat 4 te transferiniz var dediler ne nasil dedim sok oldum :KK53: sonra tekrar aradım ilk ikisinde 5 gün konuldu bu sefer 3. gün koyacaz onden giden embriyolariniz var böyle de basari elde ettik hoca deneyelim dedi ben de korktum embriyolar kötü az mi kaldi dedim yok hepsi gelişim gosteriyor önden giden 3 4 tane var dedi ters bi is yoktur demi kızlar :18: bi yerde okumustum anne karnında gelisim gostermeye devam eder 3. gün embriyo su tutunma orani bayagi cok yaziyordu gidince detayli öğrenecem anca yetisiriz canlar 2 saat yol var cikmadan sizle paylasmak istedim dua edin guzellerim bana olur mu hepinizi cok seviyorum işlem yapilirken bende bize ve bizim gibi umutla bekleyenlere dua edecem :KK16::KK19::KK19: Allaha emanet olun :KK16:

Kızlar peki bel ağrısı normal mi acaba? Mesajları yazdıktan sonra kalktım, belimde bir ağrı var. Kötü bir şey olmaz inşallah. Tam takvimimi de yeni yapmışken.

alfabecim, ege üniversitesinde erol beydemi gördün tedavini? yoksa ege üni.de başka bi dr.mu yaptı tüp bebek tedavini? erol bey ayrılmış sanırım egeden...

Kızlar saat 11 gibi aradilar bugün saat 4 te transferiniz var dediler ne nasil dedim sok oldum :KK53: sonra tekrar aradım ilk ikisinde 5 gün konuldu bu sefer 3. gün koyacaz onden giden embriyolariniz var böyle de basari elde ettik hoca deneyelim dedi ben de korktum embriyolar kötü az mi kaldi dedim yok hepsi gelişim gosteriyor önden giden 3 4 tane var dedi ters bi is yoktur demi kızlar :18: bi yerde okumustum anne karnında gelisim gostermeye devam eder 3. gün embriyo su tutunma orani bayagi cok yaziyordu gidince detayli öğrenecem anca yetisiriz canlar 2 saat yol var cikmadan sizle paylasmak istedim dua edin guzellerim bana olur mu hepinizi cok seviyorum işlem yapilirken bende bize ve bizim gibi umutla bekleyenlere dua edecem :KK16::KK19::KK19: Allaha emanet olun :KK16:

canım benim bu aslında güzel bi haber....3. gün olup da pozitif haber alan, ve sonuna kadar güzel devam eden çok arkadaş var.... merak etme endişe hiç etme.... sonu güzel olur inşallahhh, en bebişlisinden :KK54:

Kizlar hepinize tunaydinlar

Selencim canım inşallah hepsi dopdolu ve kaliteli olurlar, göbeğinde can bulurlarrr:KK16::KK16:

Neşecim merakla haftasonunu bekliyorum, inşalahh güzel haberler alalım sendennnn:KK16::KK16:

Unbelivable bol dinlen, bol nazlan :KK1: Hepsini hakettin ki sennnnnnnn:KK76::KK76::KK76::KK54::KK54::KK54:
sagol amin cnm insss

Cnm benim dr bu seferfarkli bi yol izlemek istemis demek inss bebislerin simsiki tutunsun cnm gulegule git gel cnm

canimmm sagol dun dinlenmek icin eve gitmistim sonra klinigi aradim lekelenme oldu diye, gelin bi ultrasondan bakalim dediler bebisimin kalp atislarini gorduk:)) bi sorun yokmus cok sukur darisi insallah basinizaa canlarimm:KK16::KK16:

Hiç kafana takma canım 3., 5. ya da 6. gün olması inan hiçbir şey değiştirmiyor. Hatta 3. gün konulduğunda, embriyonun bölünme olasılığı olduğundan tek yumurta ikizlerin bile olabilir. :emir_bebek::emir_bebek:
Dualarım seninle canımmmmm!!!

herkese selamlar kıslar

Pazartesi Ankaraya geldim ve dün kliniğe gittim. dün sabah e2 istediler 59 çıktı sonuç. İlk ultrason kontrolune girdim ve 6 embriyo gördü doktor cuma saat 11 e randevu verdiler. mm söylemediler daha söyleyemeyiz dediler. umarım yumurtalarım sağlıkla büyürler ve içleri dopdolu olur. Dün ve bugün dopdolu bir gün yaşadım. ankarayı özlemişim sürekli geziyorum. doping yapıyorum.

Cuma bakalım kaç mm çıkacak :18::18::18::18:

iyi geceler tatlı rüyalar:KK54::KK54::KK54:

gez toz eglen canim, yumilerini buyutecek en onemli sey moral kesinlikleee:KK52::KK52:

canim embisler icin en iyi ortam ana rahmi, hicc aklina kotu bisey getirmee, al gel bebeciklerini, saglikli hayirli evlat olsunlar insallah:KK16::KK16::KK49::KK49:

canimmm sagol dun dinlenmek icin eve gitmistim sonra klinigi aradim lekelenme oldu diye, gelin bi ultrasondan bakalim dediler bebisimin kalp atislarini gorduk:)) bi sorun yokmus cok sukur darisi insallah basinizaa canlarimm:KK16::KK16:

Cnm masallah :nazar:cok sevindim iyi olmaniza allah sagsalimde kucagina almayi nasip etsin gözun aydin:KK16:

cnm benim merak etmee bence güzel benim kızımda 3. gün emriyosu ve maşallah ilk denememde tuttu öyle kötü düşünme sakın rabbim yüzünü güldürsün emeklerini boşa çevirmesin inşşş dualrım seninle cnm bol şanşlarr

cnm benim merak etmee bence güzel benim kızımda 3. gün emriyosu ve maşallah ilk denememde tuttu öyle kötü düşünme sakın rabbim yüzünü güldürsün emeklerini boşa çevirmesin inşşş dualrım seninle cnm bol şanşlarr
Nasilsin cnm hersey yolunda mi

kimseler yok nerelerdesiniz..bugun 6+3 olduk ama sabah kahverengi lekelenmem oldu:KK43:( tecrubeli arkadaslar beni aydinlatirmisinzi bu konudaaaaa, bu arada pazarteside cok az olmustu doktorum beta hcg ye ve progesterone bakti..beta 22000 prego 18.9..iyi dediler..ama insan stres yapiyor..

cnm arkadaşım korkma benim kızımdada şuan ikizlerimde de 4. ayıma kadar o lekelenme oldu oluyor normall bitanemmm

Nasilsin cnm hersey yolunda mi

cnm benim iyi şükürr bu gün ogluşlarımı gördüm hamdolsun iyiler moralim yerine geldi ayrıntılı ultrasyonumuz var dı maşallahh haftalarına göre uyuymlu gidiyorlarrrr ve onları görmek bana çok iyi geldi rabbim bu güzel duyguyu her kese yaşatsın inş sonuna kadar böyle gider

cnm benim iyi şükürr bu gün ogluşlarımı gördüm hamdolsun iyiler moralim yerine geldi ayrıntılı ultrasyonumuz var dı maşallahh haftalarına göre uyuymlu gidiyorlarrrr ve onları görmek bana çok iyi geldi rabbim bu güzel duyguyu her kese yaşatsın inş sonuna kadar böyle gider

İyi olmaniza sevindim masallah ogluslara amin cnm inss

X