2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ay bide yazmazsam çatlamayayım tontirikçim iyisin yinede arkadaşta bizim guruptaymış ama aylarca yazma birisi ailesiyle ilgili sorun paylaşmış yaz okişiye katılmazsın içinden bunebiçim insan ne biçim gelin dersin ama saldırmak ne
ayrıca seninkinin de geyik olduğunun hepimiz farkınayız eğer o iş inada binse neler yapılır oğlan hiç yollanmaz anasına şuan hamilelikte var iki ağlanır tamam
hem şunada kızıyorum biz bu bayram benim aileme gideceğiz kaynanacım heryıl ki gibi çalışmalarına başladı ama buyıl bende istemiyorum hem doktorumuzda çok ılımlı bakmadı ama eşim çok seviyor ve istiyor gidemicez söyle annene dedim ama ozaman da hergüne plan koyacak ve bize gelecek eşimde söylemicem onlar gitti sansın dedi ama olurda biyerde görse uğraş gelin neler yapıyo oğlumu saklıyo diye uğraşamam annele söyle bilsinler dedim bide bana kızıldı ve küsüldü bazen oğullar bazı şeylerden bıkıyor ve istemiyor ama gelini, suçlamak okadar kolayki

yani bizde kocişle garibiz eğer gizli saklı iş yapacaksa giderim bende annişime biraz ayaklarım şişer arabamız yok otobüste napayım enazından bayramım güzel geçer :KK31:

Slm arkadaşlar naber nasılsınız

Güya en son dün gece girmiştim üzerinden çok zamanda geçmedi ya ama ne kadar yazılmış beee:) gözlerim kaydı valla oku oku....:KK52:

selam herkese
Dün ve bugün çarşı gezdik aşkımla bebeğimizin bütün kılık kıyafet olayını hallettik yani öyle umuyorum bitti sanırım:)
yoruldum ama yinede çok güzeldi acaip zevkli bebeğime alışveriş yapmak .
Yeşim bu arada o göğüs altında batma olayı bende de var bittim 2 gündür bitek yatınca geçio dediğin gibi sebebi ne bunun bilmiyorum doktora sorucam bidahaki gidişime sen biliomusun?

Cicilerimizin bazılarınıda paylaşalım teyzişlerle

Eki Görüntüle 533301 Eki Görüntüle 533300 Eki Görüntüle 533302

Canım hayırlı olsun cicileriniz hepside çok güzel .Güzel günlerde sağlıkla giysin inş...

Kızlar günaydınn

bebişin odasını aldık ama sonradan düşününce çok pahalı geldi bana ya.
Suntalem olan takımlar 1900-2000 civarıydı , komple kalın MDF olanlar 2500 dü.
Biz de 2500 olanı aldık ama battık tabi .

Sallanan ve büyüyen çekmeceli karyola
Kapaklı çekmeceli şifonyer
2 kapılı dolap

3 kapılısını alınca 2900'e geliyodu. 2 kapılı aldık.

Çok mu pahalı oldu sizce ? Ayşen bebe'nin ürünü.
:26:

Canım sonradan resminide gördüm ve çok begendim.Bende bişiyi aldıktan önce begenerek alıp sonra vesvese yaparım hep ama belli bi süre sonra iyiykide almışıma döner bu.Eğer önce içine sindi begenerek aldıysan vazgeçme derim.Yinede sen bilrsin tabi..Hayırlı olsun bu arada canım.

herkese kocaman slm kızlar beni hatırladınızmı bilmiyorum malesef gebeliğim boş gebelik olmuştu buraya yazamadım ocak annesi olucaktım fakat yeniden hamile kaldım şu anda 9+5 hamileyim çok şükür herşey yolunda kan pıhtılaşma sorunum vardı iğnelerle durumu kurtardık kısmetse mayıs annesi olucam herkesi öpüyorum

Çok sevindim canım.Hayırlı olsun Allah sağlıkla tamamına erdirmeyide nasip etsin inş..

Eki Görüntüle 533513 Eki Görüntüle 533514 Eki Görüntüle 533515 Eki Görüntüle 533516 büyüyen yatak 3 kapılı dolap,uyku seti ve zorla hediye aldıgım kapı süsü:)uyku seti dantelli incili takıma cok güzel uymuştu ama sonradan kız için uygun geldi değiştiricem oğluma uygun bişey secerim.

Harikaaaaaaaa..Çok begendim valla beyazın asaleti de bu olsa gerek..Ben yapamıyorum böle takım filan küçük bi beşiğe bile çok sığdırıcam belki.Ama böyle takımlarıda görünce içimde gitmio deil:KK43: Hayırlı olsun canım.Güle güle kullansın bebişin inş...

kızlar 2 gün önce aldıklarımm. tarihi yine ayarlamadan cekmişim :)
beyaz tulum efe için aldıgım sonra kıskanıp oglum içinde aldıgım tulumm:KK1:
benettondan aldıgım laci tshirt 10 lira.25 den inmiş
mavi takımı baharda evde giysin diye aldım.10 liracık
ayakkabıları cok uyguna aldım.ortapedik ayakkabılar.
satıcı demirtaş yazana 50 lira dedi ve ben iki ayakkabıyı 50 liraya aldım:81:inanılmaz rahat ikiside.altlarıda kaymıyor bu cok önemliydi benim için zaten.

Çok güzeller canım beyaz tulumda çok cici bu arada..Ayakkabılarda dediğin gibi rahat bişiye benzio.Sende bebişinde güle güle kullansın canım...

mobilya alacaklara bir tavsiye daha vermek istedim su bazlı boya ile boyanmış olsun,boyalı ürünler..tabi bunu sorsanız öyle derler mobilyacılar ama..

satıcı demirtaş yazana 50 lira dedi ve ben iki ayakkabıyı 50 liraya aldım:81:inanılmaz rahat ikiside.altlarıda kaymıyor bu cok önemliydi benim için zaten.

canım çok güzel maşallahh..güle güle giyin :)

kızlar şunu da söyleyeyım.mdf dıyorlar ama sonra sırf mdf degılmı falan dıye detaylı sorunca ana gövde mdf gerısı sunta dıyorlar.haberınız olsun yanı sırf mdf yada lake degılse çok para vermeyın.belis de sunta var ve yarı mdf yarı sunta olmak üzere 2 tip var.full mdf yokmus adam öle dedı.çilek de 1.kalıte suntaymış.2 aydır baka baka uzman olduk:)

Bizim aldığımız komple mdf lake dedi adam. ne demekse :) ondan mı pahalı acaba :)

daha ucuz düşünürseniz ana gövde sunta , sadece kapaklar ve asansörü mdf yapalım dedi.

Eşim de onu istemedi, hiçbir yerini sunta istemem dedi. bir taşınmada elimizde kalır falan dedi.

komple mdf lake olanı aldık.

Çilek o yüzden daha uygun demek kii. tamam şimdi rahatladım ben :)

güle güle kullan canımm.. cok güzel hepsi de.. :)) işini biliyosun sen yaa, pazarlık falan süpersin..
bu arada ben sahrayı gözden kacırmışım heralde ya sabah yazdı demişsin ya ayıp oldu kıza da soryyyyy sahracımm :KK17::KK17::KK17:

canım çıkanda olucak sanırım ulaşamadıkların var ben biraz geç kaldım ama benide eklermisin eksiklerden birinin yerini tamamlamış olurum en azından, mesaj atarım sana isim, adres yeterli dimi

eklerim canım sen müdavimlerdensin maşallah :)))))) ad soyad ve adres yeterli canım.. bekliyorum..

canım senemi yazdım sana özelden....milsa da gecen hafta online idi o gelir yani :)

özfer ve sahraya haber edıyorum ben :)

sahra yazmış ya sabah ben gözden kacırmışım, tontirik söledi.. ama özferi cok oldu görmüyorum ben..

Karttan çekildi ama, yapılır mı iade acaba bilmiyorum. sipariş verildiyse fabrikaya biraz zor olur.
Akşam Çilek'e uğrayacağım mutlaka. bakalım ne fiyat verecekler. ama bu fiyata ineceklerini hiç sanmam ya İstanbul'da.
Sağol tatlım.

iade yapmak zorundalar cnm
senin tüketici haklarına göre iade etme şansın var.
10-20 liralık bişi degilki amann olsun boşver muhatap olmaya degmez diyecen
2500 lira boru degil:KK1:

ben 2 yıl önce yüzüm için sebamed nemlendirici aldım.alırkende adama dedimki bakın cildim cok hassas alerji yapıyor bana kremler buda yapmasın dedim
adam yok kesinlikle yapmaz bilmem bu anti alerjik falan filan bisürü şey söledi.
bak alerji yaaparsa getiririm dedim tamam dedi
akşam yatmadan cildime sürdüm sabah bi kalktım cildim harita gibi olmuş.kabarmış cildim bide kaşıntı vardı
kremi aldım gittim adamın yanına.bakın sizin övdügünüz krem beni ne hale getirdi dedim.
adamda tamam başka bişiyle degiştirelim dedi yani bu kadar kolay.
degişim istemiyorum para iademi istiyorum dedim.para iadesi yapamıyoruz dedi.sebep dedim oranın kuralı buymuş
benim başka bişiye ihtiyacım yok para iadesi yapın yüzüme iyi gelecek başka krem alacam dedim.adam inatla iade yapmıyor
bende kartını istedim ne yapacaksınız dedi.hemen kaymakamlıga gidip tüketici haklarına şikayet dilekcesi yazacam sizin hakkınızda dedim
adam tutuştuu tamam gelin iadenizi yapcam dedi kuzu kuzu.bende aldım paramı gerilee gerile cıktım magazadan:KK1:
bu satıcılarda cok üçkagıtcı.malı satalım yeterki memnun kalmazlarsa degişim yaparız para kasada kalır diye düşünüyorlar ama avuclarına tuz döküp yalasınlar ,enayi degilim ben.

ayşecim mesajın geldi teşekkür ederim..
gamzecim seninki de geldi merci canımm benim :KK54:

çekirdkçim içine sindiyse bende bişey alır sonra heryerde fiyat sorarım kocişte delirir ya alma yada alınca bitir kapa der huyumuz böyle takımın güzel sende beğendiysen ve maddi olarak zorlanmıyacaksan kocanda haklı bak biz dolabımı 2söktük 3cüye odadan odaya geçti ama çok zorlandık mobilyacının da canı çıktı :KK31: biraz maddi olarak düzelsek bi duvardan duvara dolap yptırmak istiyorum kısmet bakalım

fesleğencim sabah senmi uyku setini yazmıştın 120 diye tacın şuara 110 ama çıkartırıp ellemdim buay sade fiyat soruyoruz bidahaki ay dedim nevresimleri orjınalsa 52 ki çarşafı lastikli normal nevresimleride 24 tlydi enazından taç dersen bak bi canım gerçi özdileğinde duydum ama daha bakmadım oraya

bide ayşe bayramda listeyi sende girmeyenleri alta kaydırsan hiç bebiş cinsiyeti girmeyen dahi var çıkarmada alta al barik :)ay kaybeden varsada rabbim tez zamanda doldursun göbişlerini inşallah

ay_she cim sana zahmet sorabilirsen çok sevinirim nasıl hesaplayacakmışısız.. bnm sat 27 nisan, ultrasonda 22-23 ocak görünüyo :KK66:

tamam canım bu akşam gidince ıns sorayım :) ben de merak edıyorum zati :KK70:

güle güle kullanın canım güzel gözüküyorlar :)

anneler bu arada faceden de iletişim kuruyo musunuz? :) kullanıosanız eger eklemek isterim ben de :)

Kızlar günaydınn

bebişin odasını aldık ama sonradan düşününce çok pahalı geldi bana ya.
Suntalem olan takımlar 1900-2000 civarıydı , komple kalın MDF olanlar 2500 dü.
Biz de 2500 olanı aldık ama battık tabi .

Sallanan ve büyüyen çekmeceli karyola
Kapaklı çekmeceli şifonyer
2 kapılı dolap

3 kapılısını alınca 2900'e geliyodu. 2 kapılı aldık.

Çok mu pahalı oldu sizce ? Ayşen bebe'nin ürünü.
:26:
güle güle kullan bitanemmm bence normal aldıgın fiyat çok gezdik bizde fiyatlar hep böle
Güle güle kullanın canım çok güzelmiş :KK16:

Hepsi çok güzeller canım güle güle kullanın bebeğinle :KK16:

Ah yazık kıskanmalar başladı mı :KK9: Napsın annesi. seni paylaşacak, babasını paylaşacak... Kabullenmek zor :)

Çok beğendim canım güle güle kullanın inşallah :KK16:

Herkese günaydınlar.
Nasılsınız kızlar?
İnşallah günümüz hayırlı, bereketli, huzurlu, sağlıklı, sakin olur...
Dün sabah kalktım ütülerimi bitirdim :KK76:
Temizliğimi yaptım :KK51:
Yemeğimi hallettim:KK56:
Sonra çarşıya çıktık...
Beşiğimizi aldık :KK52: çarşamba günü kurulacakmış.
Yatak...
Cibinlik aldım :KK16:
Ben böyle süslü güzel olsun istedim ama adam tek tip olur bunlar dedi. Kandırdı mı beni acaba :KK19:
Olmazsa ben süsleyeceğim artık ne yapıyım.
Ağız kısmını ince beyaz güpür dikmek istiyorum. Birde birkaç yerine pembe kurdelalar :KK16:
Alez aldım.
Nuk emzik ( İyi midir bu marka? )
Nuk tırnak makası.
Nuk burun aspiratörü.
Birde suluk :KK24:

Hepsine 370 ödedik.
Uyku seti de alacaktım beğenmedim. Hiç duymadığım marka 120 dediler :KK53:
Hemde beğenmedim :/
Başka bir yerden bakacağım onuda...
güle güle kullan cnm maşşallahh eksikler baya tamamlanmış :))
sagol tatlım :KK16:
kaynanatörün bana yaptıklarının yanında benimki cok masumane kalıyor.ama dedigin gibi olan eşime oldu:)
ayyy yerim seni yaaaaa :))
kuzumm güle güle kullan aldıklarınıı kendinide boş geçmemişsin heeee :)))
Günaydınnn :)

ay iyiki 2 gün girmedık foruma oku oku canım cıktı :) okudukça daha da yazıyosunuz hee :)

ben bu haftasonu güüüya dinlenecektim cumartesı gunu eve git kahvaltı hazırla ye pazara cık

eve geç gel bi de balık ayıkla pişir ye dınlen derken saat oldu 23,00 :eek:

sofrayı öylece bırakıp yattım naısl belim agrıyodu sonra pazar gunu kalktık kahvaltı yaptık

eşimin işleri vardı bizde kardeşimle ikeaya forum istanbula fln gittik gezdık dolandık öylee :)

e bebek e gittik forum istanbulda magazası var ayy orda bi anakucagı vardı yenı doğmuş bebegı olan bi kadın vardı

yatırdı ona Allah ım bebek ağlıodu nasıl birden tebessüm etmeye basladı ama değişik sallıyo böle yanlara doğru değil

netten fotosunu bulursam ekleım çok güzeldi yaa bebısde maşallah cok tatlıydı :)

öle itşe dinlene dinlene gezdım dun ama belım cok agrıdı artık anladım kı uzun uzun gezmeler bitio benım ıcın

bebısde yeter dinlen dercesine tekmeledi durdu yatınca da coştu uyutmadı zilli :nazar:

teyzemiz bize ciciler aldı cumartesi günü yarın ekelrım ınss öle iştee :) rüzgar gibi gecti haftasonu :)

buldum işte burda yalnız çok pahalı yaa :S

Mamaroo Yeni Nesil Uyku Koltuğu - e-bebek.com
ohh ayşee baya gezmişsin hee :)) ee ıkea gittin kesin kararmı hansvik serisi :)) ohh cicilerininde güle güle giysin kuzuucun :))
anamm o ne beaaaa ayşe kız biz bu paraya hem beşik hem dolap aldık ne kadar pahalı...
İşte odamız bu, ama böyle lacivert kırmızı değil, bunun komple beyazı. Sadece kulplar ve süsler renkli. ( gemi, dümen,yelken..vs)

2500 TL , uyku seti + karyolanın yatağı + cibinlik de fiyata dahil. 10 Taksit :)

Eki Görüntüle 533472

kuzumm çok güzelmişşş ben çok beğendimm gülü güle kullansın bebeişin inşallahhhh
kızlar bişey sorucam şeker yüklemesine açmı gidiliyor tokmu?
perşembe günü gidicem de...
aç gitmelisin cnm önce açlık şekeri için kan alıyolar sonra yüklüyolar :))
herkese kocaman slm kızlar beni hatırladınızmı bilmiyorum malesef gebeliğim boş gebelik olmuştu buraya yazamadım ocak annesi olucaktım fakat yeniden hamile kaldım şu anda 9+5 hamileyim çok şükür herşey yolunda kan pıhtılaşma sorunum vardı iğnelerle durumu kurtardık kısmetse mayıs annesi olucam herkesi öpüyorum
cnmm çok sevindimm hadi gözün aydın Allahım bu sefer sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah... güzel haberlerinin bizlede paylaş :))
günaydın ocak ayının güzel anneleriiiiiii :)))))
ve annelerinin karnında bir o yana bir bu yana yuvarlanan, zıp zıp zıplayan, annelerine varlığını hissettiren hissetirmeyen tüm bebişlerr :emir_bebek::KK52:
nasılsınız iyi misiniz bakalım???
hafta sonu ara ara cepten girdim gizliden baktım napıyosunuz diye.. her zamanki gibi maşallahınız vardı :))) cepten yazamadığımdan sadece okudum..
ben c.tesi yaydım kendimi :KK1: eşimin işi vardı dışarda o gelene kadar dinlendim önce sonra kalktım güzel bir yemek yaptım. eşim geldi dışarı cıktık dolaştık..
bana bir eşofman alt aldık gebe mağzasından.. cok güzel kızlar tavsiye ederim.. kumaş pantolon gibi duruyor..
bir de lcw dan bir eşofman alt aldım, normal eşofman gerçi ama cok güzeldi yeri, bilekleri de manşetli, fermuarlı yeşil belki gören alan da olmuştur.. slim fit kesimi pantolon gibi cok cok rahatt ohh :))))) bir de mavi hırka aldım oh.. bu hafta sonu da bana calıştı eşim.. avm de cok güzel bir flemenko gösterisi vardı.. kızlar harika dansediyordu.. oturduk az onu izledik.. sonra bir adam cıktı offfffffff o neydi yaaaaa kızlar solladı valla hepsini ekarte etti.. halbuki kenarda öle ritim tutan bir adamdı başta.. bütün herkes coştu alkış kıyamet.. süperdi yani. hem yorgunluk attık hem de güzel bir gösteri izlemiş olduk :))))) bu arada o kadar gürültüye alışık olmayan benim oğluşum başladı tepiklemeye bu ne yaaaaaa diye :)) kalktık sonra gittik evimize güzel yemeğimizi yedik tv falan akşamı bitirdik..
pazar da temizlik yaptık eşimle oh camlarım tertemiz olduu.. dayanamadım ben de sildim kızdı eşim ama napimm.. mutfağımı da temizledim bir yandan ıncık cıncık şeyler vardı yağlıklar, tuzluklar vs. yıkadım hepsini temiz temiz oldular :))) ay yazarken yoruldum ha :KK1:

ellerinize sağlık canım.. duvar kağıdı cok güzel oluyor canım tamamlıyor mobilyayı falan.. bi foto atarsın artık.. merakımızı giderelim :)))

sonradan yazmışsın canım yatak-uyku seti falan dahil diye.. cok pahalı değil bence..
ayrıca icine sinmiş ya boşver gerisini.. kıymetliilerimiz için ne alsak az bence.. tadını çıkaar boşver..
güle güle kullanın canım, sağlıklı sıhhatli günlerde inşallahh..:nazar:

maşallah canım, enerjiye bak yaa.. süpersin sen :)))
aldıklarınızı da güle güle kullanın inşallah..
nuk en iyisi diye biliyorum ben.. bana da arkadaşım hediye almıştı cinsiyet belli olduktan sonra..
silikon sanıryorum bizimki de..

günaydın canım.. cicileri güle güle kullan canım, sıcacık giysin inşallah cimcimee oh :))
bu arada ben bu anakucağını görünce dişçi koltuğu görmüş gibi oldum ne yalan sölimm :KK1: direk onu cağrıştırdı yani.. hehehe

cok güzel canım cok beğendimmm...
ben de beyaz istiyorum odasını... objeleri renkli olacak inşallah görürüz o günleri ya.. ben seneye bu zamanlar yapmış olurum odasını..
hatta yatmaya başlamış olur bile :KK16:

hayırlı olsun canım, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :)))
anamm herkez gezmiş yaaaaa bi ben mi kaldım böleee eğitim falan mahvoldu haftasonum :KK43:(( aldıklarınıda güle güle giy kuzuumm :))
ohh ne güzell benimde yavaş yavaş artık ev tamizliğine girmrm lazım camlar ve duvarlar için birini tutsam kalanları yavaş yavaş ben halletmeliyim öok işim var çokkk :))
Merhaba kızlar.Sizin hazırlıklarınızı keyifle takip ediyorum.Ama ben hiçbişey alamıyorum maalesef çünkü eşim izin vermiyo.Daha önce kayıplarım olduğu için eşim doğana kadar bişey almak yok diyo.Nasip olursa doğduktan sonrada kışın ortası zaten çıkamıycam öyle bekliyorum.Bakıp bakıp iç geçiriyorum şimdilik.Özellikle şu anne bebek çantalarına bayıldım.Sağlıcakla gelsinde artık sonra alırım inşallah.Hepinize keyifli alışverişler:KK5:
cnm en azından bi iki bişey alabilirsiniz artık baya büyüdük erken doğumuda düşünmeli bence ...
Eki Görüntüle 533513 Eki Görüntüle 533514 Eki Görüntüle 533515 Eki Görüntüle 533516 büyüyen yatak 3 kapılı dolap,uyku seti ve zorla hediye aldıgım kapı süsü:)uyku seti dantelli incili takıma cok güzel uymuştu ama sonradan kız için uygun geldi değiştiricem oğluma uygun bişey secerim.
çok şıkmış cnm güle güle kullanın inşallahhh :)))
amanın kızlar yanmışım ben :KK31::26:

Topiğe uğramayan kızlar var napim onları ben söleyin :KK19:

meselaa Yeliziz2, tubilubba.. iki arkadaşı da uzunnn zamandır görmüyorum ben doğru mudur.. listeye yazdırmışlar ama adres neyim göndermemişler..:26:

sonracığımaa... adresi falan olup da bayadır gelmeyen ozfer var.. sahra211283 ve milsa da birkaç haftadır yok yanılıyor muyum???

cumaya kadar bekliyorum arkadaşlar sonra ulaşamadıklarımı listeden üzülerek de olsa cıkarmak durumundayım..

ayrıcaaaaaaa...... adres yazıp da ad soyad yazmayan ark da var.. onları da şöyle sıralayayım..

SİNOPLU57
BTLKUBRA
GAMZE1907
TUĞBAEMRAH
Superisi87
Senemmmm

ad soyad rica ediyorum arkadaşlar.. hepinizi öpüyorumm:KK54:
hemennnn gönderiyorum özelden :)

güle güle giy kuzum aldıklarını :)) kıskandınn dimiiii oğluşumun tulumunu güle güle giysinler inşallahhhhh :))

X