Premature Bebekler 2013 prematüre anneleri...

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
oy çok tatlıdır çok iyi bir işaret bu kasları için.
Sukurler olsun cnm... kulaklarinin da algiladigini farkettim ani bir seste irkildi uykusunda... insallah gozlerinde de bir sorun cikmaz... yarin gorus gunu iple cekiyorum... dun gordum ama sanki haftalar olmus gibi...cok ozledim coookkk..

sukurler olsun cnm... Kulaklarinin da algiladigini farkettim ani bir seste irkildi uykusunda... Insallah gozlerinde de bir sorun cikmaz... Yarin gorus gunu iple cekiyorum... Dun gordum ama sanki haftalar olmus gibi...cok ozledim coookkk..

çok şükür cnm.bu zeka gelişimi için de önemli bir tepki.çok sevindim.ben de sabah olunca öğlen görmeye gidene kadar zamn geçiremiyorum bir türlü

Kurtn seninkiler kaç kilo doğdu kaçıncı gününüz şimdi nasıllar
Cnm benim ikiz degil bir tane oglum yuksek tansiyondan erken oldu.. 30 haftalik 27 ye uyumlu 1060 gr dunyaya geldi... cuma gunu tam bir ay olacak 14 ocakta dogdu yani.. 1440 gr su an...

cnm benim ikiz degil bir tane oglum yuksek tansiyondan erken oldu.. 30 haftalik 27 ye uyumlu 1060 gr dunyaya geldi... Cuma gunu tam bir ay olacak 14 ocakta dogdu yani.. 1440 gr su an...

ikiz olmadığını biliyorum fakat ağız alışkanlığı kusura bakma cnm.maşallah yakışıklı prensine

Ben çıkıyorum süt sağacağım yarın görüşürüz umarım yarın güzel haberleri paylaşırız

kızlar heyecandan geçmişi okuyamadım yanımızda yatırmak için park yatak almaya çıkıcam şimdi beni emzirmeye çağırdılar akşam üstü gidicem telefonu ilk açtığımda sesleri duyunca çok korktum ama.

kızlar heyecandan geçmişi okuyamadım yanımızda yatırmak için park yatak almaya çıkıcam şimdi beni emzirmeye çağırdılar akşam üstü gidicem telefonu ilk açtığımda sesleri duyunca çok korktum ama.

hadi bakalım açılışı oğlun yaptı kızın da bizim bebeklerimiz de inşallah o aşamaya gelirler en yakın zamanda.heyecanını tahmin edebiliyorum.bizim için de kokla yavrunu.

Cnm benimm hadi hayirlisi...korkunuda tahmin edebiliyorum... cok sevindim cnm...gozlerim doldu mutluluktan... darisi kizinin ve bizim minnoslarin basina... guzel haberlerini bekliyoruz...

hadi bakalım açılışı oğlun yaptı kızın da bizim bebeklerimiz de inşallah o aşamaya gelirler en yakın zamanda.heyecanını tahmin edebiliyorum.bizim için de kokla yavrunu.
Cnn Sen gittinmi meleklerin yanina..ben gece gidicem nasipse.. sutum dune gore daha iyi.. artacagina inaniyorum artik.. kesilme korkumu yendim... sayende cnm cok destek oldun bana...torunlarini gor insallahhh :)

Cnn Sen gittinmi meleklerin yanina..ben gece gidicem nasipse.. sutum dune gore daha iyi.. artacagina inaniyorum artik.. kesilme korkumu yendim... sayende cnm cok destek oldun bana...torunlarini gor insallahhh :)

gittim cnm 11-12 arası ama dokunmadım ellerim yüzünden .çok tatlılardı.dua okudum ilaç istemişlerdi calsiyum,devit-3,polivit,zinco onları verdim.uyuyordu meleklerim.
süt için çok sevindim ne mutlu bana katkım olduysa zamanla daha da artar inşallah.:)neden kesilsin evlat edinen annelerin bile sütü geliyor.inanmak ve istmekle alakalı.sütten ve sevgimizden başka neyimiz varki şu aşamada.o yüzden elimizden gelenin fazlasını yapmalıyız.gece ben kalkamıyorum ama sen kalkmaya çalış.ben süt sağmaktan vazgeçtim önce bayağı sıkıntılı geçti ilk günlerimiz.şimdi burada anlatamam ama çok sorunlarımız oldu,süt sağmak istemedim.ama sonra süt getirin diye aradılar beni.o gün heyecan ve hırsla sağdım göğüs uçlarım yara oldu o zamn bile sağdım...........o yüzden sağmayı bırakmak yok:)ellerim de egzama olmuş bulaşmaz çocuklara dedi.sürekli ellerimi yıkıyorum sıvı sabundan olmuş.krem verdi.

gittim cnm 11-12 arası ama dokunmadım ellerim yüzünden .çok tatlılardı.dua okudum ilaç istemişlerdi calsiyum,devit-3,polivit,zinco onları verdim.uyuyordu meleklerim.
süt için çok sevindim ne mutlu bana katkım olduysa zamanla daha da artar inşallah.:)neden kesilsin evlat edinen annelerin bile sütü geliyor.inanmak ve istmekle alakalı.sütten ve sevgimizden başka neyimiz varki şu aşamada.o yüzden elimizden gelenin fazlasını yapmalıyız.gece ben kalkamıyorum ama sen kalkmaya çalış.ben süt sağmaktan vazgeçtim önce bayağı sıkıntılı geçti ilk günlerimiz.şimdi burada anlatamam ama çok sorunlarımız oldu,süt sağmak istemedim.ama sonra süt getirin diye aradılar beni.o gün heyecan ve hırsla sağdım göğüs uçlarım yara oldu o zamn bile sağdım...........o yüzden sağmayı bırakmak yok:)ellerim de egzama olmuş bulaşmaz çocuklara dedi.sürekli ellerimi yıkıyorum sıvı sabundan olmuş.krem verdi.
Cok titizleniyoruz bebisler konusunda.. sik yikamaktan olmus demekki.. neyse bak korktugun gibi olmiycak... benim kizim sabah altida servise biniyo... beste kalkip once ablasinin kahvaltisini hazirliyorum sonra melegimin sutunu sagiyorum... sonra tekrar uyuyorum bir kac saat... okullar acildi iyi oldu bu duzen :) birgun bizide emzirmeye cagiracaklar insallahhh

X