2013'te Yeniden Tüp Bebek Deneyeceklerin Paylaşım Alanı

merhaba kızlarrr
netim sorun çıkardı giremedim .yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz..
kızlar bu cumartesi randevum vardı ASM de.görüştüm ve baya tatmin etti beni .ondan önce aydın beyle görüşmüştüm ama bişeylerin eksik olduğunu hisstmiştim.ebru hanım bütün detayları tek tek inceleyerek gidelim dedi ve tek tek unutmayayım diye yazdığım sorulara usanmadan cevap verdi.
öncelikle rahim filmi çektiriyorum bu ay.rahmin içini güzel inceleyeli dedi gerekirse sonrasında histeroskopi yapılacak.pgt yapılacak onun da çeşitleri varmış tedavi esnasında karar verilecek ona.pıhtılaşmayla ilgili eksik testlerim vardı onları yaptırıcam.sonuçlara göre sulandırıcı iğne kullanıp kullanmıyacağım belli olacak.diğer bütün hormon tahlilleri tekrarlanacak.çünkü üzerinden 1 sene geçti.co-cültür ve metobolomix
yöntemlerinin başarı oranları kanıtlanmadı pek fazla dedi artık kullanmıyorlarmış.ms yapılacak spermlere.ben şu 1 aydır folbiol ve glucophage kullanıyordum hazırlık için devam et dedi.rahim kalınlığı içinde duruma göre bakılacak gerekirse estrofem kullanıcam.
haftayada memorıale gidicem öngörüşme için ama ben büyük ihtimalle ASMde karar kılıcam.daha önce elde edilen gebeliklerimde ASM de olduğu için daha bi yakınım oraya.memorıalde 3 denemede hiç gebelik olmadı ama yinede bi gidip konuşmak istiyorum.bendeki haberler böyle.
sizlerde neler var neler yok kızlar nasılsınız neler yapıyorsunuz yavaşlamış topik

bende seni merak ediyordum yazdiklarini dikkatlice okudum.hakkinda hayirlisi.arkadasim bu rahim filmi vs testlerin yenimi olmasi gerekiyor.ben 2 yil ara vermistim tüp bebege yenidenmi cektirmem gerekli

Merhaba mikrocum. Hakkında hayırlısı olsun inş. Senin pgt'lik bir durumun var mıydı?[/QUOTE]
Merhaba canım
İyisindir inşallah.genetiklerde hiçbir sorun çikmadi ama ,annede babada sorun olmamasına ragmen embryo sıkıntılı olabiliyormuş bazen.hatayı en aza indirgeyebilmek için

bende seni merak ediyordum yazdiklarini dikkatlice okudum.hakkinda hayirlisi.arkadasim bu rahim filmi vs testlerin yenimi olmasi gerekiyor.ben 2 yil ara vermistim tüp bebege yenidenmi cektirmem gerekli

Canım netin azizligine ugruyorum yine cepten giriyorum.rahim filmim yoktu benim o yüzden istedi.ama hormon testlerini yeniliyoruz benimde 1 sene olmustu ama hersey degismis olabilir banada mantiklı geldi

Merhaba canım
İyisindir inşallah.genetiklerde hiçbir sorun çikmadi ama ,annede babada sorun olmamasına ragmen embryo sıkıntılı olabiliyormuş bazen.hatayı en aza indirgeyebilmek için

Çok şükür canım. Evet o gibi durumlar olabiliyor. Benim bazı embriyolarımda da değişik kromozom anomalileri çıkmıştı.

Çok şükür canım. Evet o gibi durumlar olabiliyor. Benim bazı embriyolarımda da değişik kromozom anomalileri çıkmıştı.

inşallah sıkıntı çıkmaz canım rabbim bu sefer elimizi boş çevirmez inşallah.sen şimdi bu pgt konusunda daha tecrübelisin.bunun çeşitleri varmış bahsedermisin biraz mümkünse

canım bizde de sperm sayısı düşük ve hareketsizlik mevcut ama o rağmen bende istemiştiler hsg

benden istemediler işte bu doktorlara o kadar kızıyorum ki bazen.onlar söylemeden biz herşeyi bilemeyiz dimi.bakma şimdi biraz tecrübeli olduk haberdarız bişeylerden.ben memorıalden epikriz almak için gittiğimde (üç deneme yapmama rağmen söylemediler doktorum güvenç bey)pko lu olduğumu öğrendim.ebru hanımla arkadaş oldukları için bilgileri telefoda vermişti.yumurta toplama sonrası dayanılmaz ağrı sonucu hasteneye gitmiştim ve bir gece kalmıştım.ohss olabileceğimi ameliyat olabileceğimi söylemişti.gecede 1 milyar bayılıp gelmiştim.sadece duphalac kabızlık şurubuyla sıkıntılarım bitti.ebru hanıma verdiği bilgilerde ohss olduğumu söylemiş.bende ne karın şişmesi nede nefes almada darlık gibi bir şikayet olmamasına rağmen.sadece kasıklarım ağrımıştı.
şimdi ihtimaller arasında memorıal varsa güvenç bey orda olmadığı içindir.çok sinirliyim ona karşı:KK43:(

inşallah sıkıntı çıkmaz canım rabbim bu sefer elimizi boş çevirmez inşallah.sen şimdi bu pgt konusunda daha tecrübelisin.bunun çeşitleri varmış bahsedermisin biraz mümkünse

Amin canım inş.
Keşke pgt konusunda bu kadar deneyimli olmasaydım :KK1:
2 türü var mikrocum. Fish ve array. Fish'te 9 kromozom inceleniyor. Array'de tüm kromozomlara bakılıyor.

benden istemediler işte bu doktorlara o kadar kızıyorum ki bazen.onlar söylemeden biz herşeyi bilemeyiz dimi.bakma şimdi biraz tecrübeli olduk haberdarız bişeylerden.ben memorıalden epikriz almak için gittiğimde (üç deneme yapmama rağmen söylemediler doktorum güvenç bey)pko lu olduğumu öğrendim.ebru hanımla arkadaş oldukları için bilgileri telefoda vermişti.yumurta toplama sonrası dayanılmaz ağrı sonucu hasteneye gitmiştim ve bir gece kalmıştım.ohss olabileceğimi ameliyat olabileceğimi söylemişti.gecede 1 milyar bayılıp gelmiştim.sadece duphalac kabızlık şurubuyla sıkıntılarım bitti.ebru hanıma verdiği bilgilerde ohss olduğumu söylemiş.bende ne karın şişmesi nede nefes almada darlık gibi bir şikayet olmamasına rağmen.sadece kasıklarım ağrımıştı.
şimdi ihtimaller arasında memorıal varsa güvenç bey orda olmadığı içindir.çok sinirliyim ona karşı:KK43:(

Kaç yıllarında oldu denemelerin? Semra Hanım görmedi mi seni hiç?

Yeni bir deneme için merkez araştırıyorum en son cumartesi günü bir merkezle daha ön görüşme için gideceğim

Ben daha önce iki kez deneme yaptım bu benim üçüncü denemem olacak tabi tüp bebek tedavilerinden önce dört kez yumurtlama takibi üç kez aşılamam var

Rabbim insallah senide fazla bekletmez canim sana dua edicem.ortalama fiyatlar nasil

Allah razı olsun canım. Memorial'da embriyo başına alınıyor ücret. Fish için 150 euro, array için 350 dolar.

Bir kez gormustu kisacik oda.yanlis hatirlamiyorsam 2009 en sonuncusu sonrada ordan embryolarimi tasimistim asmye onlarla gebelik oldu ama 2,5aylikken dustu

Üzerinden bayağı zaman geçmiş. Şimdi Semra Hanım mutlaka 1-2 kez görüp her şeyi açıklıyor. Hatta transfer günümde benim pgt sonucumun çıkmasını bayağı beklemişti, sonuç gecikince de yanımıza gelip güzelce açıklamıştı. İnsanın tedavi olduğu yerin içine sinmesi, doktoruyla frekansının tutması bu süreçte gerçekten çok önemli.

Herkese günaydın...

Son düzenleme:
günaydınnn kızlarr. gününüz aydın, huzurunuz yerinde,göbişlerimiz bebekli olsun inşallah.....

Allah razı olsun canım. Memorial'da embriyo başına alınıyor ücret. Fish için 150 euro, array için 350 dolar.

Üzerinden bayağı zaman geçmiş. Şimdi Semra Hanım mutlaka 1-2 kez görüp her şeyi açıklıyor. Hatta transfer günümde benim pgt sonucumun çıkmasını bayağı beklemişti, sonuç gecikince de yanımıza gelip güzelce açıklamıştı. İnsanın tedavi olduğu yerin içine sinmesi, doktoruyla frekansının tutması bu süreçte gerçekten çok önemli.

Herkese günaydın...

evet canım kesinlikle katılıyorum sana rabbim bizim için hayırlı olan yönlere ayağımızı kaydırsın inş.

merhaba canim.nasilsin hatirladinmi beni.sen atasehirdeymissin sanirim cem beyde.bende sisliyi düsünüyorum.ama doktor konusunda tereddütlerim var.senin fikrin nedir

Merhaba canım,
evet ben Ataşehir Cem Demirel'de ile ilk denememi yaptım, aslında memnun da kaldım...
ama bende Şişli'nin adını ve başarılarını daha çok duyuyorum..
ben çalıştığım için ev ve işyerime yakın diye Ataşehir'i tercih etmiştim...
Cem Beyin avantajı şu oldu benim için, opu hariç tüm kontrollerimi ve transferimi kendisi yaptı...
Elektriğimizde tuttu, tedavide çok iyi gitti ama olmadı...
Ama Memorial mesela rahim filmi veya histeroskopiye gerek yok diyor, ama başka merkezlerde genelde istiyor.
benim de kafam karışık kısmetse bende bir kaç hastane ile 2.deneme için ön görüşme yapacağım...

X