2013'te Yeniden Tüp Bebek Deneyeceklerin Paylaşım Alanı

ben acik ameliyat oldum 10 önce.5 miyomum rahimde endometrium ve yapisiklik vardi.simdi iyilesmeyi bekliyorum.hangi testler bunlar tip dilinde yazabilirmisin bilgin varsa

canım rahim filmi çektir. çünkü tüp bebek için bunun çok önemli olduğunu söylüyor doktorlar. pıhtılaşma için de kan veriyorsun sonucu 2-3 haftada çıkıyor. testin adı trombofili paneli. bu testte 4 faktöre bakıyorlar ve eğer pıhtılaşma sorunun çıkarsa bebişin transfer edilince hemen clexane diye bir iğneye başlaman gerekliymiş. bu sorun %60 türk kadınında var dedi bana genetik doktoru. Bu sitede takip ediyorum da çoğu kişide okudum ben aynı sorunu.

ben bunlari bilmiyordum en azin pihtilasma ile ilgili olani rahim filmini biliyorum.bide kromozon testi diyorlar onunla ilgili bilgin varmi

ben bunlari bilmiyordum en azin pihtilasma ile ilgili olani rahim filmini biliyorum.bide kromozon testi diyorlar onunla ilgili bilgin varmi

canım valla iki tane negatif olunca bütün testleri yaptırdım yaptırmadığım test kalmadı. kromozom testi hem sana hem de eşine yapılıyor. genlerinizde kromozom anomalisi var mı diye. Allah korusun anomali varsa embirolar tutunamayabiliyor rahime. işte eşinle senden kan alıyorlar onun sonucu da bir ayda çıkıyor. Biz bu sonucu bir ay bekledik ama sorun çıkmadı çok şükür. İnan bu testleri yaptırmaktan yorgun düştüm. ama gerçekten gerekli yaptır. Benim önceki denemelerde ihmaller olmuş bunu anladım.

mikro81 merhaba arkadasim sen nerde basliyacaksin arkadasim

merhaba canım.bende ya memorıal yada asm de yaptırmayı düşünüyorum ama hala kararsızım .ikisi içinde öngörüşme randevusu aldım inş.kararım netleşecek.bu cumts asm haftaya cmts memorıal .sen nerde düşünüyorsun

bende yaptiracagim.ama baska daha neler yaptirmam gerekli onlarida bilmiyorum.hayirlisi

Ben yeni üye oldum, siteyi anlamaya çalışıyorum. Umarım doğru yere yazıyorumdur. Dün ilk tüp bebek sonucumun başarılı olmadığını öğrenince daha önce internette rastladığım bu siteye üye oldum. 5. gün transferi yapıldı bana. Embriyonun olabilecek en dayanıklı embriyo olduğunu söylediler. Eşimin hiçbir şeyi yok, ben de yumurtlama problemi var ama ilaçla gelişiyor. 6 yumurtam gelişti. 4 'ü birici kaliteydi. Birini transfer ettiler. Doktor yüzde 75 ihtimalle gebe kalırsın dedi ama dün hamilelik sonucum transferin 12. günü 0.100 çıktı.Adetimin 28. günüydü. Dünyamız başımıza yıkıldı. Hem o kadar zahmet, ilaç hem de para. Şimdi içimden hiçbir şey yapmak gelmiyor. Doktor emin olmak için yarın yine bakalım diyor ama apaçık belli sonuç boşuna beni uğraştıracak.

gidip geldikten sonra nasil gecti neye kara verdin bizimle paylasirsin.ücretsizmi ön görüsme.memoriala baslarsan o sürec benim icin cok önemli

üzülme daha cok basindasin insaallah ikincisinde.hangi hast canim .allaha kalmis bu tüp bebek isi öncelikle

üzülme daha cok basindasin insaallah ikincisinde.hangi hast canim .allaha kalmis bu tüp bebek isi öncelikle

Medikal Park Bahçelievler, pek güvenim kalmadı. Şüpheyle yaklaşıyorum oraya artık doğrusu. Ama 3 dondurulmuş embriyo var. Acaba ilk tüp bebek tedavisinden ne kadar sonra dondurumuş embriyo transfer ediliyor? Bizim 2 yılı geçti çocuk için uğraşıyoruz. 4 yıldır evliyiz.

ben ilk etapta bahceci fulya ama erkek infertilitesindede memorialde iyiymis diye duydum.esimde sperm harteketsizligi var.ama memorial hakkinda cok olumlu seyler var.ben 3 negativ denemem international hospital yesilkoy.bilgin varmi ora ile ilgili

bende oraya yakin olan yesilköy international hospitalde yaptirdim 3 kez ve negativ.1 ay sonra dondurulmuslari deneyebilirsin.seni ekliyorum arkadas olarak kabul edersen sevinirim.iliskiyi koparmayalim.simdi bahceci fulya yada memorial diyorum

Merhaba arkadaşlar
bende 19 eylülde 2.ci negatifimi aldım şimdi Allah nasipe dersen 2013 mayıs -haziran gibi tekrardan denemek istiyorumm..
sorun eşimde benim azospermii. mikro teseyle sperm bulunuyoo....eşim 3 kere amaliyat oldu ..benim 2 kere tedavim iptal oldu..
ilk denememizi üniversite hastanesinde yaptık 3. gün embriyosuydu 3 tane embriyo olmadı..
bu seferkini bahçeçi umut tüp bebekte 5. gün embriyosu ama yine olmadı şimdi
yaza tekrardan umutta deneme yapacağız tabi inşallah bi sorun çıkmazsaaaaaaa...
2012 de anne olamadık ,inşallah 2013 bizim gibi bekleyenlerin senesi olurrrrrrr...bizlerde hamiş oluruz ve kavuşuruz mis kokulu yavrularımızaaaaaa

gecmis olsun canim.hayirlisi olsun.bende subat gibi ya memorialde yada bahceci fulyada denemek istiyorum.4 denemem olacak.fulya ve umut arasinda fark varmi

merhaba bende 3 kez negativi almis biri olarak bu sizin tib terimlerini anlamakta zorlaniyorum.bana yardimci olurmusunuz.ne bunlar fsh amh aciklarsan sevinirim

canım benimde 24 kasım cumartesi randevum var memorialde sen hangi doktora aldın?

gidip geldikten sonra nasil gecti neye kara verdin bizimle paylasirsin.ücretsizmi ön görüsme.memoriala baslarsan o sürec benim icin cok önemli

evet canım her ikisinde de öngörüşme ücretsiz.ben aslında ikisinde de yaptırdım ama labaratuar olarak ve doktor olarak ta sanki onlardan başkasına güvenesim gelmiyor hiç.ama benim artık son derece titiz incelenmem gerekiyor belki geçmişimi okumuşsundur.baya bir sorunluyuz yani.
tabiki gelince sana detayları anlatırım.nerde ikamet ediyorsun yaşın kaç

canım benimde 24 kasım cumartesi randevum var memorialde sen hangi doktora aldın?

merhaba canım bende 24 kasımda orda olacağım.saat 2.30 da nur dokuzeylüle randevu aldım.senin kaçta randevun.yazdıysan da hatırlamıyorum kaçıncı denemen olacak.

Canım merhaba yazışmalarını okudum ben 2 kere memorial okmeydnında denedim yakında ASM den randevu alıcaz inş hakkında hayrlısı olsun beni haberdar edermisin öpt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…