2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
seni mutlu görmek ne güzel :) allahım insalah baska mutluluklarını da bize gösterir :)

canım çooook teşekkür ediyorum..
üzgün olduğumda da yazdığını hatırlıyorum çok özel ve güzel bir insansın:KK16::KK16::KK16:

transferden sonra iğne kullanan oldu mu ya da iğne verdiler mi transferden sonra olduysa nedeni neydi ismi nedir iişnelerin ??

genelde kan pıhtılaşması iğnesi veriliyor herkese değil ama adı clexane
progestanı fitil jel ya da iğne olarak veriyorlar iğnesini verirlerse onu kullanabilirsin
ilk aklıma gelenler bunlar canım..

canım çooook teşekkür ediyorum..
üzgün olduğumda da yazdığını hatırlıyorum çok özel ve güzel bir insansın:KK16::KK16::KK16:

burada hepiniz ayrı güzelsiniz kendimi iyi hissediyorum aranızda sizi okurken kendimi unutuyorum sayenizde umutlanıyorum da :)

burada hepiniz ayrı güzelsiniz kendimi iyi hissediyorum aranızda sizi okurken kendimi unutuyorum sayenizde umutlanıyorum da :)

aynen öyle birlikte olmak iyi geliyor malum etrafta tüp dili bilen olmuyor burda aynı dili konuşan anlayan insanlar toplaştık benim için çok değerli:KK16::KK16:

Kızlar listeye eklenmek isteyenler bilgilerini yazsın lütfen YAŞ,DENEME SAYISI,MERKEZ,İNFERTİLİTE SEBEBİ,AŞAMA..
Listede olanlarda kendi durumlarını kontrol etsinler lütfen değişiklik olan yazsın düzenleyim..

liste nerede ben hiç görmedim :)

aynen öyle birlikte olmak iyi geliyor malum etrafta tüp dili bilen olmuyor burda aynı dili konuşan anlayan insanlar toplaştık benim için çok değerli:KK16::KK16:

hergün merakla geliyorum yumi durumları ne? döllenmiş mi? transferleri nasıl geçti? en güzeli sonuçlar allahım herkesin kucaklarını boş bırakmasın her zaman umut versin ve bunlara dayanacak güç :)

canimm hosgeldinn:)) seni burada gormek ne guzell burada cok iyi arkadaslar var cok sey ogreniriz beraberce...

Merhabaaaa, bir şey soracağım canım. İlaçlara ne zaman başlıyoruz, yan etkileri ağır mı, birde işe gitmemi engeller mi?

progestanı fitil jel ya da iğne olarak veriyorlar iğnesini verirlerse onu kullanabilirsin
ilk aklıma gelenler bunlar canım..[/QUOTE]

hep cevaplıyorsun sorularımı çok verici bir anne olacaksın bence sağol:)))

başka kızlar iğne kullananlar bi yazıversin????

öyle valla etrafımda herkes doğrudu kızkardeşim ilk geceden gebe kalanlardan bi de skandalll:KK53::KK53::KK53::KK1::KK1::KK1:
doğuran doğurana biz henüz düşünmüyoruz :KK1::KK1::KK1:
Ankara dasın demek benim gibi:13:

süper şahane harkulade ayyyy gebelik haberini aldım sanki çok sevindim çok:KK52::KK52::KK52::KK76::KK76::KK76::21::21::21::KK8::KK8::KK8::KK8::KK24::KK24::KK24::KK24:

heee bakaydın görerdin ki:KK19::KK19::KK16:

Ankarada değilim ama tedaviyi Ankarada görüyorum geç olsun güç olmasın rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin

Yarın transferin varmış canım hemde mübarek günde kavuluyorsunuz artık bir ömür ayrılmayın inşallah:KK16::KK16::KK16:

Kızlar yarın Mevlid kandiliymiş, transferimin olacağı gün, çok sevindm, inşallah uğurlu gelir.. Dualarnzda aklnzdan beni de geçirin nolur..

canım geçen yıl mevlid kandilinde benim yumiler toplanmıştı uğurlu gelmişti inşallah senin de gönlüne göre olur :)

Kesinlikle katılıyorum kızlar insan konuşmak istiyor
Burda biz birbirimizi anlıyoruz ve rahatlatıyoruz
Bana da cok ii geliorEn Büyük KK:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

ilk aklıma gelenler bunlar canım..

hep cevaplıyorsun sorularımı çok verici bir anne olacaksın bence sağol:)))

başka kızlar iğne kullananlar bi yazıversin????[/QUOTE]

Ben de sadece pıhtılaşma için iğne kullandım daha öncekilerde
ama bunda nasıl olacak bilmiyorum
progesteron iğne bende isticem bu denemde tutunmayı kolaylaştırır belki :21:

Son düzenleme:
Merhabaaaa, bir şey soracağım canım. İlaçlara ne zaman başlıyoruz, yan etkileri ağır mı, birde işe gitmemi engeller mi?

kısa ve uzun protokol var..
hangisinin uygulanacağı önemli kısa protokolde adetin 2.günü
uzun protokolde adetin 19-20 ya da 21.günü iğneye başlanıyor..
yan etkileri pek olmuyor bazı arkadaşlarda baş ağrısı yaptığını duydum bende etkisi olmadı yumurtalar büyümeye başladığında kasıklarında hafif baskı hissedebilirsin o kadar.günlük yaşamını asla etkilemez..

hergün merakla geliyorum yumi durumları ne? döllenmiş mi? transferleri nasıl geçti? en güzeli sonuçlar allahım herkesin kucaklarını boş bırakmasın her zaman umut versin ve bunlara dayanacak güç :)

aynen sabah oluyor hemen kızlara günaydın demek istiyorum hem alışılıyor hemde hayatımızın önemli bir dönemini paylaşıyoruz hepsinin hepimizin evlat hasreti son bulur inşallah...2014 ü dolu dolu bol bebişli geçirmeyi umuyorum..

kısa ve uzun protokol var..
hangisinin uygulanacağı önemli kısa protokolde adetin 2.günü
uzun protokolde adetin 19-20 ya da 21.günü iğneye başlanıyor..
yan etkileri pek olmuyor bazı arkadaşlarda baş ağrısı yaptığını duydum bende etkisi olmadı yumurtalar büyümeye başladığında kasıklarında hafif baskı hissedebilirsin o kadar.günlük yaşamını asla etkilemez..

Hıııım, iyi ozaman :)) ben 4 aydır kadın doğumcuya gidiyordum, herşey kontrol edildi ve hiç bir sorun yok bende, eşimin değerleri çok düşük yani sayı ve hareketlilik. Doktorumda rapora erkek infertilite diye yazdı. Ben şimdi ocak ortasında hastalanınca tüp bebek merkezine gideceğim, diyorum ki bende sorun olmadığı için sorun sadece eşten gelince hemen tedaviye başlar mı acaba? Bir bilgin var mı canım?

Son düzenleme:
X