2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
Bugün 10. Gün göğüslerim acayip aciiiii yaa biber gibi yanii
İnşallah yumi kaliteleri iyidir 3denemdede göğüslerin böle olmamamıştı sadece 2.aşılamamda böle olmuştum :KK52::KK52::KK52: onda da hamile kalmıştım
Bide pıhtılaşma iğnesi vursaydım şimdi bebeğim kocaman olacaktı nasip napalım

Son düzenleme:
Hıııım, iyi ozaman :)) ben 4 aydır kadın doğumcuya gidiyordum, herşey kontrol edildi ve hiç bir sorun yok bende, eşimin değerleri çok düşük yani sayı ve hareketlilik. Doktorumda rapora erkek infertilite diye yazdı. Ben şimdi ocak ortasında hastalanınca tüp bebek merkezine gideceğim, diyorum ki bende sorun olmadığı için sorun sadece eşten gelince hemen tedaviye başlar mı acaba? Bir bilgin var mı canım?

evet tatlım hemen başlanır tedaviye rahim filmi çektirmediysen belki onu isteyebilirler..
doktorun nelerine baktı bilmiyorum tüp bebek öncesi gerekli tahliller vs..yapıldıysa adetinle birlikte başlarlar..
rapor hakkı kullanmak istersen rapor için bir süre beklemen gerekir...

Bugün 10. Gün göğüslerim acayip aciiiii yaa biber gibi yanii
İnşallah yumi kaliteleri iyidir 3denemdede göğüslerin böle olmamamıştı sadece 2.aşılamamda böle olmuştum :KK52::KK52::KK52: onda da hamile kalmıştım
Bide pıhtılaşma iğnesi vursaydım şimdi bebeğim kocaman olacaktı nasip napalım

geçmişi unuttuk gittiiiiiiii:13::KK19:
test gününü bekliyor olsaydık gebelik belirtisi olarak düşünebilirdik göğüslerdeki durumu demekki ilaçların etkisi ile yanılma ihtimalimiz oluyor..

bende ilk adetle başlayacam ama pko oldugu için adetler gecikiyor şubatta başlarım galiba sen nezaman
başlayacaksın

Bende hafta içi görüşmeye gideceğim ilk tedavide herşey çok güzel ilerledi ama tutunma olmadı belki laparaskopi histereskopi yapılır şubat yada mart adettinde başlanır sen muayneye ne zaman gittin

Kızlar bebişleri aldımmmm. Test günüm 23 Ocak. Çoook var gibi :)

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:geldin demeeekkkkkk canıımmmmm Allah ayırmasın bi daha...
hemencecik geçer 23 ocakta ne var iki günde erken yaparsın testi oldumu sana 21 ocak ne kaldı şurda:KK1::KK1::KK1:

• Beğen
Reactions: 9ay
dostlar çıkmam gerek şimdi. sadece bir selam vermeye ve iyi oldugumu soyleme geldim. transfer 20 dk sürdü ama ona girmicem :KK34:
herkese sevgilerrr:KK16::KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:geldin demeeekkkkkk canıımmmmm Allah ayırmasın bi daha...
hemencecik geçer 23 ocakta ne var iki günde erken yaparsın testi oldumu sana 21 ocak ne kaldı şurda:KK1::KK1::KK1:

ahh canım eve geçince rahat rahat giricem. özledim şimdiden :KK16::KK16:
sizde keyifler iyidir inşallah
öpüyorummm canımmm:KK16::KK16:

evet tatlım hemen başlanır tedaviye rahim filmi çektirmediysen belki onu isteyebilirler..
doktorun nelerine baktı bilmiyorum tüp bebek öncesi gerekli tahliller vs..yapıldıysa adetinle birlikte başlarlar..
rapor hakkı kullanmak istersen rapor için bir süre beklemen gerekir...

Bak şimdi sana şöyle söyleyim, ilk önce hormon testleri yapıldı normal çıktı, sonra yumurtalıklarıma baktı
Yumurtamda oluştu, sonra klomen verdi 6-7 yumurtam oldu, sonra çatlatma iğnesi oldum, yumurtalarım çatladı, sonra çatlatma iğnesi yapmadan birde deneyelim dedi bakalım kendiliğinden çatlıcak mı diye, onlarda kendiliğinden çatladı. Fakat hamile kalamayınca birde film çekelim dedi, onuda çektik tüplerim açık ve herhangi bir kist yok, işte böyle 4 ay geçti, sonra eşime test yapıldı meğerse eşimden kaynaklanıyormu. 1 yıldırda folik asit plus içiyorum. İşte benim hikayem bu canım:))) yaşım da 35 bu arada, sence şimdi nedersin acaba?

dostlar çıkmam gerek şimdi. sadece bir selam vermeye ve iyi oldugumu soyleme geldim. transfer 20 dk sürdü ama ona girmicem :KK34:
herkese sevgilerrr:KK16::KK16:

anlaşılan transfer olaylı geçmiş sonra görüşürüz artık o detayı..
şimdi iyice dinlen canım:KK16::KK16:

Bak şimdi sana şöyle söyleyim, ilk önce hormon testleri yapıldı normal çıktı, sonra yumurtalıklarıma baktı
Yumurtamda oluştu, sonra klomen verdi 6-7 yumurtam oldu, sonra çatlatma iğnesi oldum, yumurtalarım çatladı, sonra çatlatma iğnesi yapmadan birde deneyelim dedi bakalım kendiliğinden çatlıcak mı diye, onlarda kendiliğinden çatladı. Fakat hamile kalamayınca birde film çekelim dedi, onuda çektik tüplerim açık ve herhangi bir kist yok, işte böyle 4 ay geçti, sonra eşime test yapıldı meğerse eşimden kaynaklanıyormu. 1 yıldırda folik asit plus içiyorum. İşte benim hikayem bu canım:))) yaşım da 35 bu arada, sence şimdi nedersin acaba?

valla çok güzel anlatmışsın ilk aşamada yapılması gereken herşey yapılmış e o zaman tüpe hazırız:KK9:
maşallah klomenlede 6-7 yumi olmuş hemen nazarlık kondurayım:nazar:

tatlım sen ne yaptın en son ben seni doğum kontrol hapı kullanırken hatırlıyorum :26::26:

Kızlar hepinizi tebrik ediyorum harika anneler olacaksınızz..... Bizler bebeklerinin varlığını en erken fark eden şanslı anne grubundan olacağız .... Tebrikler kızlar

X