2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Son günlerde benim kizimda az az yapıyor canım ama yapabildiği surece problem olmaz benim doktorum uç gün boyunca yapamazsa ondan sonra fitil demişti ben hic fitil kullanmadim uç gün yapmadığı olmadı ek gıdalardan dolayı da kabızlık olurmuş bebeklerde canım az beslendiğini düşünme eğer yiyiyorsa

Bnmkide oyleydi gunde bir kere yapiyodu o sekilde. Smdi ishal ama

oglununsayesinde guldmcnm :)

Moots diye bi matka goruyorum instagramda ama iyi mi kotu mu bilmem

Ya bir sey sorcam arkadaslar benim bebe 8.5 aylik kofte halinde vermedim hic kiymayi? Bizim yedigimiz kofteleri elinizle ezip mi veriyorsunuz? Beni de aydinlatin benimki babasi kilikli yemek seciyor.
Bize yaptığım kofteden veriyorum bende icine yumurta koymuyorum

Kızlar dedem koah hastaligina yakalanmis suan acilde yatista hepinizden dualarinizi istiyorum: (

Allah sifa versin canim

Canım geçmiş olsun atlattı kızın.ufak kızına da maşallah....

Geçmiş olsun canım benim kizimda olmuştu geniz eti amlyti gercekten zor.masallah kUçuk kizinada.

çok sağolun kızlar zor geçti ama çok şükür atlattık.
küçük pastam pıtı pıtı emekliyor ablasına hiç rahat vermiyor kalemlerini falan sürekli almaya çalışıyor o da vermiyor daha zorlu günler bizi bekliyor gibi

E="yaz yagmuru, post: 39853094, member: 619731"]Son günlerde benim kizimda az az yapıyor canım ama yapabildiği surece problem olmaz benim doktorum uç gün boyunca yapamazsa ondan sonra fitil demişti ben hic fitil kullanmadim uç gün yapmadığı olmadı ek gıdalardan dolayı da kabızlık olurmuş bebeklerde canım az beslendiğini düşünme eğer yiyiyorsa[/QUOTE]
Önceden hergün daha sıvı ve dolu dolu yapiyordu on gündür bu şekilde yapıyor o yüzden evham yaptım biraz Sağol canım.

Canım geçmiş olsun simdi iyidir inşallah kizin ayrıca küçük pastana da maşallah

Önceden hergün daha sıvı ve dolu dolu yapiyordu on gündür bu şekilde yapıyor o yüzden evham yaptım biraz Sağol canım.[/QUOTE]
Anladım canım benim kizimda önceden bezini dolduruyordu çoğu zaman beline çıkıyordu ama simdi az az yapıyor

QUOTE="apriori11, post: 39852988, member: 640531"]Ferrum kullanırken benim oğlum da öyleydi ilacı bıraktım düzeldi[/QUOTE]
Canım ben dört aydır kullanıyorum ferrumu gayet iyi yapardı son günlerde bu şekilde. Bugün santafere başladım bakalım ne olcak.

Kızlar dedem koah hastaligina yakalanmis suan acilde yatista hepinizden dualarinizi istiyorum: (
Canım çok geçmiş olsun dedene.dualarımda olacak...
Kızım grip bugün bende grip oldum tam oldu kemiklerim agriyor
Geçmiş olsun canım ikinizede.akifcikte grip gibi bakalım bu gece belli olur.ödüm kopuyo hasta olacak diye
Ayy bende olcam galiba peditus icelim hep beraber coluk cocuk
Meşhur peditusumuzaferin de vermişti doktorumuz bize ama peditus kadar etkili değil
Kizim gunde 6kez sulu kaka yapiyo ishal altini kremlememe ragmen pisik oldu. Dis cikarirken bukdr kaka yapan bebek oldumu? Bugun atesi hc cikmadi oyuzden doktra goturmedim.
Biraz fazlaymış canım.ama her çocuk farklı oluyo.sanırım ateşlenmişti de.bence bi doktora danışmalısın.gerçi seni emmeye ağırlık verdiyse de olabilir
Ayyu olsada yesekkarnım acıktı ya.galiba buzluğa attığım köfteleri şuan pişirip yicem
Canım bu aralar bebişler farklı bişeler yiyolar ya ondan olabilir.kabızlıkta hiç yapamıyolar tabi katı yapıyosa katı yemiştir.biraz sulu bişiler yerse düzelir

[Qhiraysen, post: 39853890, member: 571906"]Haklisn cnm biraz zor olcak ama napalim mecbur
patates veriyosan yapiyo bide kan damlasi. Kayisi haslayip suyunu icirebilirsin. Bide brokoli yediginde duzelmisti. suan cok fena ishal iki gundur smdi muz yedrdim bnde[/QUOTE]
O dediklerini yaptım suda veriyorum günde iki küçük suluk ıhlamur içiyor masaj da yapiyorum ama yine de böyle yapıyo hayırlısı biraz daha bekleyeyim belki düzelir canım Sağol cevabın için. buarada sana da geçmiş olsun inşallah tedaviyle biran evvel iyi olursun. Rabbim şifa versin.

Teşekkür ederim canım Akif ede geçmiş olsun inşallah ilerlemeden atlatırlar

Kızlar merhaba bugun 3.gunumuz atesımızın ishal kusma ile devam edıyor dün atesımız tavan yaptı bugun de var ama dün gibi değil üst dişlerde de hastanelik olmuştuk şimdi üstlerin yanındakiler kabarmış inanılmaz zor geçiyo biz hepsini böle çıkarıcaz sanırım azı ve köpeklerde ne oluruz artık bilmem Rabbim yardım etsın bu arada iştahsız bebekler biz octamar balık yağı kullandığımızdan berı kilo alımımız hızlandı iştahı açıldı bılmıyorum ama ben ona bağladım şimdi diş sıkıntısında iştahsızız ama normal gunlerde gözledım istersenız deneyın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…