2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Öncelikle geçmiş olsun ama duyduğumu söylemezsem kendimi üçü hissedeceğim bana dediler ki bebeklerin anüslerine çok müdahale etmemek lazımmış bu cinsel sapkınlıklar eş cinsellik Allah korusun böyle şeylerden olurmuş bana öyle dediler artık altını alıp kremlerken bide hemen sürüp geçiyorum ... Dikkat etmekte fayda var tekrar acil şifalar

Hamileyken eğitim kursuna katılmıştım. Bi hafta cocuk doktoru gelmisti, kiz cocuklari hakkinda her seferinde ic tarafi silmeyin, masturbasyona baslamalarina sebep olabilirsiniz demisti şok olmustum :eek:

bir model var çok kullanışlı müzikli, ışıklı, bariyerli alayım mı kızlar sizce 3 gün içerisinde kampanya bitiyor 5 adet var stokta erken mi olur yoksa alırsam ?:26:

Kizim bugun yine sinir etti beni emmemek icin direnip durdu.
Hanımefendinin emecek parmaklari var cunku onlarla doydugunu saniyor akilli.
Dun gecede hic kalkmadi emmek icin normalde sabaha karsi acikir aglardi bugun uyandigimda parmagi agzinda sappur suppur emiyordu cadi..
Eldiven takmama ragmen beni istemedi sut vermeye calistikca kiyameti kopardi ac ac kaldi tum gun kalkıp mamayada alistirmak istemedim elbet mecbur kalip emecek diye.
Neyseki zorla emzirdim önce parmagimi agzina soktum kandırıp kabul etti hemen ardindan memeyi agzina verdim itiraz edemedi.
Bu sicakta eller eldivenli hala parmagini istiyo bulamayinca agliyo eldicenler sirilsikla oldu agzina göturmekten.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizim bugun yine sinir etti beni emmemek icin direnip durdu.
Hanımefendinin emecek parmaklari var cunku onlarla doydugunu saniyor akilli.
Dun gecede hic kalkmadi emmek icin normalde sabaha karsi acikir aglardi bugun uyandigimda parmagi agzinda sappur suppur emiyordu cadi..
Eldiven takmama ragmen beni istemedi sut vermeye calistikca kiyameti kopardi ac ac kaldi tum gun kalkıp mamayada alistirmak istemedim elbet mecbur kalip emecek diye.
Neyseki zorla emzirdim önce parmagimi agzina soktum kandırıp kabul etti hemen ardindan memeyi agzina verdim itiraz edemedi.
Bu sicakta eller eldivenli hala parmagini istiyo bulamayinca agliyo eldicenler sirilsikla oldu agzina göturmekten.

Bu parmakları nasıl saklamalı bilmiyorum ki. Benim kızımda resmen ellerini pörsütüyor emmekten.Ben eldiven giydirdiğimde resmen eldiven sırılsıklam oluyor. emzik de almıyor. Napıcaz acaba...

Bu parmakları nasıl saklamalı bilmiyorum ki. Benim kızımda resmen ellerini pörsütüyor emmekten.Ben eldiven giydirdiğimde resmen eldiven sırılsıklam oluyor. emzik de almıyor. Napıcaz acaba...
Kızlar gece kundak yapın ben çok kıpraşıyo die yapıyorum ince bi kundakla ..gündüz benimki de yumruğunu emiyo ama sinirle bişey gelmeyince birakiyo allahtan.hemen emzik veriyorum ama tukuruyo cadi

Bestekız canım saol yorumun için. Aslında çok hak verdim yazdıklarına benim sorunum adamın hep kötü taraflarını görmem. Bak bugün bile oruç tutuyor diye bütün gün yattı. Bense çamaşır yıkadım evi temizledim beyfendinin gömleklerini pantolonlarını ütüledim Kuzeyi gezdirdim arada Ayazı emzirdim Kuzeyi yedirdim doyurdum iftar yemeğini hazırladım canım çıktı an itibariyle. Kuzey bir saattir yalvarıyor oyun oynayalım diye halim yok çocuğa hayır diyorum. Halim kalsa çocuklarımla oynarım adam umrumda değil şu durumda inanki. Akşam yatağa resmen ölü gibi gidiyorum bide onun gönlünü hoş edemem yani. Benim eşim cidden odun. Hemde yontulmamış cinsten. Kadın olarak değilde daha çok robot gibi hissediyorum ben. Çalış para kazan iki aylık bebeği evde bırak git bide hiç yardım görme. Bu eziyet karşısında ev arkadaşından başka bişey olamıyoruz olmazda zaten. Her gün yorgunluğum geçsin diye iki tane ağrı kesici içiyorum. Ayaklarım sızlıyor geceleri çok kötü belim sırtım ağrıyor. Beni umursamayanı bende takmıyorum. Gittiği yere kadar inceldiği yerden kopar umrumda değil anlayacağın.

Sen çok tatlısın çok saol desteğin için ama bizde durum biraz tuhaf ve sanırım ümitsiz vaka.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Canım gittiğiniz aile danışmanları neler diyor. Eşine bi faydası olmuyor mu. Az yardım edip az tatlı dil bu kadar basit ama erkeklere anlatamıyoruz

Bence de canım boşver şuan rahatlık önemli... Ben de Demir'in doğumundan sonra 36-38 bedene ilk indiğimde kendime gidip güzel gecelikler almıştım ve sevinçten gözlerim dolmuştu.
Malum hep düğmeli veya önden o garip cepleri olan emzirme geceliği vs giyiyordum.,,

ayy hangi sütyen bu yaaa herkes bunu söylüyor bana da gösterirmisin:)) hemen alıcam yaa

ayy hangi sütyen bu yaaa herkes bunu söylüyor bana da gösterirmisin:)) hemen alıcam yaa

Benim kullandigim bundan..
Hamileykende bunu kullandim..
Solda ped diye gosterdigi yerde icinde cep gb biryer var kendi pedi incecik bir destek o cebe koyuyorsun..
Simdide kendi pedinin icine gogus pedini yapistirip oyle kullaniyorum..

Eklentiler

• $1405892239105.jpg
    $1405892239105.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 37
En sevmedigim giysidir sutyen. Evde hic takma(zdi)m. Hamileyken de ruhum daralinca gidip bu gosterdigin sutyenden almistim. Hamileligimi bunla gecirdim. Simdi memeler bas kaldirdi ttabisutyen takmayinca agirlik yapiyor, birbirine degiyor ustelik sicak!! Bu sutyen tam bir kurtarici oldu disarida da rahatlikla giyebiliyorum valla. Dun Victoria's Secret magazasina gittm. O kadar sseksiguzel model dururken penti'ye girip bundan aldim. Yasasin ozgurluk :)

yeni gördüm ya teşekkür ederimmm

TALVEG-NİYALL-OFERTA VE VESTEL

Cevap, öneri ve paylaştığınız tecrübeler için çok teşekkür ederim. Beni çok rahatlattıniz.
Ramazan sonrası tatil düşünüyoruz. Orda bu durumu aşabilirim belki.umarim.
Ramazan ramazanda hep cekinmisimdir. Bitsin bi bakalım.
Bu arada oferta nin da dediği gibi bütün gün robot gibi (ben ev içinde) çalışıyorum şimdilik. Yakında iznim bitecek. Uykusuzluk yorgunluk bide özel bişey yaşamaya dermanim kalmıyor.
Tatil se aşarım insallah.
Bu arada dıkişleri m çok geç iyileşti. 39.gun apse yapması sonucu alırdım öyle kurtuldum.gerisini anlayın.

Bu arada bir daha çocuk sahibi olursam kendi isteğimle sezaryen olucamm. Vajinal estetik diye bişey var. Bunu hiçe saymisim.

Herkese sevgiler

ofertacim sende cok tatli ve hayatimdaki en fedaker annelerden birisin.....

Ben tum yazdiklarini bastan okudum ve senin icten ice bir ceza werme bir kisas yapma ders werme gibi hislerin oldugunu dusundum bi an....hani o benim neyimle ilgilenio ki ben onu uckurunu dusunucem ne halt ederse etsin gibi......en duzgun sekilde yazmaya calistim affina siginarak...bu anlattiklarinda gercekte bir dr. ile ikinizinde terapisi sonucu
cozulebilicek bisi gibi duruyor...ve bu da ikinizde gercekte istemeden olmasi imkansiz....sunu soylemeliyim ki bunun yatak odasi veya senin isteksizligi ile alakasi yok bu tamamen duygusal ;(( ;;((( cok eminim ki eger esin sen sofra kurarke kuzeyi oynatsa sen emziriken iki tane meywe koysa cok eminim ki sen hawalara ucarsin bu boyle dewam etse ohoooo cok eminim baska islerde olur :KK66:)))

bilmem seni ii hissetirir mi ama ofertacim inan ki okuzluk erkekler kalici odunluk kalici yani....duzeltmeye calismayi birakali okadar cok oldu ki anlatamam....en basiti sahura kadar esimi bekledigimi bilipsunuz ona guzel sahir sofrasi kurup toplayip yatiorum gece duru krizleri sabah oluo babamizi ise yolluoruz biraz daha uyoz....meme mama camasir bulasik ew temizligi yemek yapma meme mama alt acma diru yikama utu yada toz alma sofra kurma toplama hala duru ile ugrasma kahve cekirdek tatli ne isterse hazirlama toplama onu gonlunu yapma dus alma ewi toplama sabah car kapi gelen olabilir meme mama alt acma duruyu uyutma sahur hazirligi yine ayni tempo anlatabildim mi bu gercekten hep bole sua senin bir cocugun daha war ya mesela o arayida soyle kapat kafan da benim de ayagim sakat okumussundur 9ay surebilir ilk gunler dinlen deyip duran kocam simdi suyu bile benden istio resmen....bu kadar hizmete....calisiosun birda da haklsin bunda da yanliz degilsin yemegimden temizligime ben yapardim 1lere kadar da bi aferin alamazdim gelirken kahwe dondurma getir be uyucaz simdi derdi oglen arasi yemege cikmaz masa telimin fisini ceker ogrenci gibi cantama kafami koyar masada uyrdum abartmiorum bariz uyurdum masaya kapanip;(( dusun hala daha da calismak isteyen ben asalak faydam olsu n kocama die sozde yani bunlari cboyle karsilastirma amacli yazmadim kendini yanliz hissetme bizim ewde de var o odun parcasindan die anlattim ha bir gomlek ii sidir... oda olsun artik 10 yil bekledim bu adami ben omrumu verdim gencligimi heba ettim okulu askerligi anasinin keyfi isbulmasi para biriktirmesi derken sonunda ewlendik bir dedigini iki etmedim o yuzden az yontulmus odun diyelim heralde azcik :KK66:)):KK66:)) ama yinede konun sebebi ve icerigi ne olursa olsun sirf rahatlamak ici bile yazabilirsin....jhayatim ben bunca emek werdigim adamin beni aldatmasina ... izlemesine vb bir olayina asla tahamul edemem edemedigim gibi de kendimi suclarim bu kadar sei mukkemmel yapmaya calismam daki asil sebeb de bu ben yatak odamizi mutfagimiz askimizi elimdebn geldiince mukkemmellestirdim daha yapicagim kalmamis zaten demek icimi sogurabilmek hakli olmak bu benim icin onemli yani ben yapilcaklari yaptim vicdanim rahat diyebilmek...

dilerim hersey gonlunce olur birtanem bu kadar temponun mukafatini dilerim alirsin ewinizde bos arrtik hadi hayirlisi bir tanem :KK66:;:KK66:)a
Bestekız canım saol yorumun için. Aslında çok hak verdim yazdıklarına benim sorunum adamın hep kötü taraflarını görmem. Bak bugün bile oruç tutuyor diye bütün gün yattı. Bense çamaşır yıkadım evi temizledim beyfendinin gömleklerini pantolonlarını ütül K gezdirdim arada Ayazı emzirdim Kuzeyi yedirdim doyurdum iftar yemeğini hazırladım canım çıktı an itibariyle. Kuzey bir saattir yalvarıyor oyun oynayalım diye halim yok çocuğa hayır diyorum. Halim kalsa çocuklarımla oynarım adam umrumda değil şu durumda inanki. Akşam yatağa resmen ölü gibi gidiyorum bide onun gönlünü hoş edemem yani. Benim eşim cidden odun. Hemde yontulmamış cinsten. Kadın olarak değilde daha çok robot gibi hissediyorum ben. Çalış para kazan iki aylık bebeği evde bırak git bide hiç yardım görme. Bu eziyet karşısında ev arkadaşından başka bişey olamıyoruz olmazda zaten. Her gün yorgunluğum geçsin diye iki tane ağrı kesici içiyorum. Ayaklarım sızlıyor geceleri çok kötü belim sırtım ağrıyor. Beni umursamayanı bende takmıyorum. Gittiği yere kadar inceldiği yerden kopar umrumda değil anlayacağın.

Sen çok tatlısın çok saol desteğin için ama bizde durum biraz tuhaf ve sanırım ümitsiz vaka.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

TALVEG-NİYALL-OFERTA VE VESTEL

Cevap, öneri ve paylaştığınız tecrübeler için çok teşekkür ederim. Beni çok rahatlattıniz.
Ramazan sonrası tatil düşünüyoruz. Orda bu durumu aşabilirim belki.umarim.
Ramazan ramazanda hep cekinmisimdir. Bitsin bi bakalım.
Bu arada oferta nin da dediği gibi bütün gün robot gibi (ben ev içinde) çalışıyorum şimdilik. Yakında iznim bitecek. Uykusuzluk yorgunluk bide özel bişey yaşamaya dermanim kalmıyor.
Tatil se aşarım insallah.
Bu arada dıkişleri m çok geç iyileşti. 39.gun apse yapması sonucu alırdım öyle kurtuldum.gerisini anlayın.

Bu arada bir daha çocuk sahibi olursam kendi isteğimle sezaryen olucamm. Vajinal estetik diye bişey var. Bunu hiçe saymisim.

Herkese sevgiler

beni neden yazmadin ;(( :KK43:(( kusmuyuz

Ay o teyzelerin yerine maaşallah diyeyim de ben önce.... Allah o güzel gözlerine ömür boyu güzellikler göstersin inşallah... Boy konusuna hiç takılma, erkek olsa 1.75-1.80 olsun dersin ama kız çocuğu için çok çok önemli değil. Bir de bu yaştaki 55-60 mış bunlara hiç takılma. Hepsi 50-53 arası doğuyorlar ve asıl boy bir yaştan sonra belli ediyor kendini.
İlaçlar ise boy kısalığı filan yapmayacak kızın da emin ol buna, inşallah hiçbir sorun kalmadan gözü tamamen iyileşsin de, o tür yan etkilerin oluşması için çok uzun süreler gerekir bence. Düşünsene bir ağrı kesicinin bile yan etkilerini okusan almaktan vazgeçersin. Oysa gerçek hayatta kaç kişi o denilen etkileri yaşıyor ki?
Cok tesekkur ederim canim guzel yorumun icin Rabbim cocuklarini sana senide onlara bagislasin cok iyi birisin hic usenmeyip okadar olumlu moral veren bilgiler veriyorsun ki uzaktanda olsa 40 yillik yakinimmis gibi hissediyorum yazdiklarini okurken olumsuz birsey yasayip yazinca senin mesajin nereden hemencik ona bakiyorum :))

Evet ben de cok uzun olmasini istemiyorum anasi gibi 1.75 yeter artar Allah bereket versin :KK1:
Bu arada ben de 53 cm doğmuşum. Senin kizin da selvi boylu filinta gibi bi hatun olacak eminiim buna canim.. :)
Ne ilaclarin etkisi, ne anne babanin çok uzun olmaması, ne de anneannesinin sülalesinin kisa boylu olmasi onu etkilemeyecek buna eemminiiiimmm :KK1:

Basketçi olmasi senin söylediğin gibi hem bayana o kadar iri bi vücut yakismadigi için hem de her maçta "ay sakatlandı mi, düştü acaba bisey oldu mu" stresini kaldiramam bi anne için hayattaki en zor şey evladına bisey olacagi korkusuyla yasamak sanirim :18:
Benim de keşke göbeğim olsaydi ya basenleri nasil eritcem derdi daha büyük geliyo banaa:KK14:

Annesini gecsin raziyim diyorum 160 olsada iyi yani :))
ama senin gibi filinta gibi bir hatun olmasi daha da iyi olur insallah öyle olur oroylu biri oldugum icin boylu poslu bir kizim olsun isterim tabiki..:KK9:
Cocuklarin bir sureligine sporla ilgilenmesi guzel aslinda kizlar icin bale karate golf basket gibi cok spor var hepsinden biraz almalari lazim bence karate genc 1 kiz icin cok iyi bir savunma yöntemi olacaktir tabi ögrenirken bu karateyi bolca incineceklerdirde biz analar yinde telaslanip durucaz mutlaka :KK1:...
Ama eve gelirken:
-anne biri bana laf atti görmen lazimdi ayaklarindan tutup evirip cevirip duvara vurdum onu deyince ne kadar hosumuza gider kimbilir aferin kizima buyumuste erkek dövuyor :KK1:

tam 1 yıl önce bıdıklarımızın tohumları bu tarihlerde atılmaya başlandı yavaş yavaş filizlendiler.. köklerini uzatıp toprağa sıkı sıkı tutundular guneşi gorunce vakitleri gelince topraktan başlarını çıkardılar gun yuzune cıktılar yuzlerini guneşlerı olan anne ve babalarına donduler şimdi filiz suruyorlar...ömurleride yıllanmış ağaçlar gibi sağlıklı ve mutlu olsun inş...

ah zaman... ah zaman ...ne de çabuk geçiyorsun...gecen gun 10.yıl donumumuzu kutladık valla yaşlanıyorum die bukadar iç geçirmemiştim...:KK53::123:
Ne guzel yazmissin ilk satirlari...
Evlilik yildönumuz kutlu olsun daha nice mutlu seneleri kutlamaniz dilegiyle insallah....
Bizimkide haftaya pazar bugun göl kenarinda gezerken manzarali bir lokanta gördum iste burada yemek yememiz gerektigini bile söyledim :KK1: is hatirlatmakta bakalim :))
6. senemiz olacak zaman cok hizli geciyor 23 yasinda olmama ragmen yasli ve yorgun hissediyorum...

Kızlar dün gece sahur hazırlamak için uyandigimda eşim balkonda tabletteydi. Neye bakıyor diye ekrana baktım. Sakladı. Bakma lütfen dedi. Inatlastim gormesen iyi olur dedi. Bırakıp gittim kahrimdan ölüyorum. ..... izlediğini düşündüm. Gûn içinde cep telefonu nu kurcaladim. Bişey yok. Ertesi gün sahurda baktım tablet ortada uyuy kalmış hemen geçmiş den dün ziyaret edilen sitelere girdim. Birde ne göreyim ''eşi birlikte olmayı reddeden erkek mastürbasyon yaparsa harammi" "fogum sonrasikarısı cinselliği istemeyen es"diye aramış. Deli oldum.adam haklı. 3 ay oldu doğum yapali. 11 dikisim vardı. Hala yerleri taş gibi. Istemez oldum. Bide ramazan girdi. Napıyım ben şimdi. Düşündükçe çok üzülüyorum. Ama istemiyorum zaten vücudumdan nefret eder oldum. Kilo kalmadı 3.4 kilo. Ama her yer sarkık. Selülit desen düz yer kalmamış. Sutler akiyo falan. Cinsellik çok geri planimda bana bişeyler soyleyinnnn nolur

Harama helale önem veren bir esin var ne guzel birsey bu... Keske her erkek önce dinine ailesine uygun olan olmayan seyi dusunup öyle adim atsaydi...
Bu duruma gelmekte hakli ona kizma bu olayi bilmiyormus gibi yapip guzelce konusabilirsin ama belliki baya zaman gecmis ve ihtiyaci var...
Dogumdan sonra isteksizlik nerdeyse herkeste oluyor ama esini dusunup yaklasmanda fayda var...11 dikiste olsa 3 ayda iyilesmesi lazimdi ama hala sertlik varsa agrir malesef bendede sertlik oldugunda oturmakta bile zorlaniyordum bazen...
Vucuduna gelince inan esin onu takmaz bile onun tek istegi esiyle beraber olmasidir ama senin rahat olman icin karanlik bir odada bile olsa beraber olabilirsiniz...

Canım benim süt bezlerimin gelişmedigini söylediler, şekli ve hiç büyümemiş olması dolmaması sebebiyle... 2 günde 60 cc cıktı en son....Sana soyle soyleyeyim...damlaları biriktiriyorum...gerçekten damlayınca ustume ahhh gitti falan diyorum...acınası bir haldeyim... günde bir ögününü cıkarabilseydim ona bile sevinecektim...yanımda yardımcım var, hiç iş yapmıyorum bebekle ilgilenmek dısında...uykumu da uyuyorum, beslenmem de süt yapıcı seyler üstüne...belki bikaç cc artar diye umitle sagıyorum... hayatım boyunca sükreden biri olmaya calıstım, ama ilk defa özeniyorum, hatta belki kıskanıyorum süt verebilen anneleri... Adaklar bile adadım... Kendimden sıkıldım... Sizi de hep sıktım burada...
Canim yazdiklarini okuyorum cocugun icin cok telaslandiginin uzuldugun farkindayim ama gene sukret sukretmek hic vazgecme hastalansa yaninda olabilecegi agladiginda skintisini gidermek icin herseyi yapabilecegi onu korumak icin canini vermekten cekinmeyecek bir annesi var basinda...
Okadar annesiz cocuk cocuksuz aileler varki bunada sukur...
Hic olmazsa sutten tamamen mahrum degil yavrun gerekli vitaminleri sagdigin o 10 ml dede alabilir...

bir model var çok kullanışlı müzikli, ışıklı, bariyerli alayım mı kızlar sizce 3 gün içerisinde kampanya bitiyor 5 adet var stokta erken mi olur yoksa alırsam ?:26:

Bizde isikli muzikli bir oyun halisi almistik.... baby swingimizde var ama kizim oyun halisini cok daha fazla seviyor altina yatiriyorum oyuncaklarla oynuyor onlarla konusuyor özellikle aynasinda kendisini seyredip aguluyor...
Eger bebeginin renkli objelere dikkat ettigini ilgi gösterdigini göruyorsan almanda fayda var sevecektir...
Bakma benimkinin agladigina ozaman cok kucuktu anlamiyordu simdi cok seviyor oyuncaklarini istedigim yerden alip istedigim yera takiyorum :KK1:
$q9YQXV.jpg

Ben eldivenle halletmeye calisiyorum ama sirilsiklam yapiyor dedigin gibi malesf... ayni sekilde ne emzik ne biberon almiyor ona kalsa memeyide almayacak parmaklari yetiyordu ama bugunden itibaren eldiveni cikartmamaya karar verdim 1 gun uslaniyor ertesi gun yine ac kalip reddediyor memeyi...

Cok tesekkur ederim canim guzel yorumun icin Rabbim cocuklarini sana senide onlara bagislasin cok iyi birisin hic usenmeyip okadar olumlu moral veren bilgiler veriyorsun ki uzaktanda olsa 40 yillik yakinimmis gibi hissediyorum yazdiklarini okurken olumsuz birsey yasayip yazinca senin mesajin nereden hemencik ona bakiyorum :))

Annesini gecsin raziyim diyorum 160 olsada iyi yani :))
ama senin gibi filinta gibi bir hatun olmasi daha da iyi olur insallah öyle olur oroylu biri oldugum icin boylu poslu bir kizim olsun isterim tabiki..:KK9:
Cocuklarin bir sureligine sporla ilgilenmesi guzel aslinda kizlar icin bale karate golf basket gibi cok spor var hepsinden biraz almalari lazim bence karate genc 1 kiz icin cok iyi bir savunma yöntemi olacaktir tabi ögrenirken bu karateyi bolca incineceklerdirde biz analar yinde telaslanip durucaz mutlaka :KK1:...
Ama eve gelirken:
-anne biri bana laf atti görmen lazimdi ayaklarindan tutup evirip cevirip duvara vurdum onu deyince ne kadar hosumuza gider kimbilir aferin kizima buyumuste erkek dövuyor :KK1:

Ne guzel yazmissin ilk satirlari...
Evlilik yildönumuz kutlu olsun daha nice mutlu seneleri kutlamaniz dilegiyle insallah....
Bizimkide haftaya pazar bugun göl kenarinda gezerken manzarali bir lokanta gördum iste burada yemek yememiz gerektigini bile söyledim :KK1: is hatirlatmakta bakalim :))
6. senemiz olacak zaman cok hizli geciyor 23 yasinda olmama ragmen yasli ve yorgun hissediyorum...

Harama helale önem veren bir esin var ne guzel birsey bu... Keske her erkek önce dinine ailesine uygun olan olmayan seyi dusunup öyle adim atsaydi...
Bu duruma gelmekte hakli ona kizma bu olayi bilmiyormus gibi yapip guzelce konusabilirsin ama belliki baya zaman gecmis ve ihtiyaci var...
Dogumdan sonra isteksizlik nerdeyse herkeste oluyor ama esini dusunup yaklasmanda fayda var...11 dikiste olsa 3 ayda iyilesmesi lazimdi ama hala sertlik varsa agrir malesef bendede sertlik oldugunda oturmakta bile zorlaniyordum bazen...
Vucuduna gelince inan esin onu takmaz bile onun tek istegi esiyle beraber olmasidir ama senin rahat olman icin karanlik bir odada bile olsa beraber olabilirsiniz...

Canim yazdiklarini okuyorum cocugun icin cok telaslandiginin uzuldugun farkindayim ama gene sukret sukretmek hic vazgecme hastalansa yaninda olabilecegi agladiginda skintisini gidermek icin herseyi yapabilecegi onu korumak icin canini vermekten cekinmeyecek bir annesi var basinda...
Okadar annesiz cocuk cocuksuz aileler varki bunada sukur...
Hic olmazsa sutten tamamen mahrum degil yavrun gerekli vitaminleri sagdigin o 10 ml dede alabilir...

Bizde isikli muzikli bir oyun halisi almistik.... baby swingimizde var ama kizim oyun halisini cok daha fazla seviyor altina yatiriyorum oyuncaklarla oynuyor onlarla konusuyor özellikle aynasinda kendisini seyredip aguluyor...
Eger bebeginin renkli objelere dikkat ettigini ilgi gösterdigini göruyorsan almanda fayda var sevecektir...
Bakma benimkinin agladigina ozaman cok kucuktu anlamiyordu simdi cok seviyor oyuncaklarini istedigim yerden alip istedigim yera takiyorum :KK1:
Eki Görüntüle 1195918

Ben eldivenle halletmeye calisiyorum ama sirilsiklam yapiyor dedigin gibi malesf... ayni sekilde ne emzik ne biberon almiyor ona kalsa memeyide almayacak parmaklari yetiyordu ama bugunden itibaren eldiveni cikartmamaya karar verdim 1 gun uslaniyor ertesi gun yine ac kalip reddediyor memeyi...

Papatyacım çok teşekkür ederim, güzel sözlerin, güzel kalbinden ileri geliyor. Ben bu forumla nasıl tanışmıştım biliyor musun? Hamileyken (henüz üç aylık bile değildi Deren'im) antibiyotik kullanmam gerekmişti, bir türlü anlaşılamayan kaynağı bulunamayan ve aylarca geçmeyen bir virüsten dolayı, sürekli ateşim çıkıyordu, hastanelik olup acil servise koşuyorduk. Birgün moralim o kadar bozuktu ki, nette ilk üç ayda ilaç kullanımının yan etkilerini araştırıyordum ki bu site çıktı karşıma, ve benim ilk yazdığım konu ve sorduğum soruydu bu. Belki benimle aynı şeyi yaşayan bir anne çıkar ve bana kötü birşey olmadığını söyler diye ümit ettim. İnsanlar birden öyle bir destek oldular ve moral verdiler ki, gerçekten kısa süre sonra kızıma hiçbirşey olmayacak diye düşünmeye başladım ve burada moral buldum. Gerçekten de çok şükür sapasağlam aldım kucağıma kara gözlümü:) Senin güzel gözlün için de böyle olacak inşallah... Duygularını ve endişelerini de çok iyi anlıyorum...

Birbirimiz için hiç çıkarsız ve karşılıksız dua eder, iyilik diler olduk burada... İyi ki hepiniz varsınız...

Kızlarrrr,

Aramızda daha önce buluşup tanışan oldu mu? Olduysa ya şimdi söylesin ya da sonsuza dek sussun:) zira, bugun topiğimizin yüzyüze gelip tanışan ilk annelerinden olma mutluluğunu yaşıyorum.

Biz, ailece Plojovic ve Janicee'in yaşadığı şehre tatil için gelince, böyle bir imkanımız oldu. Sağolsunlar, teklifimi kabul ettiler. beni kırmadılar, küçücük bebekleriyle yola koyulup geldiler kaldığımız yere. Duygularımı anlatmakta zorlanıyorum çünkü aylardır birbirimize destek olduğumuz, karşılıklı aynı mutluluk ve endişeleri yaşayıp paylaştığımız dostlarımızla biraraya gelmek çok güzeldi. Meleklerimiz de ilk arkadaşlarını edinmiş oldular hatta birara Deren'le Sezen'in annelerinin dedikodularını yaptığından bile şüphelendik:) Demir de, Sezen'in babasına sık sık yemek yemeden önce havuza girilmemesi gerektiğini hatırlattı durdu:)

Zaman çok çabuk geçti sanki konuşacak paylaşacak çok şey yarım kaldı ama olsun bir kere buluştuk ya inşallah gerisi de gelir, zamanla daha da kalabalık oluruz.

Kızlarrrr,

Aramızda daha önce buluşup tanışan oldu mu? Olduysa ya şimdi söylesin ya da sonsuza dek sussun:) zira, bugun topiğimizin yüzyüze gelip tanışan ilk annelerinden olma mutluluğunu yaşıyorum.

Biz, ailece Plojovic ve Janicee'in yaşadığı şehre tatil için gelince, böyle bir imkanımız oldu. Sağolsunlar, teklifimi kabul ettiler. beni kırmadılar, küçücük bebekleriyle yola koyulup geldiler kaldığımız yere. Duygularımı anlatmakta zorlanıyorum çünkü aylardır birbirimize destek olduğumuz, karşılıklı aynı mutluluk ve endişeleri yaşayıp paylaştığımız dostlarımızla biraraya gelmek çok güzeldi. Meleklerimiz de ilk arkadaşlarını edinmiş oldular hatta birara Deren'le Sezen'in annelerinin dedikodularını yaptığından bile şüphelendik:) Demir de, Sezen'in babasına sık sık yemek yemeden önce havuza girilmemesi gerektiğini hatırlattı durdu:)

Zaman çok çabuk geçti sanki konuşacak paylaşacak çok şey yarım kaldı ama olsun bir kere buluştuk ya inşallah gerisi de gelir, zamanla daha da kalabalık oluruz.

AAaKISKANDIM.... ERYAMANDA OTURAN BAYANLAR BOZDE GORUSELIM

Kızlar dün gece sahur hazırlamak için uyandigimda eşim balkonda tabletteydi. Neye bakıyor diye ekrana baktım. Sakladı. Bakma lütfen dedi. Inatlastim gormesen iyi olur dedi. Bırakıp gittim kahrimdan ölüyorum. ..... izlediğini düşündüm. Gûn içinde cep telefonu nu kurcaladim. Bişey yok. Ertesi gün sahurda baktım tablet ortada uyuy kalmış hemen geçmiş den dün ziyaret edilen sitelere girdim. Birde ne göreyim ''eşi birlikte olmayı reddeden erkek mastürbasyon yaparsa harammi" "fogum sonrasikarısı cinselliği istemeyen es"diye aramış. Deli oldum.adam haklı. 3 ay oldu doğum yapali. 11 dikisim vardı. Hala yerleri taş gibi. Istemez oldum. Bide ramazan girdi. Napıyım ben şimdi. Düşündükçe çok üzülüyorum. Ama istemiyorum zaten vücudumdan nefret eder oldum. Kilo kalmadı 3.4 kilo. Ama her yer sarkık. Selülit desen düz yer kalmamış. Sutler akiyo falan. Cinsellik çok geri planimda bana bişeyler soyleyinnnn nolur

Bence esinle konusman cok iyi olur.
Sonuc tam anlamiyla yasanmis olmasa bile biyle duygusal bir paylasimin olmasi ikiniz icinde iyi olacaktir.
Endiselerini,dusunduklerini paylas.Esininde ondan sogumadigini bilmek hakki bence.
Dusunsene sen farkli birsey izledigini dusunup kendini nasil hissettin.
Senin endiselerini,nelere uzuldugunu duydukca eminim cok yardimci olacak,hatta senin kendin icin dusunduklerinin onun kafasinda nasil bir yerde oldugunu anlarsin.Sana da cok iyi gelecegini dusunuyorun.Bazen bizim gozumuzde kocamaan olan seyler onlarda cok anlamli olabiliyor :)
Seni hic mi gormedi ciplak vs?
Vucudun hakkinda kotu dusunuyor olsa internette estetik sayfalarina bakardi bence tek derdi duygusal manada birbirinizi hissetmeniz.Hersey sadece iliskiyi tam anlamiyla yasamak degil.

Kızlarrrr,

Sonunda :)
Insallah geriside gelir dedigin gb.Hicbisy paylasamadik konusamadik gb hissediyorum :)

Fotografi burada senin ve Janicee'nin izni olmadan paylasmadim.Olmazsa sadece albume atayim?

Sezen cok dertli bakiyordu Deren'e ne ima ettiyse Deren guldu :) ahh Deren ahh benim annem cok acemi demis olabilir :)))
Gorusmeden sonra alisverisede izin verdi kizce malum papucum dama atilasi bir haldeydi :)) cok cok guzel birgun gecirdim uzuun zamandir.Hem gorusme hem siz hem uzaklasmis olmak hem alisveris cok iyi geldi.

Son düzenleme:
X