2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Merhaba kizlar bebisler nasil tuvalet egitimleribi ne yaptiniz yeme icme huyu suyu nasil bebisleriniz biz felaket durumdayiz tuvalet egtnimimiz tamam cok sukur ama yemiyr soz dinlemiyr acaba ben mi col sey bekliyorum 2 yas sendromumuz tavan yapti artik istedgi birseyi bile sirf inat olsun dye ypmiyr bende super dadida gordum kadin kizina sen burayi toplayamazsin dyr ama sakayla oyunlabgulerek bebek kosup toluyr aaa toplayabiliytmus flan dyr bende denedim cok.ise yariyor ama aklimda sorular var byle yaparak bebegime annem bana inanmiyr yapabilecegime inanmiyr gbi hissettrebilir mi bir de bebeklerinz korkuyor mu benm kizim duydugu butun seslerden kormaya basladi surekli korktum dyr annecm bak surdan geldi dyrm balkona cikarip bak bu arabadan gekdi bak su cocuk bagrdi dyrm ama artiksusadm der gbi birsey oldu korktum lafi kisin surejli pencereyi acardi sirf acmasn dye kilit taktim smdi yanimizdayken essin dye cani acyrm korktum dye agliyor koridordan iceri grmiyr gel vak kus varns dyrm gosteryrm braz bakiyr yne kaciyor sizin bebisleriniz nasillar yazilarnizi bekliurm
Ay cnm hiç sorma bizimde tuvalet eğitimi bitti iyi şükür. Aman söz dinlemeyen bizde de aynı nasıl olacak bilmiyorum. Maşallah çok dillendi çok soru sormaya başladı basetmeye çalışıyorum iyi olur inşallah. İkinci çocuğa gelince planlanmış değil ama maşallah diyeyim 25 haftalık gebeyim önce çok zoruma gitti kötü oldum ama sonra alistim şimdi iyiki olmuş diyorum bir kızım vardı bir kızım daha olacak 2016 ekim annelerindeyim bu yilda

Ay cnm hiç sorma bizimde tuvalet eğitimi bitti iyi şükür. Aman söz dinlemeyen bizde de aynı nasıl olacak bilmiyorum. Maşallah çok dillendi çok soru sormaya başladı basetmeye çalışıyorum iyi olur inşallah. İkinci çocuğa gelince planlanmış değil ama maşallah diyeyim 25 haftalık gebeyim önce çok zoruma gitti kötü oldum ama sonra alistim şimdi iyiki olmuş diyorum bir kızım vardı bir kızım daha olacak 2016 ekim annelerindeyim bu yilda
Allah bagdlasincnm saglikla kucagina alirsin ins bende plansiz bir seklde hamile kaldm kalbi atmadi malesef atsaydi 25 26 haftalik olacakti smdi. Bende arkadas olsun istyrm ama kiskanip kendini uzmesinden korkuyrm onun icin aklim karisik

Maşallah aramızda 1 ay var benimde 2. Kızım kasımda doğacak inşallah

Eabbim.bagslasim saglikla kucagina lirsin ins cnm benim.bbegiminde kalbi durdu ekimde dogacakti ama nasip deglmis smdide kardes dusunsemmi dye dusunuyrm :)
Başın sağolsun cnm Rabbim yaşatmasın bir daha..biraz zor oluyor ama insan bebeklik hallerini de özlüyor yavrusunun Allah gönlüne göre versin

Tatlı geceler hepinize topige uzun zamandır ugramiyorum mayıs 9 annesiyim bende şimdi kardes geliyor oglusuma ınş çin takvimine baktinizmi oglumda dogru çıkmıştı bunda kız gözüküyor.Sizlerin ?

Geçen sene sabahçıydım hem okul hem Yavuz hem eşim Kardeş aklıma bile gelmedi.. Bi de çok hasta büyüdü benimki Bronşiolit oldu fıtıktan ameliyat oldu falan..
Onun tedavisi için LR ın ürünlerinden aldım.. Sonra bi baktım işin içine girmişim şuydu buydu derken arabayı kazandım en son.. Şimdi gelirimi artıryım ücretsiz izin alıp 2. Yi kendim büyütmeyi planlıyorum inşallah
Ne heyecanlar paylaştık burda bee
Öptüm bütün mayıs kuzularını

Kızlar nerdesiniz ya yazın buraya:KK43:merak ediyorum (papatya005 ben)
Ayy doğumuna nekadar az kalmış artık kızımın topiginde dolaniyorum arada buraya girdiğim kadar giremiyorum oraya tabiki ozaman daha az işim vardı:anne:cinsiyeti ne bebeğinin

Merhaba kizlar bebisler nasil tuvalet egitimleribi ne yaptiniz yeme icme huyu suyu nasil bebisleriniz biz felaket durumdayiz tuvalet egtnimimiz tamam cok sukur ama yemiyr soz dinlemiyr acaba ben mi col sey bekliyorum 2 yas sendromumuz tavan yapti artik istedgi birseyi bile sirf inat olsun dye ypmiyr bende super dadida gordum kadin kizina sen burayi toplayamazsin dyr ama sakayla oyunlabgulerek bebek kosup toluyr aaa toplayabiliytmus flan dyr bende denedim cok.ise yariyor ama aklimda sorular var byle yaparak bebegime annem bana inanmiyr yapabilecegime inanmiyr gbi hissettrebilir mi bir de bebeklerinz korkuyor mu benm kizim duydugu butun seslerden kormaya basladi surekli korktum dyr annecm bak surdan geldi dyrm balkona cikarip bak bu arabadan gekdi bak su cocuk bagrdi dyrm ama artiksusadm der gbi birsey oldu korktum lafi kisin surejli pencereyi acardi sirf acmasn dye kilit taktim smdi yanimizdayken essin dye cani acyrm korktum dye agliyor koridordan iceri grmiyr gel vak kus varns dyrm gosteryrm braz bakiyr yne kaciyor sizin bebisleriniz nasillar yazilarnizi bekliurm
Korkmasi hakkında tecrübem yok bi pedagoga danisabilirsin sadece bilgi almak için oğlumun da yeme içme konusu yok hicbirssey yemiyor dr her götürdüğümde kontrolde gelişimi güzel zorlama diyor bi sehriye corbasiyla büyüyor oğlum:kk77:

Ayy doğumuna nekadar az kalmış artık kızımın topiginde dolaniyorum arada buraya girdiğim kadar giremiyorum oraya tabiki ozaman daha az işim vardı:anne:cinsiyeti ne bebeğinin
Evet çok az kaldı kız bebeğim :anneadayı:hayırlısıyla doğmalarını nasip etsin Allahım ne güzel kardeş geliyor çocuklara

Papatya merhaba valla maillerimi kontrol ederken gördüm. normalde pek giremiyorum hatta hiç giremiyorum. çocuklar büyüdü yoğunlaştı sanırım. İkinci doğacak senin maşallah. sağlıkla kucağına alırsın inşallah.
Sağol canım evet 2. Bebeğim olacak sizi çok merak ediyordum çok sevindim yazdığına ne güzel burda konuşuyorduk artık kimse yok

Papatya merhaba valla maillerimi kontrol ederken gördüm. normalde pek giremiyorum hatta hiç giremiyorum. çocuklar büyüdü yoğunlaştı sanırım. İkinci doğacak senin maşallah. sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

Sağol canım evet 2. Bebeğim olacak sizi çok merak ediyordum çok sevindim yazdığına ne güzel burda konuşuyorduk artık kimse yok

Kızlar nasılsınız çok özledim sohbetimizi:KK200: Papatya maşallah doğuma az kalmış sağlıcakla gelsin inşallah:anne:

Canım çok şükür iyiyim bende özledim sizi:KK200:evet az kaldı kızımı kucağıma almaya sen nasılsın oğluşun nasıl
İyi çok şükür, bol bol gevezelik yapıp bizi mest ediyor:-) Geniz eti var ameliyat zamanı geldi dr arıyorum bende :)
Seys nasılsın canım. burası ne güzeldi değil mi. Bende özlemişim.

Denizimmm nasılsın Ozan nasıl :KK200:

X