2014 Mayıs-Haziran Tüp Bebek Yaptıracak Arkadaşlar buradayız

Kızlar akşamdan beri kanamam var.. çok aşırı artmadı ama kesilmedide....
Sabah idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıkmış... kasıklarım ve belim ağrıoo....
Bu tarz şeyler yaşayan var mı?

canım hemen bi doğum hastanesine git..benim çok hafif kanamm olmuştu yarım saat sonra birden kanamam başladı ve düşük yaptım..ilk başındaki kanamada gitseydim düşük engelleyici iğnelerden vurcaklardı ve durdurcaklardı düşüğümü..umarım böyle bişey yaşamazsın ama bi ultrason muayyenesi yaptır..ben geçen hafta düşük yaptım ve yıkıldım..inşallah bi sorun yoktur ve bebeklerin sana sımsıkı tutunur canım.bulupta kaybetmesi çok zor

Geçmiş olsun canım çok çok... üzülmee bir daha denersin senin sağlığın yerinde olsun yeter ki... söylemek kolay bunu yaşamak çok zor bir şey seni anlıyabiliyorum.. ne zahmetler ve zorluklarla elde ediliyor ve sonraa uçup gitmesiii gerçekten yıkıcı....
Hemşiremle görüştüm hastaneye gel felan demedi bilmiyorum umarım kötü bir şey olmas...

Tebrikler canım:) allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.. umarım rahat sıkıntısız bir hamilelik geçirirsin:) uğraşan herkes için hakkında hayırlısı olsun..

Âmin canım çok teşekkürler Rabbim isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım allahım yardımcın olsun :)

canım hayırlı olsun :) rabbim kucağında sevdirsin inşallah :)
Canım çok teşekkürler Rabbim herkese nasip etsin kusura bakma sen hamile miydin çok kalabalıklaştı hatırlayamadım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu da bitti bu da olmadi

hadi yaaaa
senden hbr warmı die girdim ama görünce üzüldüm...
olsun cnm üzme kendini.. rabbimden istemeye dewam napıcas yapıcak başka bir şeyimiz yok..
dua et.. olucak elbetteki olucak bir gün.. ama o gün bugün değilmiş..
bende kan verdim sonucumu bekliorumm...

Allah cc ne dilerse o olur dua edeceğiz başka siginacak kapimiz yok ki

s-4
orasi oyle. Yapacak baska bisey yok. Esim mesaj atmis. Allah sevdigi kullariyla ugrasirmis uzulme diye.

Hadi hayirlisi. Sen bari guzel haberle gel Allahin izniyle

Kızlar pazartesi günü yumurtalar toplandı cok fazla demişlerdi yumurtalara ama sadece 9 tane toplanmış bunlardan 3 tanesi döllenmiş ve gelişimleri güzelmiş yarında transferim var inşallah güzel olur herşey.
Tabi bu arada karnımdaki şişlik hala var cok sık tuvalete cıkıyorum , bir süre cıkmadıgımda da hareket edemez duruma gelıyorum dogrulamıyorum sizce bu normal mi?

orasi oyle. Yapacak baska bisey yok. Esim mesaj atmis. Allah sevdigi kullariyla ugrasirmis uzulme diye.

Hadi hayirlisi. Sen bari guzel haberle gel Allahin izniyle

canım kanamaya dewam işe gitmiştim çıktım ewe geldim yatıorum. sonucum 103.10 çıktı. doktor 3 gün beklememiz gerektiğini tekrar tahlil yapmamı istedi.. bu aradada kanamamın durması gerektiğini söyledi.. anlıcan 3 gün daha beklicem...

normal cnm korkma..benim yumurta toplandi 2 gün olmadan transfer oldum hiç ödem falan atamadim.suan davul gibiyim daha çok şiştim..transferimin 14.Gunundeyim gaz ve karında hassasiyet dvm ediyor.sen korkma normal şeyler yaşıyorsun cnm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlarrrr dün transferim yapıldı enox diye bir iğne verdi doktor kanın pıhtılaşmasını önlemek içinmiş az önce vurdum göbekten çok acıdı yandı ve hal acıyor bu iğne mi böyle acaba ben mi yanlış vurdum ama diğerleri gibi vurdum ama!! Bişiler söyleyin lütfen

iyi bari bebegin senle. Sevindim kesilir ins kanamanda. Keske izin alma durumun olsa

Cnm kacinci gun degerin senin. ..bnde de kanama oldu gecen hafta 2 gun doktor pruluton deport diye bir igne verdi hemen kanamayi kesti..keske doktoruna danışsan sende 3gun boyle bekelemek daha strese sokar seni

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım transferimin 14. Günündeyim.
10. gün:17.77
12 gün: 38.66
14. gün: 103.10
pazartesi akşamından beri leke leke gelio. dewamlı hemşiremle doktorumla iletişim içindeyim. Bu sabah kanamam arttı ve sürekli kasık bel ağrısı yaşıorum.. doktorum cirinone jel e dewam et dedi. (2*1)alıyorum. Bende 2 gündür okuyorum herkes iğne felan vuruolar ama doktorum vermedi..
Bilemiorummmmm... onunda wardır bir bildiği...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…