2014 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• kızımız geliyor

OY: 221 45,4%
  • oğlumuz geliyor

OY: 251 51,5%
  • ikiz kızlarımız olacak

OY: 4 0,8%
  • İkiz oğullarımız olacak

• ikiz; bir kızımız, bir oğlumuz olacak

• üçüzlerimiz olacak

OY: 3 0,6%

• Ankete Katılan
    487
Meyveyi sek mi veriyosunuz? Bnmki hiç bi meyveyi yemiyo yaa, öğürüyo resmn. Muz.kiraz.şeftali.elme.armut.karpuz .erik denedim yemedi hiçbirini :/

meyveleri birbirine karıştırarak veriyorum elma + armut+şeftali+ kayısı bunlardan aralarında karıştırıyorum oğlum meyve ve yoğuurtta sorun yapmıyor şükür yeni yeni sebzeyi ve muhallebiyide de itirazsız yiyyo düzeltmeye başladık durumu başlarda binbirr takla atarak şarkılar söyleyerek değişik sesler çıkararak 1 saate yakın bi sürede yiyiyoduk tabii ben perte çıkıyodum sonunda :KK37:

hoş geldin canım nerelerdeydin gezmelere falan gittiniz herhalde kilonuz kaç olmuş boyunuz kaç olmuş bunları yazarmısın ben elma ve armutu camrendede rendeleyip direk veriyorum ama şeftali ve kayısıyı tel süzekten geçiriyorum ipgibi olduğundan kusturmasın diye aldığın yürütecin adı modeli ne link atsana bende sunny babynin vakvak modelini beğendin 68 civarı galiba onu alcam inş.

hoşbuldum cnm evet biraz gezdik tozduk :)
http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/bebek-yurutec-yurume-arabasi-muzikli-donence-119079850
cnm bu işte bizimki
bnde daha bi kaçtır meyva verdim kayısı üzüm ve karpuz oda rendeleyip verdim hiç süzgeçten geçirmedim.

kızlar drumuz dün itibarı mamaya başlattı bebelac 2 kusma ve gaz olan bebişler için zor bulduk neyse bnm kızım şimdi ilk defa mama yicek bugun ilk mamazı verdik zor bela içti biberona alışık değil diş kaşıyo
30 cc verdik normalde sizler kaç cc ve kaç kere mama veriyonuz

biz de 5 ay 3 haftalığız doğduğumuzdan beri öyleyiz çorapları su gibi olurdu ilk zamanlar şimdi uzun zamandır çorap giymiyoruz eller ayaklar hala sırılsıklam sıcak havayla ilişkili değil bizimki çünkü hava serinken de oluyordu çok önemsemiyorum ama aklıma gelirse 9 gün sonra kontrolü var sorarım doktoruna..

canım bizimkide uzun zamandır böyle bende sıcaktanmı aceba diyorum bilmiyorum yaaa kac gündür bende corapsız yatırıyorum oglusumu suanda yanımda corapsız ve beni izliyor :) ama geceleri yine cok terliyor elleri kafası...kafasını koydugu carsafın orası sırılsıklam oluyor pazartesi asıya gitmisdik saglık ocagına sorcaktım unuttum :KK43: bugün ugricam tekrar sorcam mutlaka....ozaman yazarım buraya bende sebebi ne olabilirmis diye....

bugün aşılarımızı olduk ağızdan damlası kalmamış sonra artık benim 6 ay aşısı vurulan arkadaşlara sorum var aşı vurulduktan kaç saat sonra ateş çıkıyo ateşini kontrol ediyorum şuanlık iyi gidiyor bakalım :KK6: 8410 kilomuz boyumuzda 68 olmuş:nazar: çok şükür :) ewpat senn bebeğinede maşallah canım yürüteç güzelmiş oyuncak barı takıp çıkarılabiliyomu

bugün aşılarımızı olduk ağızdan damlası kalmamış sonra artık benim 6 ay aşısı vurulan arkadaşlara sorum var aşı vurulduktan kaç saat sonra ateş çıkıyo ateşini kontrol ediyorum şuanlık iyi gidiyor bakalım :KK6: 8410 kilomuz boyumuzda 68 olmuş:nazar: çok şükür :) ewpat senn bebeğinede maşallah canım yürüteç güzelmiş oyuncak barı takıp çıkarılabiliyomu

maşallah bebeğine :nazar:
bizim ateşi gece 1-2 gibi çıkmaya başlamıştı.zaten uyumamıştık kontrol etmekten ama mızmızlanmaya başlayınca anlaşılıyor.büyüdükçe sanki
ateşin çıkma süresi uzuyor.
4 aylık aşısında ateşi gece 10 gibi,2 aylıkta akşam 6-7 çıkmıştı :44:

maşallah bebeğine :nazar:
bizim ateşi gece 1-2 gibi çıkmaya başlamıştı.zaten uyumamıştık kontrol etmekten ama mızmızlanmaya başlayınca anlaşılıyor.büyüdükçe sanki
ateşin çıkma süresi uzuyor.
4 aylık aşısında ateşi gece 10 gibi,2 aylıkta akşam 6-7 çıkmıştı :44:

saol canım zaten uyumuyorum 4 e kadar şimdiye kadar ki aşılarında hiç ateşi çıkmadı bunda da olmaz inş. doğrusu bağışıklık kazanır ateşini kontrol altına alırsak zararı olmaz herhalde

evet cnm takıp çıkarabiliyon dönenceye benzeyen çok rahat çıkıyo önünde çok oyuncağı var çok sevdi :) 2 pille çalışıyo 3 farklı müzik ve 8 tekerlikli biz çok beğendik kızımda sevdi :KK16::KK16:

yahu 6 aylıksın sen bu kadar babaya aşık olunmaz annenin gözüne sokulmaz.banyosunu hazırlayıncaya kadar babasına bakarak gözlerini ayırmadan uyumuş.Ama karnımda da böyleydi bu babası konuşurken çuvala girmiş kedi gibi tepinirdi:emir_bebek::emir_bebek:

Hayirli ramazanlar hanimlarrr

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

selam kızlar benim kızım 9 ocak doğumlu ben de 25 yaşındayım topiği görünce sizle tanışmak istedim :KK3:

ahh ahhh nerdee bu topiğin eski kalabalık neşeli halii.. facebook olmayaydı ıyıydı... geri dönün yaaa özledim arkadaşlarımıı, küserim:KK49:

Canım biz de seni özledik evet burası bizim buluşma noktamızdı hala ara sıra girer bakarım seni görünce yazmadan edemedim. Güzel muhabbet dönüyor aslında bi yolu yok mu neyse sen yazmaya çalış fırsat buldukça yazarız hepimiz öpüyoruz yavrunu

Arkadaşlar benim kız 6.5 aylık oldu ama ben hala hastalanmadım başka olmayan varmı ? Çok uzun olmadımı...

ahh ahhh nerdee bu topiğin eski kalabalık neşeli halii.. facebook olmayaydı ıyıydı... geri dönün yaaa özledim arkadaşlarımıı, küserim:KK49:

canım naber beni hatırladı mı .... çok uzun zaman oldu girmeyeli. ama ben face de falan deildim. uzun zamandır netden uzaktım....
:KK55:

X