2014 Ocak Bebekleri Ultrason Görüntüleri

Uzun olur sanırım, ikimiz de uzunuz ama bana benzer umarım. Duymasın çok kızar
Valla ben on haftalık haline hasta olmuştum, pıtı pıtı oynuyordu. Keşke kameraya falan alsaymışım, çok tatlıydı.

Uzun olur sanırım, ikimiz de uzunuz ama bana benzer umarım. Duymasın çok kızar
Valla ben on haftalık haline hasta olmuştum, pıtı pıtı oynuyordu. Keşke kameraya falan alsaymışım, çok tatlıydı.

kız halaya oğlan dayıya derler ama hiç belli de olmaz şekerim sana benzeyebilir
ben de ilk 9 haftalıkken hareket ettiğini görmüştüm ben de her defasında pişman oluyorum kameraya almadığıma
ama napim onu görünce de aklımdan çıkıyo ööle gözleri dikip izliyorum sadece
neyse bu defa yine götüreyim makinayı artık çekeyim hem kendi doktorum da cinsiyetini söylicek
anı olarak kalsın

Büyüyen ve elini kolunu oynatan bebeğim ilk kez bu kadar duygulandırdı beni. 12+2 yiz burda, henüz cinsiyetini bilmiyoruz sizin bir tahmininiz var mı :)

Bizde hala yok, bana benzemek zorunda mecbur
Ben halama da anneme de benziyorum gerçi.

Son düzenleme:
kizlar selam.. umarim hepiniz iyisinizdir :) bugun en son cektigim video da bi goruntu yakaladim bacak arasinda bisey var bi yorumunuz var mi bakarmisiniz :))

Eklentiler

• $Screenshot_2013-07-07-23-55-08-1.png
    92,1 KB · Görüntüleme: 77
biz geldik 14+4 olmuş boy 8.74 119 gram herşey yolunda ikili tarama normal çıktı ama doktor cinsiyet söylemeedi

Büyüyen ve elini kolunu oynatan bebeğim ilk kez bu kadar duygulandırdı beni. 12+2 yiz burda, henüz cinsiyetini bilmiyoruz sizin bir tahmininiz var mı :)
Eki Görüntüle 754492
maşallahh sizee
nuba göre erkek canım kuvvetle muhtemel
Bizde hala yok, bana benzemek zorunda mecbur
Ben halama da anneme de benziyorum gerçi.
ihihihhiiiii bence de başka seçenek yok sana benzesin boylu poslu hatun olsun
ben halalarıma benziyorum
kizlar selam.. umarim hepiniz iyisinizdir :) bugun en son cektigim video da bi goruntu yakaladim bacak arasinda bisey var bi yorumunuz var mi bakarmisiniz :))
canım valla bacak arasında bi bulanıklık var ama görüntüde çok net değil

biz geldik 14+4 olmuş boy 8.74 119 gram herşey yolunda ikili tarama normal çıktı ama doktor cinsiyet söylemeedi
Eki Görüntüle 756224
gözünüz aydın
doktor söylemediyse ben söyleyim bu minik bence prenses canım
erkek olsa mandalı da meydana dökerdi doktor emin olmak istemiştir
bize de 14. haftada erkek dedi doktor pipinin fotosunu da verdi

masallah hepsı cok tatlı bende koymak ıstıyorum bebısımın fotosunu bızde 12+6 olduk ve cınsıyetını cok merak edıyorummm

Bunlar da bizim bugünkü pozlarımız. Kağıdın sonuna denk geldiği için katlanmış aletin içinde ama olsun yine de çok güzel meleğim
12+2'deyiz bugün.Doktorumuz kız sanki ama kesin olarak sonraki kontrolde söylerim dedi :) Sizin yorumunuz ne?

Buda benim kızımın 11 + 5 günlük hali.

17 haftalık fotosu var ama çok belirsiz bunda net.

arkadaşlar bende ocak annesi olacağım inşallah cinsiyetini hala öğrenemedim. geçen ki randevuda bacakları ile kapatmıştı.doktor bayramdan hemen önce gel dedi ama zor duruyorum ya o zaman da göstermezse diye aklıma geliyor:)araya bayram falan girecek bir ay daha atar herhalde:)hiç bir şey de alamıyorum bebeğe.ben tekrar cinsiyeti için gitmek istiyorum zararlı olur mu sık girince kimi zararlı kimi değil diyor. birde niyeyse bebeği bir başka doktor daha görse mi diyorum belki bizim doktorun atladığı bir şey olur diye:)çok mu pimpirikliyim bilmiyorum:)

bende şuan sizin bulunduğunuz haftada gittiğimde öğrenemedim aslında gösterdi doktorda batı ama net olmadığı için birşey demedi bende bayram haftasına gideceğim ve çok sabırsızım
Ultrasonun bebeğe zararı olup olmadığı hala kesinleşmemiş ama seyrek gitmede fayda var yabancı ülkelerde 9 ayda 3 defa giriyorlarmış ultrasona bir bildikleri vardır :44:

kizlarr bebek hareketlerini hisseden var mi? ben 17. haftaya girmek uzereyim 3 gundur minik dokunuslar hissediyorum. yemekten sonra sirtustu yatinca cok hafif bi dokunus:)) erkek bebek erken hissedilir derler ama benim kizim olucakkkk :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…