2014 Şubat Anneleri

Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun kızlar
Bugün poyrazım pek bi hareketli maşallah ilk defa göbek deliğimin üstünde bu kadar çalışıyor

canım çok güzel bunlar böyle bir model gördüm ben 1250 falan gibi bişey dedi almadım benim baktığım şuydu Liza Genç Odası-1

evet yaa çok pahalılar güzelim maalesef soldaki 2.460 sağdaki ise 1350 ama indirimli hali :))) bu ne yaa artık uygun yollu bulcam bişeylerrrr...sırt tutulması için kas gevşetici sür ve uzan güzelim artık ne hareket yapabilirsin bilmiyorum çok geçmiş olsun...

Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun kızlar
Bugün poyrazım pek bi hareketli maşallah ilk defa göbek deliğimin üstünde bu kadar çalışıyor

maşallah senin kuzuyaaaa,benimki de sessiz son günlerde geceleri ve sabahın köründe coşuyor ve yanlarımda kaburgalarıma doğru sonra gün boyu yatıyor özlüyorum kızımın tekmelerini,şubat bir gelse de doğursam sağ salim korkularımı geriye bıraksam ne zor bi süreçmiş beeee....:18:

bu arada 100 günün altına düşmüşsün canım. hayırlı olsun..:13:

Aha alla canım iki hanelilere düşmüşüm şaka gibi ya Allahım sağ salim almayı nasip etsin yavrularımızı

Sorma beklemek çok zod bu tekmeler olmasa canım senin prensesi de öyle merak ediyorum ki anlatamam

Oyyy kurban olsunlar maşallah ya güle güle kullanın cicilerinizi canım

amiiin canım amiiin!!

kızlar ii akşamlar oh ne güzel ciciler almışsınız biz daha hiç birşey almadık çok erken diyor babamız bizde bekliyoruz işte hepsi aynı anda aralıkta alırız diyor bakalım ne olcek sonumuz

bugün bebek odamızı + park yatağımızı + bebek arabamızı + banyo setimizi aldık 15 gün sonra gelicek resimlerini eklerim o zaman kızlar geriye ıvır zıvır kaldı artık üstümüzden bi yük kalktı

bebek odasını tam mdf aldık beyaz renk.. yatağı da yavrulayan yatak altını çekince ordan büyükler için yatak çıkıyo yani hastalandığında falan yanında yatmak için.. hem de büyüyen beşik genişliği 80 cm sallanabiliyor internetten bu resmini buldum bizim kulplarımız pembe olucak biraz daha değişik gelince eklerim fikir olsun diye ekliyorum
Eki Görüntüle 843155

Son düzenleme:

güle güle kullansın minnoşun maşallahını da koyun nazar değmesin biz daha bakıyoruz birşey almıyoruz

bugün canım çok sıkkın ağlama krizimi geçirdim daha sakinim ama içim hala hıçkıra hıçkıra ağlıyo sanki içim acıyo başım arıyo anlatsam geçmiyo paylaşşsam geçmiyo konuşsamda geçmiyo ................. geçmicek .................... canımı sıkan eşim.... gücüme gidiyo bazı şeyler artık atlatamıyorumda çok kızgınım kırgınım ama aptalın tekiyim unuturum gene unutmasamda içime atarım işte birike birike bakalım nolucam............ üzgün olması pişman olması özür dilemesi artık hiçbişey ifade etmiyo benim için inanmıyorum artık

ya dün gece izledim bu videoyu nasıl güzel mi canlısı emin olamamıştım ...

ayrıca siz temel eşyaları bitirmişsiniz tek ufak kıyafetler kalmış galiba
valla biz beğendik canım aynı videodaki gibi yalnız bizimki pusetsizi puseti istemedik arabanın üstüne oturdu adam çok sağlamdır dedi hastane çıkışını falan da almıştık pek bişey kalmadı artık ıvır zıvır şeyler alınıcak
Hayırlı olsun canım begendim kaca aldiniz acaba

sağol canım daha güzelleri size olsun pusetsiz 200 e bıraktı ama odayı park yatağını falan her şeyi ordan aldık o yüzden indirim yaptı baya canım

çok uyguna bırakmış.. Internette pusetle 380

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…