2014 Şubat Anneleri

ayy bakalım yaa hakkımda hayırlısı atanırsam zaten ilk maaşımla kurban kesecem adağım var :)

bunlarda pek guzelmıs yaaaa ama bılmıyorum o kadar para kıradayken harcanmaz bence bızım durumlarımızda yanı adananla evlı olsan ayrı tabı:)ben kocama gosterıp bunu alıcam

Selamlar herkese. Bugun kalabalik baya burasi. Herkes iyidir umarim biz gayet iyiyiz hersey yolunda sukur.

Cumhuriyet bauramimiz kutlu olsun
hoşgeldi krocumm

oooooo bayram üstne bayram yaşıyosun bugün desene

Yaa tam size yazdım mobilyacılar aradı bi problem çıkmış bugüne getiremeyeceklermiş( hevesimiz kursağımızda kaldı

Beğenilen dolapların da hepsi pek güzel kızlar. Bi gelebilirse ben de odamızın yerleşmiş halini çekip koyacağım buraya inşallah.

Günaydın kızlar gece hiç uyumadim Karnım çok kasiniyor korkuyorum yaaa birazda kızardı

Canım Karnını Çok Kaşıma, Çatlar yoksa.:26::26:
Benim Bir Yakınım Öyle Kaşımış Kaşımış Karnı Felaket Çatlak Oldu, Dikkat et, Bol Bol çatlamasın diye yağ sür

Bu Arada Selam Hepinize kızlar
Nasılsınız ?? Napıyorsunuzz ??

anneler günaydın ya benim sırtım çok ağrıyo tutuluyor daha doğrusu sağa sola dönemiyorum yatakta bir de akşam öyle bir kramp girdi ki ne yapmalıyım tavsiyeniz var mı

Canım Senin Dolaba Bayıldım Benn
Nerden Aldın Acaba ??

anneler günaydın ya benim sırtım çok ağrıyo tutuluyor daha doğrusu sağa sola dönemiyorum yatakta bir de akşam öyle bir kramp girdi ki ne yapmalıyım tavsiyeniz var mı

Merhaba Canım
Yeni Tanışıyoruz Ama
Çook çok memnun oldum
Geçmiş Olsun:26:
Hafif Hafif Masaj Yaptırabilirsin, Kendini yorma İş felan yapma
Bol bol dinlen
Geçer İnşallah tatlım

evde eşim olunca ben de giremiyorum canım kıskanıyor neymiş kendi de bi başlık açacakmış 2014 şubat babaları diye :)))

kızlar gece boyu kaşınmanın ardından şimdide hafif hafif kırmızı döküntüler oluşmuş karnımda korkuorum ve gene küçük biryerde yaşamaktan nefret ediyorum burda cilt doktoru falan yok inşallah artmadan geçer.dualarınızı bekliyorum

canım bazı hamilelerde böyle bişey oluyormuş diye duydum ama dr a danışmalısın mutlaka

selam anneler

bayram seyran derken yazamadım hanidir umarım herkesin sağlığı iyidir benim de bel ağrılarım dışında bi sıkıntım yok perşembe günü randevum var bakalım ne kadar olmuş bizim haylaz merak içindeyim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…