Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Hahaha bende almadım ama zaten çalışmıyorum etmiyorum birde biz sözlüyüz daha nişanlı değiliz o da adet olduğu için değil öylesine aldı yoksa bilmiyordur eminim

aferin alsın alsın azıcık kıymet gösterdiklerini belli etsinler birşeylerin bilincine varsınlar

Bugün davetiyemi aldim kizlar. Bizim soz olmicak direk nisan :)

allah tamamına erdirsin

davetiye olduğuna göre, büyük nişan yapıyorsunuz demek ki

Bana kolay kolay para ödetmez sağolsun Ay evet bencede değerimizi bilsinler valla az önce konu okudum bdv de bizi alıp baş tacı yapsınlar öyle de tatlı gelinleriz

hangi konuuu

yooooook artıkkk

ayyy sen şunu okudun muuu

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=740306

bi de şunuuuu (kız hala orta yolu bulmaktan bahsediyoo )

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=740154

Bu ilkini okumamıştım Hahaha ay yalnız krize girdim ne insanlar var yorumlar mantıklı tabi kimseyi ilgilendirmez de hergün hergün de ben gitmem şahsen eşide bir şey dememiş hayret

Ötekine diyecek birşey bile bulamıyorum evlensin de görsün cümbür cemaat yaşarlar artık

ehhh işte eşi bişey dememişken, görümceye ne oluyorsaaa

Oruçluyken değil bayramdan sonra bak sende canım sorma benimde hiç yok o yüzden her fırsatta pantolon alıyorum

bayrama lazım aslında canım o yüzden çıkmam lazım..iftar için çıktığımda çok hoş bi bluz aldım ona uygun bişey bulayım bayramın ikinci günü bize geleceklermiş de hazırlık yapıyorum

kızlaarr ben geldiimmmm

köye gittim ananemlere, normalde orda internet var diye size bişey demeden gitmiştim ama bir gittim ki teyzemlerin modem bozuldugu için kablosuz çekmiyormuş o yuzden giremedim hiç buralara, 30 sayfaya yakın geçmiş var, hadi size zahmet bana bi özet geçiverin de uğraşmayım o kadar, odamda bayram temizliği yapmam lazım zaten

hoşgeldiiiiiiiiiinnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…