2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Nego Nego ne bileyim canim simdiye kadar dr hic ilac falan vermedi fitili kullan yaptir kakasini ek gıdaya gecince gecer diyip gonderdi hep bizi simdi gidincede o ilacı verdi al bunu kullan dedi bende tereddüt ettim daha once niye vermedi ki bunu diye
canım ilaca nettende bak yorumlara

fitilden daha iyi bence prebiyotik

Hayırlı günler güzel annelerr, buraya girmeyince bir eksiklik hissediyorum, kızım fırsat verdikçede girmeye çalışıyorum.

Sizin minnoslar uyurken üstlerini aciyolar mı? Benim ki hem üstünü aciyo hemde çoraplarını çıkarıyor, :KK48:

üşütecek diye korkuyorum, aynı babası, kendi gibi huylarıda babasına benziyor minnak kızımın :-) yerimm ben onuu :KK36:

@mrymtlh canım bandajların cikmasina çok sevindim, Allah başka dertten kederden korusun yavrunu..:KK36:

evet canım açıyor çorabınıda çıkarıyor:) yazlık uyku tulumu almayı düşünüyorum

bu muhabbetin üstüne
bire Bismillah diyip temizliğe başladım.ne kadar istemesemde.mutfak dolaplarinin içini temizliyorum yarısını yaptım gerisine oğlus izin vermiyor
dolsp içleri en zoru benim için.hali duvar dert degil de
artik mutfagin içinden bi haftada mi çıkarım bilemiyorum bu gidişle.

hadi bakalım kolay gelsin canım:)

Su anda bebegim kollarımda doya doya emziriyorum ☺️ işten ayrıldım. Kuş gibi hafifledim. Bebegim gülücükler atıyo etrafa. Rabbim yardımcım olur bi şekilde yuvarlanıp gideriz inş. Sekiz ay işsizlik maaşı ödeniyormuş sonrasinda iş bulup çalışıcam mutlaka. Annelik ne zor ne kadar da guzel bıseymıs onlarla mutlu saglikli huzur dolu yillar geçirelim inş

çok sevindim canım inşaallah mutlu olursunuz bebeğinle

amiiin

Kızlar benim oğlum çok fena olmuş annem beş dakika uğradı çıkarken abdullahı kucağına aldı ben ona gel anneanne gidecek diyorum kendiniçevitip anneme sarılıyor güle oynaya annemle dışarı çıktı :-)
yaramaz kuzu yerim seniii:)))
Bebeğim bu ay sadece 200 gr almış. Ne yapmalıyım :KK43:

Kan tahlili idrar tahlili verdik sonuç bekliyoruz. :KK43:
ne kadarlık ki.en az kac gr alması gerekiyornus canim
ins normaldir

ins normaldir
11 ocak doğumlu kaç olması gerektiğini bilmiyorum ama doktor bile endişelendi. 3 gün sonra idrar kültürü çıkacak onu bekliyoruz bakalım.

ins normaldir

Su anda bebegim kollarımda doya doya emziriyorum ☺️ işten ayrıldım. Kuş gibi hafifledim. Bebegim gülücükler atıyo etrafa. Rabbim yardımcım olur bi şekilde yuvarlanıp gideriz inş. Sekiz ay işsizlik maaşı ödeniyormuş sonrasinda iş bulup çalışıcam mutlaka. Annelik ne zor ne kadar da guzel bıseymıs onlarla mutlu saglikli huzur dolu yillar geçirelim inş
Cok cok iyi yapmissin cnm dogru karar vermissin inan minicik bebeginin masum masum bakan gözleri herseye değer; )

Slm Kizlar..
giremedim gecmisi okuycam Insallah ilerleyen Saatlerde..
Biraz canım sıkkın, kizim emmek istemiyor bikac gundur..5 dk emip geri cekiyor zorlarsam da Kusuyor..Gogsumu bosaltmiyor bi turlu..Isi gucu gezmek..
Sessiz Ortamda filan da Emzirmeyi denedim cok acsa oyle emiyor sanki. .3-4 kez kaka yapardi simdi 1-2 ye düştü. .
Bakalim biraz izliycem Olmadi bi goturucem doktora..
emzirme suresini mi uzatmaliyim bilemedim. .

11 ocak doğumlu kaç olması gerektiğini bilmiyorum ama doktor bile endişelendi. 3 gün sonra idrar kültürü çıkacak onu bekliyoruz bakalım.
canım içini ferah tut bazen hiç almayabiliyorlar inşaallah sıkıntısı yoktur

Slm Kizlar..
giremedim gecmisi okuycam Insallah ilerleyen Saatlerde..
Biraz canım sıkkın, kizim emmek istemiyor bikac gundur..5 dk emip geri cekiyor zorlarsam da Kusuyor..Gogsumu bosaltmiyor bi turlu..Isi gucu gezmek..
Sessiz Ortamda filan da Emzirmeyi denedim cok acsa oyle emiyor sanki. .3-4 kez kaka yapardi simdi 1-2 ye düştü. .
Bakalim biraz izliycem Olmadi bi goturucem doktora..
emzirme suresini mi uzatmaliyim bilemedim. .
canım kaç saatte bir emziriyorsun, artık 3-4 saatte bir yeterli, hava değişiminden olabilir, çevreye ilgileri arttı etrafı izlemek daha cazip gelebiliyor.

Benimki çok açsa hızlı hızlı emiyor ama toksa bir emiyor bir etrafa bakıyor oyun yapıyor

Kızlar benim oğlum çok fena olmuş annem beş dakika uğradı çıkarken abdullahı kucağına aldı ben ona gel anneanne gidecek diyorum kendiniçevitip anneme sarılıyor güle oynaya annemle dışarı çıktı :-)
bak sen kuzuya gezmeyide öğrenmiş:)

benimkide kimde olsa bana atılıyor hemen gülmeye başlıyor beni al diye

canım kaç saatte bir emziriyorsun, artık 3-4 saatte bir yeterli, hava değişiminden olabilir, çevreye ilgileri arttı etrafı izlemek daha cazip gelebiliyor.

Benimki çok açsa hızlı hızlı emiyor ama toksa bir emiyor bir etrafa bakıyor oyun yapıyor
3-4 saatte bi deniyim cnm olmadi. .
Eskiden tok olsa bile alirdi, keyif yapardı. Simdi almiyor sagol cnm..

Hayırlı günler güzel annelerr, buraya girmeyince bir eksiklik hissediyorum, kızım fırsat verdikçede girmeye çalışıyorum.

Sizin minnoslar uyurken üstlerini aciyolar mı? Benim ki hem üstünü aciyo hemde çoraplarını çıkarıyor, :KK48:

üşütecek diye korkuyorum, aynı babası, kendi gibi huylarıda babasına benziyor minnak kızımın :-) yerimm ben onuu :KK36:

@mrymtlh canım bandajların cikmasina çok sevindim, Allah başka dertten kederden korusun yavrunu..:KK36:
ben english homedan uyku tulumu aldım, 3 aydırda kullanıyorum çok memnun kaldım,,
uyurkende hep çıkartıyorum çoraplarını, zaten uyku tulumu olduğundan sıcak tutuyor,,,,

X