2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Herkese merhaba. bugün test yaptım ve çift çizgi çıktı:). sat 22mart. Doktora henüz gitmedim. 5 ay önce boş gebelikten dolayı kürtaj olmuştum.
Yine aynı şeyle karşılaşmaktan korkuyorum açıkçası. Kalp atışları 6.haftadan sonra duyuluyor sanırım. Doktorum çağırırsa giderim artık.
Allah herkese gönlüne göre hayırlı bebekler versin:)

Bende kimyasal gebelik yaşadım yine öyle olacak diye çoook korkuyorum:85:
Kaseyi ve kalp atışını duysam rahatlıcam :KK16:

Yarın ilk doktor randevum var inşallah hersey cok güzel gider heyecan yaptım biraaz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ayy çoğalıyoruz yaşasınnnn

hamilelik takvimimiz olmadığı için takip edemiyoruz kaç haftalığız ide birbirimizi ama onun da zamanı gelecek işallah bnm sat 31 mart var mı aynı olan

hiç dr a gittin mi canım kn testi filn yapturdın mı

Cnm ben tüp bebek tedavisi sayesinde hamile kaldım transferden 10.günde kan verdim sonucum 116.8 çıktı senin kan sonucun ne kadar çıktı cnm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cnm ben tüp bebek tedavisi sayesinde hamile kaldım transferden 10.günde kan verdim sonucum 116.8 çıktı senin kan sonucun ne kadar çıktı cnm

embriyon blast mıydı canım yoksa 3. gün mü verdiler

Dilrrim aranixa bende katilirim insallaahhhhhh

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

embriyon blast mıydı canım yoksa 3. gün mü verdiler

Cnm benim ikinci denenmemdi pek bi fikrim yok doktorum ne diyorsa onu yapıyordun ama sadece şunu biliyorum benim embriyolar çok iyi değildi tam 4 ile 5.gün arası bi embriyosuydu yumurta sayısı çoktu ama kaliteleri pek iyi değildi

Cnm benim ikinci denenmemdi pek bi fikrim yok doktorum ne diyorsa onu yapıyordun ama sadece şunu biliyorum benim embriyolar çok iyi değildi tam 4 ile 5.gün arası bi embriyosuydu yumurta sayısı çoktu ama kaliteleri pek iyi değildi

aynı gün başlamışız tüp bebeğe benim 7. denememdi istanbul brüksel tüp bebekte denedim 16 nisanda aldım bebkleri galiba biri tuttu ama ööle hissediyorum ki kan testi de ööle gösteriyor 5. gün embriyosuydu 9. gün test yaptım 166 çıktı cumaydı pazartesi 3 gün sonra tekrarlamamı istediler 379 çıktı

bnm 4. tüp bebekte bi kaybım var kalbi durdu onun için hergün kan sulandırıcı iğne vuruyorum kendime

aynı gün başlamışız tüp bebeğe benim 7. denememdi istanbul brüksel tüp bebekte denedim 16 nisanda aldım bebkleri galiba biri tuttu ama ööle hissediyorum ki kan testi de ööle gösteriyor 5. gün embriyosuydu 9. gün test yaptım 166 çıktı cumaydı pazartesi 3 gün sonra tekrarlamamı istediler 379 çıktı

bnm 4. tüp bebekte bi kaybım var kalbi durdu onun için hergün kan sulandırıcı iğne vuruyorum kendime

Cnm Allah'ın izniyle bişicik olmayacak bu sefer bebişin sıkı sıkı tutundu annesi seni hiç bırakmayacak bak gör :) sonucunda maşallhhhh çok iyi çıkmış
benimde ilk tedavim kimyasal gebelikle sonuçlandı şimdide öyle olacak diye çok korkuyorum merkez bende ikinci kan testini istemedi ama ben yarın yine kan testi yaptırıcam o zaman hamileyim diye sevinicem

Cnm Allah'ın izniyle bişicik olmayacak bu sefer bebişin sıkı sıkı tutundu annesi seni hiç bırakmayacak bak gör :) sonucunda maşallhhhh çok iyi çıkmış
benimde ilk tedavim kimyasal gebelikle sonuçlandı şimdide öyle olacak diye çok korkuyorum merkez bende ikinci kan testini istemedi ama ben yarın yine kan testi yaptırıcam o zaman hamileyim diye sevinicem

ilk testin dün müydü senin :KK53: o zaman yumurta toplama işlemimiz aynı zamana denk gelmemiş
aynen senin içinde geçerli bu sefer beişlerimiz sağlıkla gelecekler kucaklarımızaa

ilk testin dün müydü senin :KK53: o zaman yumurta toplama işlemimiz aynı zamana denk gelmemiş
aynen senin içinde geçerli bu sefer beişlerimiz sağlıkla gelecekler kucaklarımızaa

İnşallah cnm inşallahhhh
Canım normalde benim test günüm bügünde ben dün yaptım
Buarada benim dondurulmuş embriyosuydu

X