2015 Ocak Anneleri

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

Toplam Oy: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

Toplam Oy: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

Toplam Oy: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

Toplam Oy: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

Toplam Oy: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

Toplam Oy: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .

bugza

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2011
2.169
2.543
Comeziniz olarak bisey sorucam.
Kış geliyor mont kaban olarak doğuma yakın ne giyilir? Geçen yılki mont ve kabanlar düğmeleri kapyeni de almak istemiyorum. Panco tavsiye etti bir arkadaşım. Siz ne tavsiye edersiniz?

Reengarenk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2016
5.903
8.802
Comeziniz olarak bisey sorucam.
Kış geliyor mont kaban olarak doğuma yakın ne giyilir? Geçen yılki mont ve kabanlar düğmeleri kapyeni de almak istemiyorum. Panco tavsiye etti bir arkadaşım. Siz ne tavsiye edersiniz?
Ben kaşenin içine uzun kışlık kazak giyerdim düğmeleri kapatmadan üstünüde şal ile kapatıyordum...

mrv2855

B(77.3)G(75.2)H(69)....hadi gulum yandan:))
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2013
7.251
7.674
30
herkese hayirli sabahlar kizlar........sabahin nuru evinize vursun...
nasilsiniz...sizleri cok ozledim..
mrv5534 eski ismimdi..sifreyi unuttum falan filan...
nasilsiniz...bebisleriniz nasil..anam bebisliktende cikti bizimkiler dimi..zaman ne cabuk gecti...neler neler konusurken simdi neler yaziyoruz..
benim mehmet yusuf pasam tam bir yaramaz oldu cikti..
yok anacim kurt var cocukta..
duramiyoruz biryerlrde..Allahtan ablamiz var..her ne olursa olsun bayiliyorum seviyorum ben yawrularimi ya..bu arada ablalari minik kizim anaokuluna gidiyor..minik kusum buyuyo..
oglanla aksama kadar gevezelik yapiyoruz..ablasi ona ali babanin ciftligini ogretti..sadece hayvan sesleri dogru cikiyo gerisi sallamasyon..
cok uzattim yaaa nasilsiniz siz anlatin...hepinizi coooook opuyorum...miniklerinizi cok opuyorum...hepinizi cok seviyorum

mrv2855

B(77.3)G(75.2)H(69)....hadi gulum yandan:))
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2013
7.251
7.674
30
son bi kac sayfayi okudum..eflalim masaallah hep aynisin gulum ya...tek tek cvp veriyo...
kizlar cocuklari kiyaslama konusu gecmis..annemde bana yapardi bn kucukken..aslinda cok iyi olan arkadaslarima dusman olurdum..
hayatta en sinir oldugum sey bile diyebilirim..
cocugumun halindd tavrinda herhamgi bir gerilik eksiklik duzensizlik varsa bu sadece beni ve cpcugumu ilgilendirir...ben yaris ati yetistirmiyorum..ona yetissin buna yetissin..elimddn geleni yapiyorum..dikkat ediyorum gerekli ozeni gosteriyorum..gerisi kimseyi ilgilendirmez ya..
cocuk konusunca nolcak katipmi plcak..
asil dikkat edilmesi gerekn nokta soylediklerimizi anliyormu..ismini soyleyince tepki veriyormu..bunlari yapabilen bir cocugum varsa demekki saglikli..eee birak omru boyunca zaten konusucak gec konusuversin..
bu buyukler niye boyle anlamiyorum ki..bazen buyuklerimiz ismi gibi buyukluk yapmazda cahilligin ilk gostergesi olan cocuklar arasi kiyaslama yarisinda boy gosterirler..
biz anneler olarak evlatlarimizi olumlu veya olumsuz kimse ile kiyaslanmalarina izin vermemeliyiz..
erken yurumek erken konusmak erken cisini soylemek biyolojik saate bakar..o saat gelmisse olurm.gelmemisse zamai var demektir.
aman kizlar ya sikmayin caninizi..onlar bizim ballarimiz..baskasi sunu demia bunu demis pehhhh.
ne dsmisler sana zarar veren kisilerden uzal durucan..buuu kadaaarrr

Dafiduck

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2014
1.572
4.038
Slm hatunlar nasilsiniz ozledim sizleri valla..okul acilinca cok giremedim siteye bizi aoracak olursaniz oglum cok sukur iyi ben hastayim hastanede sira beklerken bi bakayim siteye dedim..geceyi soylemesi ayip tuvalette geçirdim bi ishalim ki sormayin allah kimseye hastalik vermesin öpüyorum hepinizi

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2276 gün geçti.

Negoo

Ya Sabır!!!
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
10 Haziran 2010
59.613
217.283
37
Slm hatunlar nasilsiniz ozledim sizleri valla..okul acilinca cok giremedim siteye bizi aoracak olursaniz oglum cok sukur iyi ben hastayim hastanede sira beklerken bi bakayim siteye dedim..geceyi soylemesi ayip tuvalette geçirdim bi ishalim ki sormayin allah kimseye hastalik vermesin öpüyorum hepinizi
Geçmiş olsun canım amin

Safransari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
13.541
22.061
Safransari Safransari sınavın nasıl geçti umarım iyidir halı örtüsü bende istiyorum mutfak ve oturma odası için firma ismi nedir
Sinavim pek iyi gecmedi :KK43: sonuc bekliyorum hayirlisi bakalim.

Ben facebooktan ciciyuvam,com diye bir sayfadan aldim canim. Cuma elime ulasti.pazarteai memlekete geldik, pek kullanma firsatim olmadi henuz.

Safransari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
13.541
22.061
Gecmis olsun canim.

Safransari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
13.541
22.061
herkese hayirli sabahlar kizlar........sabahin nuru evinize vursun...
nasilsiniz...sizleri cok ozledim..
mrv5534 eski ismimdi..sifreyi unuttum falan filan...
nasilsiniz...bebisleriniz nasil..anam bebisliktende cikti bizimkiler dimi..zaman ne cabuk gecti...neler neler konusurken simdi neler yaziyoruz..
benim mehmet yusuf pasam tam bir yaramaz oldu cikti..
yok anacim kurt var cocukta..
duramiyoruz biryerlrde..Allahtan ablamiz var..her ne olursa olsun bayiliyorum seviyorum ben yawrularimi ya..bu arada ablalari minik kizim anaokuluna gidiyor..minik kusum buyuyo..
oglanla aksama kadar gevezelik yapiyoruz..ablasi ona ali babanin ciftligini ogretti..sadece hayvan sesleri dogru cikiyo gerisi sallamasyon..
cok uzattim yaaa nasilsiniz siz anlatin...hepinizi coooook opuyorum...miniklerinizi cok opuyorum...hepinizi cok seviyorum
Canim cok ozledik seni, gitme artik ugra buralara
İyi olmana cok sevindim, minikleri de opuyorum

Safransari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
13.541
22.061
Merhaba herkese...
Biz de doktora gittik bugün. Oğlum kilo almıyor 3 aydırdır. Kilosu düşük çıktı ysşıtlarına göre. Vitamin, balık yağı ve vitamini mama yazdı doktorumuz. İnşallah iştahı açılır oğlumun. Sürekli de diş çıkartıyor.
Canim benimki de 3-4 aydir ayni kiloda, bunun aorun oldugunu bilmiyordum, bende doktora gotureyim bakalim

Safransari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
13.541
22.061
hayırlı olsun canım, gerçekten güzelmiş. Hangi firma? Bizde alıcaz, mutfak halım 2 tane, 1 oturma odası, bir çocuk odası, 4 tane lazım bize.
Canim 1 tane al, memnun kalirsan digerlerini al.

Ben cok baktim, degisik deaen istiyirdum, istedigim desene facebookta ciciyuvam,com diye bir saydada buldum.ordan aldim.

Negoo

Ya Sabır!!!
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
10 Haziran 2010
59.613
217.283
37
Canim 1 tane al, memnun kalirsan digerlerini al.

Ben cok baktim, degisik deaen istiyirdum, istedigim desene facebookta ciciyuvam,com diye bir saydada buldum.ordan aldim.
Sağol canım bende bugün epey baktım modellere.
Sınavın içinde hayırlısı olsun, sonuç şaşırtır belki.

minione

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2014
2.749
9.813
gecmis olsun cnm nasil
oldun simdi

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2280 gün geçti.

minione

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2014
2.749
9.813
son bi kac sayfayi okudum..eflalim masaallah hep aynisin gulum ya...tek tek cvp veriyo...
kizlar cocuklari kiyaslama konusu gecmis..annemde bana yapardi bn kucukken..aslinda cok iyi olan arkadaslarima dusman olurdum..
hayatta en sinir oldugum sey bile diyebilirim..
cocugumun halindd tavrinda herhamgi bir gerilik eksiklik duzensizlik varsa bu sadece beni ve cpcugumu ilgilendirir...ben yaris ati yetistirmiyorum..ona yetissin buna yetissin..elimddn geleni yapiyorum..dikkat ediyorum gerekli ozeni gosteriyorum..gerisi kimseyi ilgilendirmez ya..
cocuk konusunca nolcak katipmi plcak..
asil dikkat edilmesi gerekn nokta soylediklerimizi anliyormu..ismini soyleyince tepki veriyormu..bunlari yapabilen bir cocugum varsa demekki saglikli..eee birak omru boyunca zaten konusucak gec konusuversin..
bu buyukler niye boyle anlamiyorum ki..bazen buyuklerimiz ismi gibi buyukluk yapmazda cahilligin ilk gostergesi olan cocuklar arasi kiyaslama yarisinda boy gosterirler..
biz anneler olarak evlatlarimizi olumlu veya olumsuz kimse ile kiyaslanmalarina izin vermemeliyiz..
erken yurumek erken konusmak erken cisini soylemek biyolojik saate bakar..o saat gelmisse olurm.gelmemisse zamai var demektir.
aman kizlar ya sikmayin caninizi..onlar bizim ballarimiz..baskasi sunu demia bunu demis pehhhh.
ne dsmisler sana zarar veren kisilerden uzal durucan..buuu kadaaarrr
hosgeldin merve seni gormek guzel,d gunleri yaklasiyor yine balon sisirme geliyor aklima sen gelince :KK70: ama artik profesyonelim bu konuda :KK70: sisirip balonun tepesine cift tarafli bantla tavana asma planim var :KK70:
bu arada evet haklisin can sikmaya degmez ama aslinda yavrularimizin hunerlerinden zekalarindan suphemiz yok hatta bazen hayret bile ediyorum kirk yil dusunsem o sekilde yapamam dedigim seyi oglum kesfediyor,yada usta bir futbolcu edasiyla topu ortalayip kosa kosa gelip vurmasi hatta bazen kesmeyip iki topu arkali koyun tek seferde vurup firlatmasi ve aldigi hazdan siritmasi dunyalara bedel ama iste insan konusanlari gorunce heves ediyor,annecim dese,iki kelimeli cumle kursa ay dunyalar benim olur yaa insallah rabbim elbet vakti zamani var banada o duyguyu yasatsin
Yarin Allah nasip ederse kizlar saat 12 de sunnet ettiriyorum oglumu,dua edin lutfen acisiz agrisiz kolaycacik atlatsin oglum,rabbim yardimcimiz olsun,detaylari yazarim yrn insallah :KK66:

minione

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2014
2.749
9.813
Sinavim pek iyi gecmedi :KK43: sonuc bekliyorum hayirlisi bakalim.

Ben facebooktan ciciyuvam,com diye bir sayfadan aldim canim. Cuma elime ulasti.pazarteai memlekete geldik, pek kullanma firsatim olmadi henuz.
hayirli olsun cnm hakkinda :KK66: