2015 yılbaşı çekilişi

ııdr bebek nolsn iş güç
senden naber
Sukur bende iyiyim ya snav fln kurtulusu yasayip gidiyoruz.

kızlar sırf hediye sahibi olmak için katılan ve de çekilşin maneviyatına uygun hareket etmeyen arkadaşlar olmuştur..
lütfen bir daha ki hediye çekilişimize böyl eçıkarcı insanlar katılmasın reca ediyorum...

muhabbet istiyoruz biz...güleryüz...unutulmamak bi teşekkür...veya bir güleryüz....

Al bendende o kadar yani..

herkes bir olmuyor maalesef ama analyış lazım güleryüz..

3 5 hediye alsınalr çıakrım olsn yeter modu olmamalı.. yada özenli hazırlanmalı hediyeler imkanlar dahilinde.....

Aynen oyle.. ne hediye yollams olmak icin katilmamali nede hediye almak adina.. ozenli olan hersey guzel oluyr valla ueterki icteb geldin dedigin gbi imkan dahilinde tabi hersey.. umarim yine 8 martta cekilis olursa yine yeniden ayni cekiliste oluruz :KK49:

Aynen oyle.. ne hediye yollams olmak icin katilmamali nede hediye almak adina.. ozenli olan hersey guzel oluyr valla ueterki icteb geldin dedigin gbi imkan dahilinde tabi hersey.. umarim yine 8 martta cekilis olursa yine yeniden ayni cekiliste oluruz :KK49:
yapalım bebeğim :))
çekiliş candır...ama bu kez daha uzun süre yazışalımm

huhuuu ben geldim kızlar napıyorsunuzz :)

Günaydın kızlaaarrrr:)

Günayydddddiiiinnnnnn...
Herkese simdiden guzel gunler iyi seneler..
:KK49::KK49::KK49::KK5::KK19:

Kızlar merhaba. Herkese mutlu yıllar. Sağlık, huzur, mutluluk, bol para diliyorum. Rabbim gönlünüzdekini en hayırlısı ile versin inşallah... :KK15:

Selamlarrr herkeseee katilimm öğlen aradı bugün vermiş kargoya artık ne zaman alırım bilmiyorum ben herkese yeniden musmutluuuu sağlıklııı huzurlu yıllar diliyorummmm :KK68::KK68::KK68::KK68:

kızlaarr hepinize musmutlu kocaman güzellikte yıllar diliyorum :KK36::KK36:

Sağlıklı mutlu güzel bir yıl olsun hepimiz için kızlar herşey gönlünüzce olsun yeni yılınız kutlu olsun

Muss mutluu harika bol paralı saglıklı huzurlu bır yılınız olsunn :)

Iyi seneler kizlarrrr

huuu huuuuuuuuuuuuu :KK31:

Çok haklısın bence.
Bir daha çekiliş olsa da ben de katılsam keşke

Insallahh insalllaaahhhhhh... :KK49:

kızlarrr çekiiliş yaapalımm mı**??

selam kızlar. ben bu seferki çekilişe katılamayacağım. teşekkür ederim öpüyorum hepinizi :)

X