2015 yılbaşı çekilişi

asivemai

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2013
6.111
6.139
Arkadaşlar Bildiğiniz üzere her sene bir çekiliş yapıyoruz.Bu benim ilk çekilişim olacak umarım kazasız belasız hallederiz :KK51::KK51:
Katılmak İsteyen arkadaşlr burda buluşup bir liste yapalım ve çekiliş gününe kadar muhabbetimize buradan devam edelim istiyorum :KK54: :KK54:

çekiliş günü 15 KASIM 2014 olup,

gönderim günü 15 ARALIK 2014' tür

Çekilişin nasıl olacağına gelirsek çekilişi yapan Kişi ki o kişide benim :KK68: isimlerin yazılı olduğu bir kura çekicem tabiki katılacak olanlar katılım bilgisiyle beraber adres bildirimi yapacak bana özelden sonra çekilişi yapıp kimin kime hediye alacağını adresiyle birlikte bildireceğim tabi kimsenin birbirinden haberi olmayacak ..:KK23::KK23::KK23:

çekilişten sonra partnerimizin hediye seçiminde kolaylık sağlaması için bir topik daha açıcaz ve kendimizi tanıtıcaz :KK15: :KK15:

Katılımcılar adresleri topladığımda Adres,Ev telf ,Cep numarası ve adını soyadını vermek zorundadır
kişisel bilgilerini paylaşmak istemeyen katılmasın
hiçbir yer ve hiçbir şekilde bilgileriniz zikredilmeyecek ben de saklı kalacaktır.

Kargo problemi dolayısıile yurtdışı katılımı yoktur ve en önemli not msj sayısı az olanalr listeye adını yazdırmasın lütfen :KK12: :KK12:

Katılımcılar

UmRaN_63 + tanıttı
altinkaya35 + tanıttı
cesmi_naz + tanıttı
MissGamzeli + Tanıttı
LuLu + tanıttı
raptiye + tanıttı
hilalkahraman + tanıttı
toredo + tanıttı

askyokolmak + tanıttı
Kayacans + tanıttı
pafiremm + tanıttı
monarkkk + tanıttı
gunessel + tanıttı
Blackangel90 + tanıttı
umman123 + tanıttı
YEKTA61 + tanıttı
pantera14 + tanıttı
Elmadilimi + tanıttı
doakolik + tanıttı
__atalante + tanıttı

2015 Yılbaşı Çekilişi Hediye Topiği
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/2015-yilbasi-cekilisi-hediye-topigi.777845/

Tanıtma topiğimiz de açılmış bulunmaktadır
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/2015-yilbasi-cekilisi-tanitim-topigi.766049/

Son düzenleme:
Hayırlı uğurlu olsun yeni çekiliş :)

Ben bu sefer katilamicam malesef :KK43: ama uzaktan takip ederim sizi :)

Not: O fındığı öp benim için :)

Hayırlı uğurlu olsun yeni çekiliş :)

Ben bu sefer katilamicam malesef :KK43: ama uzaktan takip ederim sizi :)

Not: O fındığı öp benim için :)
teş.ler cnım hayırdır neden katılmıyorsun umarım bir sorun yoktur herzaman bekleriz canım katıl muhabetlerimize :KK19: öperim canım öpmez miyim :KK37:

Arkadaşlar Bildiğiniz Üzere her sene bir çekiliş yapıyoruz.Bu benim ilk çekilişim olacak umarım kazasız belasız hallederiz :KK51::KK51:
Katılmak İsteyen arkadaşlr burda buluşup bir liste yapalım ve çekiliş gününe kadar muhabbetimize buradan devam edelim istiyorum :KK54: :KK54:

çekiliş günü 1 ARALIK 2014

Çekilişin nasıl olacağına gelirsek çekilişi yapan Kişi ki o kişide benim :KK68: isimlerin yazılı olduğu bir kura çekicem tabiki katılacak olanlar katılım bilgisiyle beraber adres bildirimi yapacak bana özelden sonra çekilişi yapıp kimin kime hediye alacağını adresiyle birlikte bildireceğim tabi kimsenin birbirinden haberi olmayacak ..:KK23::KK23::KK23:

çekilişten sonra partnerimizin hediye seçiminde kolaylık sağlaması için bir topik daha açıcaz ve kendimizi tanıtıcaz :KK15: :KK15:

Katılımcılar adresleri topladığımda Adres,Ev telf ,Cep numarası ve adını soyadını vermek zorundadır
kişisel bilgilerini paylaşmak istemeyen katılmasın
hiçbir yer ve hiçbir şekilde bilgileriniz zikredilmeyecek ben de saklı kalacaktır.

Kargo problemi dolayısıile yurtdışı katılımı yoktur ve en önemli not msj sayısı az olanalr listeye adını yazdırmasın lütfen :KK12: :KK12:

Katılımcılar

UmRaN_63
altinkaya35
cesmi_naz

mesaj sayım yeterli mi bilmemde tanımak kaynaşmak adına katılmak isterim :)

gördüm gördüm :KK48::KK48: ama her hali güzel onun be annesi, ışıl ışıl bakıyor boncuk :KK48:
sağol nazım benim :KK70:
mesaj sayım yeterli mi bilmemde tanımak kaynaşmak adına katılmak isterim :)
tabi ki de canım hoşgeldin benim adım göründüğü üzere ümran izmirde yaşıyorum evli ve dünyalar güzeli bir kız çocuğuna sahibim(rabbim herkese nasip etsin inşallah amin) sen????

sağol nazım benim :KK70:
tabi ki de canım hoşgeldin benim adım göründüğü üzere ümran izmirde yaşıyorum evli ve dünyalar güzeli bir kız çocuğuna sahibim(rabbim herkese nasip etsin inşallah amin) sen????

istanbuldayım zeynep ismim :))
Allah bağışlasın kuzunuzu..en güzel günlerini görmeyi nasip etsin dilerim.
bekarım..banada nasip etsin inşallah :KK22: aminn de :KK48:

X