2016 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    306
Hayırlı olsun canım sevindim valla güzel haberler almayı özledik bu aralar.. benim de sonuçlar çıktı ama doktor görmedi henüz değerlerin kaçtı acaba
hiç bilmiyorum ki aradim telden sordum gözünüz aydın sonuclariniz iyi dedi...diğer kontrolümde bakacam artık...senin değerler nasil

Kizlar canim cok sikkin idrarimda protein cikmis 25 g/L diyo aranizda boyle bisey yasayan varmi doktora mesaj attim hala donmedi cok korkuyorum:KK61:

Kizlar canim cok sikkin idrarimda protein cikmis 25 g/L diyo aranizda boyle bisey yasayan varmi doktora mesaj attim hala donmedi cok korkuyorum:KK61:

duzeyi onemli canim. takip eder diye tahmin ediyorum doktorun. hemen panikleme ama doktorun cidi degil su anda dese bile bi kac haftada bir tahlil tekrarlabence. su an cok yuksek degil cunku

Benimde oldu bir hafta sonra tekrarladılar normal çıktı, takip ederler canım çok normal hep başımıza gelicek böyle şeyler çok görülüyor hiç merak etme sen bir şekilde tedavisi oluyor hepsinin

Kızlar bugün hastaneye gittim . Şükürler olsun bebeğin sıvısı ile ilgili hiç bir sıkıntı yok amniyon testi yapıldı negatif çıktı. Ultroson la bakıldı idrar testi temiz çıktı. herşey normal dediler. Cinsiyet göstermedi. Allahım hepimizin yavrularını korusun. Hala dünün şoku ve üzüntüsü üstümde..

hiç bilmiyorum ki aradim telden sordum gözünüz aydın sonuclariniz iyi dedi...diğer kontrolümde bakacam artık...senin değerler nasil

Termdeki maternal yaş: 27 yıl
Ağırlık: 52 kg
US ölçümü (CRL): 61.57 mm
Örnek tarihindeki gebelik: 12 hafta 4 gün (SAT ile hesaplanan) 12 hafta 4 gün (CRL US ile)
Nuchal Tr. Ölçüm: 1.19 mm; 0.86 MoM
PAPP-A seviyesi: 1.98 mIU/mL; 0.54 MoM
Freeß-hCG seviyesi: 80 mIU/mL; 2.67 MoM
Fetal nazal kemik: Var

Down sendromu riski: 1/2200 (Miadında)
Düşünce: Yalnız maternal yaş nedeniyle olan Down sendromu riski ise 1/1200 dir. Erken Gebelik Nedeniyle bu Test NTD için Tarama Yapmaz. Trisomy 18 için yüksek risk kategorisinde değildir.

Termdeki maternal yaş: 27 yıl
Ağırlık: 52 kg
US ölçümü (CRL): 61.57 mm
Örnek tarihindeki gebelik: 12 hafta 4 gün (SAT ile hesaplanan) 12 hafta 4 gün (CRL US ile)
Nuchal Tr. Ölçüm: 1.19 mm; 0.86 MoM
PAPP-A seviyesi: 1.98 mIU/mL; 0.54 MoM
Freeß-hCG seviyesi: 80 mIU/mL; 2.67 MoM
Fetal nazal kemik: Var

Down sendromu riski: 1/2200 (Miadında)
Düşünce: Yalnız maternal yaş nedeniyle olan Down sendromu riski ise 1/1200 dir. Erken Gebelik Nedeniyle bu Test NTD için Tarama Yapmaz. Trisomy 18 için yüksek risk kategorisinde değildir.
risk yok cnm.sende de :KK66:

X