2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
@hasbee canım hayırlı olsun Allahim hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.senelerdir girmemistim siteye.kacinci çocuğun oluyor

@hasbee canım hayırlı olsun Allahim hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.senelerdir girmemistim siteye.kacinci çocuğun oluyor
Saol canım seni gördüğüme sevindim 🤗 2 kaybım var canım yaşayan 2. olacak inşallah. Sen nasılsın neler yapıyorsun?

Saol canım seni gördüğüme sevindim 🤗 2 kaybım var canım yaşayan 2. olacak inşallah. Sen nasılsın neler yapıyorsun?
Ben de seni gördüğüme çoook sevindim canım benim. Zor günler atlatmışsın anlaşılan üzüldüm. Ama kötü günler geride kalsın bebeğin evinizin huzurunu mutluluğunuzu artırsın inşallah. Paşa geceleri uyumuyordu senin şimdi nasıl

Ben de seni gördüğüme çoook sevindim canım benim. Zor günler atlatmışsın anlaşılan üzüldüm. Ama kötü günler geride kalsın bebeğin evinizin huzurunu mutluluğunuzu artırsın inşallah. Paşa geceleri uyumuyordu senin şimdi nasıl
Evet zordu ama geçti şükür. Oğlum okula başlayınca kendi kendine erken uyuyup uyanmaya başladı hiç zorlamadı ☺️ senin yavrular nasıllar?

Evet zordu ama geçti şükür. Oğlum okula başlayınca kendi kendine erken uyuyup uyanmaya başladı hiç zorlamadı ☺️ senin yavrular nasıllar?
1. Sınıfı erteledik dilekçe ile anaokuluna gidiyor oğlum.Kizim da 4. Sınıf şükür iyiler. Ama ben 3 sene önce bir hastalığa yakalandim onunla uğraşıyorum. 3. Bebisi istiyorum ama bakalım nasıl olacak

1. Sınıfı erteledik dilekçe ile anaokuluna gidiyor oğlum.Kizim da 4. Sınıf şükür iyiler. Ama ben 3 sene önce bir hastalığa yakalandim onunla uğraşıyorum. 3. Bebisi istiyorum ama bakalım nasıl olacak
Rabbim şifa versin inşallah canım. Hayırlısıyla olur inşallah 3. bebişinde 🤗

Selam 2016 Kasım anneleri 🤗yıllar sonra 2. Bebeğimi beklerken bu grup geldi aklıma gece gece bı hortlatayim dedim kimler görür acaba coook uuzn zamandır yazılmamış umarım herkes iyidir 2016 Kasım bebeleri büyüdü okullu oldular hey gidi zaman çok hızlı geciyor

Canım iyileşmene çok sevindim. Prof. Dr. Lütfü Önderoğlu var. Hem kendi muayenehanesi var, hem de Acıbadem'de çalışıyor. Devlet olsun dersen Zekai Tahir Burak'ta Doç. Dr. Nuri Danışman var. Prof. Dr. Özgür Deren de var ama sekreteri çok gıcık, telefonla kolay kolay görüştürmüyor, suratsız bi de. Sonradan soracağın bir şey olursa ulaşamayabilirsin yani. Bu saydıklarım riskli gebeliklerde en iyi isimler... Bir de Dr. Müge Aksoy var. Perinatolog değildir ama çok iyi, çok tatlı bir hekimdir. Onun da kendi muayenehanesi var. Eskiden Bayındır Hastanesi'ndeydi. Onu da güvenle tavsiye ederim. Ama kime gidersen git Memorial'daki Nimet Aygül Demirol'a asla gitme!!!
Benim gibi düşünen çıktı, Nimet Aygül Demirol’a bir kez gittim verdiğim parayı çöpe atsam daha iyiydi.

X