2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Allah isteyen herkese nasip etsin kuzum ❤️
Ben cidden düşünmüyorum 🙈 hâlâ kesintisiz bir uyku uyumamışım 🙈 neyin çocuğu çok zorladı Mehmet emre beni e arttık yaş oldu 34 macera aramayacağım ☺️ gelen cocuğa yazık olur psikolojik olarak yetemem gibi 🤷
Ben istemiştim ama maalesef 2 kaybım var yaş geçmeden olsun istedim nasip olmadı 😐

Bu sene aşılar var kizlar.gecen hafta atilcaktik asimizi havale geçirdik diye Dr ile görüşün dedi bu haftaya kaldı adımız.persembe günü asimiz var.korkum ateş tabiki.ins ateşimiz çıkmaz.

Bu sene aşılar var kizlar.gecen hafta atilcaktik asimizi havale geçirdik diye Dr ile görüşün dedi bu haftaya kaldı adımız.persembe günü asimiz var.korkum ateş tabiki.ins ateşimiz çıkmaz.

Sorun oldu mu Gönül? Nedense ben de tedirginim şu erkene çekilen aşıyla ilgili ..

Sorun oldu mu Gönül? Nedense ben de tedirginim şu erkene çekilen aşıyla ilgili ..
Çok şükür ateşimiz çıkmadı canım.2014 lu olan kizima daha asi atılmadan 2016 li kızıma atılmış oldu.
Yalnız asi atılırken agliyck diye beklerken a bile demedi kızım.kolunu bile kipirdatmadi.iki kolundan atıldı ama sanki hiç atılmadı asi nasıl bu kadar sakin kaldı anlayamadım.

Çok şükür ateşimiz çıkmadı canım.2014 lu olan kizima daha asi atılmadan 2016 li kızıma atılmış oldu.
Yalnız asi atılırken agliyck diye beklerken a bile demedi kızım.kolunu bile kipirdatmadi.iki kolundan atıldı ama sanki hiç atılmadı asi nasıl bu kadar sakin kaldı anlayamadım.
Deveye sormuşlar neren eğri diye.. hesap bu malesef
Geçmişler olsun, çok sevindim kolay olmasına..

hayırlı akşamlar hanımlar 1 yaşındaki kızımda bunlar çıktı sizce ney

Eklentiler

• 20210808_192115.jpg
    20210808_192115.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 41
  • 20210808_192040.jpg
    20210808_192040.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 45
hayırlı akşamlar hanımlar 1 yaşındaki kızımda bunlar çıktı sizce ney
Çok olmuş yazalı , ama başkası görür , fikri olur diye yazayım dedim.
5. Ve ya 6. Hastalık deniyor. Bir çeşit virüs bunlar.

Ateş çıkıyor, o dinince , ardından kırmızıdöküntü oluyor . Döküntü, hastalağın sonu.

Böyle ortak alanlardan , parklardan bulaşıyor. Benim çocuğum da hem 5. Yi geçirdi hem 6. Yı . Çok benzer belirtileri.
Ama bağışıklık kazanıyorlar.
Geçmiş olsun.

Anilarim depresti kizlar yillar sonra girdim foruma ilk oglumu dogurmaya giderken bile yazmistim. Simdi 2.5 yaeinda bir oglum daha var ilk oglum birinci sinifa basladi saka gibi umarim herkes cok iyidir ..
Bende senin gibiyim ilk kizim 1.sinifa basladi 2.de 2 yas 3 aylik oldu suanda 3.ye hamileyim 🙂

X