2016 sağlıkla gelsin diye ..

orignate

77.8 ------> 65.3 hedef ''60'' diyetimin 55. günü
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2010
365
421
Merhabalar arkadaşlar
Yaşım 25 , boyum 163 kilom 77.8 . 4 sene önceki doğumumdan sonra kendimi henüz toparlayamamış bir anne olarak düzenli spora başladım ve artık eski kiloma dönme zamanım geldi :KK28: kendime özel diyet uygulayamıyorum çünkü çocuğum ve kilo problemi olmayan bir eşim olduğu için besleyici ve doyurucu yemekler hazırlamak zorunda kalıyorum ve kendime ekstra yemek hazırlamaya vaktim olmuyor malumunuz.bu sebeple diyet yemekleri hazırlamak yerine porsiyonlarımı küçülttüm.
Yakın zamanda koşu bandı edindim , bugün 5. günüm her gün 5000 adım atacak şekilde (yaklaşık 50-55 dk) yürüyüş yapıyorum.
Hedefim 65 kilo !!!
Haftalık kilo verme hedefim ise 1-2 kilo :21:
Desteklerinizi bekliyorum , günlük rapor vermeye çalışacağım , sağlıcakla kalın :KK68:
1. hedefim 70 kilo
2. hedefim 65 kilo
3. hedefim 60 kilo

29 Aralık 2015 :KK6: :KK6:77.8:KK62::KK62:
5 ocak 2016 :KK6::KK6: 76.3 :nazar::nazar: 1.5 kilo:cry:
20 şubat 2016
:KK49::KK49: 74.8 :nazar::nazar: 3 kilo

13 mart 2016 -------------------> 69.8 :nazar::nazar::nazar: (ilk hedef tamamlandı:KK68:)

Son düzenleme:
Merhabalar arkadaşlar
Yaşım 25 , boyum 163 kilom 77.8 . 4 sene önceki doğumumdan sonra kendimi henüz toparlayamamış bir anne olarak düzenli spora başladım ve artık eski kiloma dönme zamanım geldi :KK28: kendime özel diyet uygulayamıyorum çünkü çocuğum ve kilo problemi olmayan bir eşim olduğu için besleyici ve doyurucu yemekler hazırlamak zorunda kalıyorum ve kendime ekstra yemek hazırlamaya vaktim olmuyor malumunuz.bu sebeple diyet yemekleri hazırlamak yerine porsiyonlarımı küçülttüm.
Yakın zamanda koşu bandı edindim , bugün 5. günüm her gün 5000 adım atacak şekilde (yaklaşık 50-55 dk) yürüyüş yapıyorum.
Hedefim 65 kilo !!!
Desteklerinizi bekliyorum , günlük rapor vermeye çalışacağım , sağlıcakla kalın :KK68:
selam canım rabbim azmini daim etsin bende an itibariyle günlük açtım hedeflerımız aynı :KK66:günlük 40,45 dakika yurumeye çalışıyorum kosu bandında istikrarlı olunca fazlasıyla karşılığını verıyo yürümek takıp edıcem senı banada beklerım:KK66:

selam canım rabbim azmini daim etsin bende an itibariyle günlük açtım hedeflerımız aynı :KK66:günlük 40,45 dakika yurumeye çalışıyorum kosu bandında istikrarlı olunca fazlasıyla karşılığını verıyo yürümek takıp edıcem senı banada beklerım:KK66:
Öncelikle hoşgeldin , hedeflerimiz aynıymış aynı gün de başladıysak güzel motive olur bizim için takipleşmek uğrayacağım muhakkak :KK33:

4 günlük yürüyüş listemin fotoğrafımı atıyorum , günlük atacağım bu şekilde, daha önce de bahsettiğim gibi bugün 5. günüm .

Eklentiler

• image.png
    image.png
    154,2 KB · Görüntüleme: 133
Bugün biraz daha formundaydım 7000 E yakın adım attım .
Bugüne özel beslenme listem;
Kahvaltı:
2 su bardağı yeşil çay
3-4 parça börek
5 zeytin
Şekersiz siyah çay

Öğlen:
Yağsız salata
Yoğurt
1 kase çorba

Akşam:
Salata
Tirit(tadımlık)
Sarma(2 adet)

Eklentiler

• image.png
    image.png
    171,1 KB · Görüntüleme: 127
Bugün biraz daha formundaydım 7000 E yakın adım attım .
Bugüne özel beslenme listem;
Kahvaltı:
2 su bardağı yeşil çay
3-4 parça börek
5 zeytin
Şekersiz siyah çay

Öğlen:
Yağsız salata
Yoğurt
1 kase çorba

Akşam:
Salata
Tirit(tadımlık)
Sarma(2 adet)
Super gidiyosun durmak yok yola devam:)

Merhabalar arkadaşlar
Hedefim 65 kilo !!!
Canım başarılar diliyorum.Sporun ve beslenme şeklin çok güzel..Sonuçların çok iyi olack canım istikrarı elden bırakma.Takipteyim :)

Dün akşam yediğimin haddi hesabı yoktu misafir vardı :oops:yemek üzerine cipsler çikolatalar gazozlar hepsinden tadımlık yedim :KK22:
Bugün de misafirim var ve yine tadımlık herşeyden yemeye devam :KK51:
Sporumu yaptım , pazara gittim , annemgile ev arasında mekik dokudum , şimdiden suyum çıktı yani :110:
Bugün 6. günümdü, salı tartı günü merakla bekliyorum sonucu:KK59:

Eklentiler

• image.png
    image.png
    172,5 KB · Görüntüleme: 117
Canım başarılar diliyorum.Sporun ve beslenme şeklin çok güzel..Sonuçların çok iyi olack canım istikrarı elden bırakma.Takipteyim :)
Saol Can'ım destek görmek Nasıl güzel geliyor anlatamam :21: her zaman beklerim sayfama :KK55:

Bend[ pQUOTE="orignate, post: 44425877, member: 250121"]Dün akşam yediğimin haddi hesabı yoktu misafir vardı :oops:yemek üzerine cipsler çikolatalar gazozlar hepsinden tadımlık yedim :KK22:
Sporumu yaptım , pazara gittim , annemgile ev arasında mekik dokudum , şimdiden suyum çıktı yani :110:
Bugün 6. günümdü, salı tartı günü merakla bekliyorum sonucu:KK59:[/QUOTE]
Bende sonucunu merakla bekliyorum.Canım şu kaçamakları yapmasan sonucun daha iyi olur.Akşama dikkat et emeğin boşa gitmesin.

Dün akşam yediğimin haddi hesabı yoktu misafir vardı :oops:yemek üzerine cipsler çikolatalar gazozlar hepsinden tadımlık yedim :KK22:

Ahh ahh bend diyete başladığım ilk 2 ay kaçamaksız devam ettim ama bugünlerde senin gibi tadımlık yiyeceğim diyorum sanki biraz fazla kaçırıyorum Sonra da çok pişman oluyorum.

Şu kaçamakları nasıl önleye biliriz yahu ne yapmak gerek

Yalnız olsam bir avuç leblebi yerim acıkınca üstüne bir kova su içerim ya da yağsız salata ya da haşlanmış limonlu sebze ama misafirin yanında yememek olmuyor, tabağımı minimum şekilde doldurup oğlumla paylaşıyorum bir de :mad: ekmek zaten hayatımda yok , kahvaltıda 1-2 dilim yerim. Akşam browni kekten hiç yemedim. Çayımın yanında çerez yedim sadece. Çayıma da 12 yaşımdan beri şeker atmıyorum ayrıca .
Şu an içeride misafirlerim uyuyor ben öteki odada yürümeye çalışıyorum :KK33:Yarım saatte olsa yürücem. Sonra buraya atarım zaten resmini de :63:

Bugünkü menüm hakkında hiçbir fikrim yok :110:

Bend[ pQUOTE="orignate, post: 44425877, member: 250121"]Dün akşam yediğimin haddi hesabı yoktu misafir vardı :oops:yemek üzerine cipsler çikolatalar gazozlar hepsinden tadımlık yedim :KK22:
Bende sonucunu merakla bekliyorum.Canım şu kaçamakları yapmasan sonucun daha iyi olur.Akşama dikkat et emeğin boşa gitmesin.[/QUOTE]
Öncelik olarak sporu hayatıma katmayı planlıyorum ve ilk günden itibaren sıkılaşma oldu ve kendimi iyi hissetmemi sağlıyor. Kilo verememiş olsam da emeğim boşa gitmiş hissetmem her türlü artıdayım.
Geçici bir diyet ya da bir süreliğine spor planlamıyorum. Daimi olsun, hep sağlıklı olayım istiyorum. Günlük yapılan yemeklerle de ayarı kaçırılmazsa forma girileceğine inanıyorum:KK59: sonuçları beraber göreceğiz zaten:KK76:

Ahh ahh bend diyete başladığım ilk 2 ay kaçamaksız devam ettim ama bugünlerde senin gibi tadımlık yiyeceğim diyorum sanki biraz fazla kaçırıyorum Sonra da çok pişman oluyorum.

Şu kaçamakları nasıl önleye biliriz yahu ne yapmak gerek
Tabiki çözümü var, mesela akşam ağır yemek yiyeceğimi biliyorsam kahvaltı ve öğle yemeğini olabildiğince hafif yapıyorum. Ya da o gün şirazeden çıktıysam ertesi gün dengeliyorum. Umutsuzluk sadece daha çok yememize sebep olur, ne olursa olsun durmak yok yola devam :KK5:

Tabi canım; programını bu şekilde devam ettirip ,uzun bir süreye yayıp yaşam şekli haline getireceksen bu yöntemde güzel ve sonuçları daha iyi olacaktır.Kolaylıklar diliyorumm

Bugün sayfayla ilgili problem oluştu ekleyememiştim şimdi ekleyebildim fotoyu

image.png

Tabiki çözümü var, mesela akşam ağır yemek yiyeceğimi biliyorsam kahvaltı ve öğle yemeğini olabildiğince hafif yapıyorum. Ya da o gün şirazeden çıktıysam ertesi gün dengeliyorum. Umutsuzluk sadece daha çok yememize sebep olur, ne olursa olsun durmak yok yola devam :KK5:

Çok doğru kendimi umutsuz- mutsuz hissedince daha çok yemek yeme hissine kapılıyorum hep daha fazla yemek istiyorum. Ama artık kaçamaklara son. Tavsiyen için tşk canımmm

Herkese benden şekersiz çay :KK50: bir haftada 1,5 kilo gitmiş yememe dikkat etmememe rağmen :oops:
image.jpeg

Bu hafta misafir yoğunluğumu üzerimden attığıma göre daha rahat kilo verebilirim hayırlısıyla :KK22:

Bugün kahvaltıda :
1 dilim ekmek
1 haşlanmış yumurta
3 parça beyaz peynir
1 parça tel peyniri
1 parça un helvası
3 adet zeytin
Şekersiz çay

X