Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası 2017 doğumlu çocuğu olanlar...

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

KaMerEyEs

Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2021
16
3
31
Merhaba güzel anneler.

2017 23 Şubat doğumlu bir oğlum var ve ne kreş ne anaokulu vs. hiç bir yere gondermedim.

Sizde durumlar nasıl?
Benim gibi vermeyen var mı?
Vermeli mıydım?
Seneye anaokuluna mi birinci sınıfa mi vermeliyim?
Fikirlerinizi alabilirsem eğer çok sevinirim. (Bu arada 6 aylik birde kızım var)

25 aralık 2017 dogumlu oglum yani nerdeyse 2018 de diyebiliriz kreşe verdim ben yarim gun ögleden sonra gidiyor faydalı oldugunu dusunuyorum.evde yetemiyorum artik cunku cok eğleniyor benim evde yaptiramadigim etkinlikleri okulda cok guzel yapiyor..ama krese gittiginden beri hep hasta 1 hafta gidiyor 3 gun evde yatiyor :KK43:

Selamlar benımde Aralık 2017 dogumlu kızım ama anaokuluna baslatamadım,pandemıden cok etkılendı ,asla gıtmek ıstemıyor, evde durmak ıstıyor, korkuyor resmen dısarıdan. Ama evde de cok sıkılıyor

Pandeminin ızlerı cocuklarda sandıgımızdan fazla malesef, tam kendılerıne gelecek zamanda eve hapsoldular ve sımdı cıkaramıyorum. Haftada bir gun oyun grubuna goturmeye basladım 1-2haftadır, ben gırersem gırıyor gırmezsem dısarıda oturuyor😔😔😔

X