2017 Ekim Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    221
Kızlar merhaba, uzun zamandır giremedim şimdi öylesine gezindim üzücü olaylar yasayanlara sabırlar diliyorum inşallah geri kalan herkes iyidir neler yapıyorsunuz

Merhaba kızlar. Oldu mu çocuklar 5 yaşında.. burdan emmiypr diye yazardım hey gidi günler hey..

Kızlar selam , nasılsınız, koptuk hepimiz gören olursa yazalım birbirimize toplanalım yine burada nasılsınız herkes iyi mi 💕

Kızlar aranız da hamilelikte hemoroid olan var mı ? Geçtiğimiz çarşamba günü durup dururken bi şişlik ve ağrı hissettim bi baktım dışarıda kocaman bir meme. Ertesi günü de 2. Si çıktı. Ağrıdan 2 gün ne uyuyabildim ne de oturup kalkabildim. Kabus gibiydi. İşin saçma tarafı ne kabız oldum ne de zorlama. Durup dururken çıktı. Anladığım kadarıyla tromboze hemoroidmiş. Kadın Doğum Dr. Bi fitil verdi bende eczaneden krem aldım ilk günlere göre daha iyiyim ama yine oturup kalkarken ağrım oluyor ve memelerde kanama oluyor. İnternette lokal anestezi ile alınması gerekiyor diye okudum. Hamilelikte ameliyat yapılıyor mu Başınıza böyle bir durum geldi mi hiç. Salı günü genel cerrahiye gidicem bakalım o ne diyecek :KK43:
bu yazinizdan sonra nasıl bir süreç gecirdiniz aynı durumdayım kafayı yicem acidan

X