2017 Mayıs - Haziran aylarında hamile kalmak isteyenler

günaydın kısçeler :KK15:
maşallah hamiş sayımız 4'e çıktı Allah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin
bugün doktora gidicem belkide görücez bugün mercimeğimi :dua:

aloretha aloretha 16 mayıs :anneadayı:
_myth_ _myth_ 21 mayıs:anneadayı:
_citygirl_ _citygirl_ 23 mayıs
ilkduyansenol ilkduyansenol @maviturna 26 mayıs
Pamukum22 Pamukum22 NasilYarDiyeyim NasilYarDiyeyim 28 mayıs
S SareHumaNur 29 mayıs :anneadayı:
@efrahesila:anneadayı: A abceee 30 mayıs
scarlet82 scarlet82 Neysesakinim Neysesakinim K kimyaci87 1 haziran
herbisi herbisi 3 haziran
tulinkrc tulinkrc 8 haziran
@KE Dilek 15 haziran
aysefeytum aysefeytum @just__married 20 haziran
Ohhhh maşallah büyüyor annesi :anneadayı: darısı başımıza olsun... reglim yarın hafif lekelenmelerim başladı aşılamamın 10. Günü bugün... Bu aydanda umudum bitiyor galiba:KK43:

Günaydınnn kızlar bugün 2. Hcg ye bakılacak hala testlerim çok çok silik artmamasindan hatta düşmesinden korkuyorum kan verdim inşallah akşam üstü sonucumu alırım hayırlısıyla yükseldiğini görürüm rüyalarıma giriyor artık bu korku 10 dk bir kanama varmı diye bakıyorum bu gün regl günümdü normalde agrim sızım yok şükür :KK17:

Bi kötü haberde benden Malesef degerlerim düşmüş ilk yaptırdığım yerde yaptirdim 21.7 den 2.0 ye düşmüş adet olmayı bekliycem çok ağladım ne bileyim başıma gelmediği için şu gün kese görmeye giderim diye çok kaptirmisim kendimi yeni BAT lar bekliycez artık yapacak bişey yok taktir ilahi.

Benimde 21 haziran ilk calismalara başladık bu ay :) ama çok kahverengi akıntı geliyor anlamadım adet im 3 gün sürüyor bitiyor bugün 5. Gün daha ovulasyon testi alıcam

Bi kötü haberde benden Malesef degerlerim düşmüş ilk yaptırdığım yerde yaptirdim 21.7 den 2.0 ye düşmüş adet olmayı bekliycem çok ağladım ne bileyim başıma gelmediği için şu gün kese görmeye giderim diye çok kaptirmisim kendimi yeni BAT lar bekliycez artık yapacak bişey yok taktir ilahi.
canım benim üzme lütfen kendini kimyasalın ardından hemen hamile kalan birsürü kişi yanıyorum
seninkide olacak inşallah

Bugün 27.gün yarın regl olmam lazım.ara ara adet sancılarm oluyor hiç umudum yokİğne kullandım bu ay umarım olur..yrn idrar testi yapsam çıkar mı?

Kızlar çalışmalara başladınız mı belirtileriniz varmı ben ovulasyon testi alcam ne zaman alıcam bilen varmı ben nasıl yapılacağını bilmiyorum

Kızlar çalışmalara başladınız mı belirtileriniz varmı ben ovulasyon testi alcam ne zaman alıcam bilen varmı ben nasıl yapılacağını bilmiyorum
Canım adetin bitince hemen ovulasyon testi yapmaya başla zaten yumurtlama akıntın gelincede hissedersin zamanı geldiğinin

Benim bat biraz sallamasyon olmuştu kızlar,kimyasal gebelikten dolayı tahmin edememiştim ne Zaman olacağımı,yeni bat 23 Haziran

Ben bu ay kullanıcam ovulasyon testi,bugün 7. Günüm dün çok silikti,2 günde 1 yapıyorum daha yumurtlama olmaz diye

canım benim üzme lütfen kendini kimyasalın ardından hemen hamile kalan birsürü kişi yanıyorum
seninkide olacak inşallah
inşallah canım bugün kanamam sökülmeye başladı istersen gelecek BAT 25 haziran bi aksilik olmazsa

Bende bebis istiyorum artik..
Oncelikle Rabbim isteyen herkese nasip eder insallah arkadaslar..
Sat 19 Mayis. Yani su aralar verimli gunlerim sanirim :)) bat 18 haziran gosteriyor takvimim fakat şöyle ki adetlerm cok duzenli degil bazen 28 bazen 35gunde bir oluyorum..
Yani ben her allahin guni birlikte olamam ki esimle :KK70: bu da can yani :)) nasil hesaplicam ovulasyonu acaba..

Bende bebis istiyorum artik..
Oncelikle Rabbim isteyen herkese nasip eder insallah arkadaslar..
Sat 19 Mayis. Yani su aralar verimli gunlerim sanirim :)) bat 18 haziran gosteriyor takvimim fakat şöyle ki adetlerm cok duzenli degil bazen 28 bazen 35gunde bir oluyorum..
Yani ben her allahin guni birlikte olamam ki esimle :KK70: bu da can yani :)) nasil hesaplicam ovulasyonu acaba..
Pko olabilirsin...benim doktorumun dediğine göre yumurtlama 14.günü geçince rahim hamile kalmaya uygun olmuyormuş.buyüzden yumurta takibiyle yumurtlamanın düzgün olup olmadığına baktırabilirsin.

X