2017 Mayıs - Haziran aylarında hamile kalmak isteyenler

günaydın kızlar
kusura bakmayın çok sık bakamıyorum konuya
bulantılrım başladı biraz maalesef :110:

aloretha aloretha 16 mayıs :anneadayı:
_myth_ _myth_ 21 mayıs:anneadayı:
_citygirl_ _citygirl_ 23 mayıs
@BaharKenan35 28 mayıs
S SareHumaNur 29 mayıs :anneadayı:
A abceee 30 mayıs
K kimyaci87 1 haziran:anneadayı:
herbisi herbisi 3 haziran
tulinkrc tulinkrc 8 haziran
@KE Dilek 15 haziran
aysefeytum aysefeytum @just__married 20 haziran
Shopareekiz Shopareekiz 21 haziran
@1mucizeolsun 24 haziran
@kizilcik26 25 haziran
@befer 27 haziran
Ben de varim ama, inşallah hamileler kismina da katilabilirim :-)

canlarım canikolarım günaydın
biraz mide bulantılarıyla uğraştığım için boşladım sizleri
dün o kadar kötü oldumki acile gitmek zorunda kaldım
ama iyiki gitmişim minnoşumun kalp atışlarını duydum :nazar:
şuan o kadar mutluyumki herşeyi unuttum :KK200:

canlarım canikolarım günaydın
biraz mide bulantılarıyla uğraştığım için boşladım sizleri
dün o kadar kötü oldumki acile gitmek zorunda kaldım
ama iyiki gitmişim minnoşumun kalp atışlarını duydum :nazar:
şuan o kadar mutluyumki herşeyi unuttum :KK200:
Ne güzel canım maşallah çok sevindim sağlıcakla ilerler inşallah güzel kolay bı hamilelik ve doğum gecirirsin insallah :)

Merhabalar
Bayağı dır takipdeyim ama yeni üye oldum.
Benim SAT 24 Mayıs 2017 ve BAT 24 Haziran 2017

Bizim ikinci denememiz olacak, ilk denememde ilk ay Kimyasal gebelik geçirdim malesef.

Bu hafta da Doğurganlık dönemim.

İNŞALLAH BAYRAM GÜNÜ ÇİFTE BAYRAM OLUR BİZİM İÇİN

kızçeler merhaba
ne durumdasınız?
keyifleriniz nasıl?
Canım evime hırsız girdi bütün stres bende tavan yaptı bu ay gerçekten bişey beklemiyorum :KK43: götürdüklerine mi yanayım üzüldüğüme mi emeğime mi bebek istediğimiz zamanda bu kadar strese girmeye mi ?

Canım evime hırsız girdi bütün stres bende tavan yaptı bu ay gerçekten bişey beklemiyorum :KK43: götürdüklerine mi yanayım üzüldüğüme mi emeğime mi bebek istediğimiz zamanda bu kadar strese girmeye mi ?
aaaa canım geçmiş olsun
çok bişey almış mı?
ay çok üzüldüm ya Allah ıslah etsin :KK43:

Kızlar bende 1 senedir hamile kalmaya çalışıyorum eşimde ve bende hicbir sıkıntı yok doktor kontrolleri yaptık doktor yine ne olur ne olmaz diye klomen verdi pazartesi kontrolüm var hayırlısı olsun bakalım inşallah haziran ayı içinde hamile kalirim.. süt buharı banyosu yapıyorum sizede tavsiye ederim özellikle tüpü tıkalı ve iltahabi olanlar icin

Kızlar bende 1 senedir hamile kalmaya çalışıyorum eşimde ve bende hicbir sıkıntı yok doktor kontrolleri yaptık doktor yine ne olur ne olmaz diye klomen verdi pazartesi kontrolüm var hayırlısı olsun bakalım inşallah haziran ayı içinde hamile kalirim.. süt buharı banyosu yapıyorum sizede tavsiye ederim özellikle tüpü tıkalı ve iltahabi olanlar icin
İnşallah hamile kalırsın CNm bnm hepimiz kalalım bebişlerimiz olsun inşallah

İnşallah hamile kalırsın CNm bnm hepimiz kalalım bebişlerimiz olsun inşallah
Inşallah bu ay hepimiz güzel haberler yazarız.. ben birşey sorucam doktor klomenden sonra 5 gün ara ver gel dedi ben akintimdanyumurtamın çatladığını anlayabiliyorum bugün akintin var muhtemelen yarın yumurtam çatlayacak pazartesi gel dedi şimdi alttan muayene yapıyor ya alete jel sürüyor o jel ve muayene spermleri öldürmüyor mu

Inşallah bu ay hepimiz güzel haberler yazarız.. ben birşey sorucam doktor klomenden sonra 5 gün ara ver gel dedi ben akintimdanyumurtamın çatladığını anlayabiliyorum bugün akintin var muhtemelen yarın yumurtam çatlayacak pazartesi gel dedi şimdi alttan muayene yapıyor ya alete jel sürüyor o jel ve muayene spermleri öldürmüyor mu
şöyle 5 gün ara verdiğin icin oradaki spermler zaten yerleşmiş oluyor :) cinsel ilişki sonrası hemen çağırsaydı sıkıntı olurdu tatlım

şöyle 5 gün ara verdiğin icin oradaki spermler zaten yerleşmiş oluyor :) cinsel ilişki sonrası hemen çağırsaydı sıkıntı olurdu tatlım
Yani cinsel ilişki sonrası 1 gün araya girerse sıkıntı olur mu mesela bugün ilişki olsa yarın ara verilip pazartesi kontrole gidicem muayene olacak sıkıntı olmaz dimi

X