2018 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Hanımlar Merhaba,

Ben de Rabbim nasip ederse Haziran, 2018 annesiyim. Allah’ım tüm annelere güzel süreçler, sağlıklı, hayırlı bebekler nasip etsin.

Evlat hasreti çeken herkese de tez zamanda güzel haberler duymayı nasip etsin. Gönlüm sizinle.

Tecrübe ve bilgi paylaşımlarımız başlasın. :)
Tebrik ederim cnm saglikla kucağına almayı da nasip etsin rabbim :) ins bizde katılırız haziran annelerine :)

Tebrik ederim cnm saglikla kucağına almayı da nasip etsin rabbim :) ins bizde katılırız haziran annelerine :)

Aminnn. Rabbim tüm dileyene versin canım. Sizi de sevindirsin kosa zamanda. Naçizane gebelik öncesi yaşadıklarım, gebeliği öğrenmem, testler, yumurtlama, betaHCG vs. sorular olduğunda cevaplamak isterim.

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın)hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 20-06-2018

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla

Not : WhatsApp, Facebook vb. sosyal medyada grup kurup buradan bunun reklamını yapan üyeler uyarısız siteden uzaklaştırılır.

Sayfa için çok teşekkürler. Umarım sen de 2018, Haziran annesi olursun. Daha önce Haziran annesi olman nedeniyle bizimle tecrübelerini paylaşmanı isteriz. Rabbim güzellikler versin herkese…

Aminnn. Rabbim tüm dileyene versin canım. Sizi de sevindirsin kosa zamanda. Naçizane gebelik öncesi yaşadıklarım, gebeliği öğrenmem, testler, yumurtlama, betaHCG vs. sorular olduğunda cevaplamak isterim.
Daha önce 3 kimyasal gebelik , 1 kez bebek yerine et parcasi olustugu icin 6 haftalikken kürtaj ve son olarak rahim ağzı yetmezliginden dolayı 18 haftalık üçüzlerimi erken dogumla kaybettim cnm . ama inan hamilelik hamileligi tutmuyor . aslinda cok belirtilere de takılmamak gerekiyor . hepimizin tabiki birbirinden ögrenecegi seyler var . mesela benim normalde adetime 1 hafta falan varken göğüslerim şişer ve acır ama hamileyken bu olmaz . senin belirtilerin neler oldu ?

Daha önce 3 kimyasal gebelik , 1 kez bebek yerine et parcasi olustugu icin 6 haftalikken kürtaj ve son olarak rahim ağzı yetmezliginden dolayı 18 haftalık üçüzlerimi erken dogumla kaybettim cnm . ama inan hamilelik hamileligi tutmuyor . aslinda cok belirtilere de takılmamak gerekiyor . hepimizin tabiki birbirinden ögrenecegi seyler var . mesela benim normalde adetime 1 hafta falan varken göğüslerim şişer ve acır ama hamileyken bu olmaz . senin belirtilerin neler oldu ?

Rabbim yardım etsin canım. Elbet bebeğini kucağına alacaksın, şu an ki sıkıntıların unutulacak.

Benim planlanan bir gebelik olduğu için gözüm kulağım belirtilerimdeydi. Yumurtlama günümde normal zamanlardan çok büyük ağrı oldu iki taraflı kasığımda ondan sonra da kremsi beyaz-açık sarı akıntı oldu.

Genel anlamda adet belirtilerine benzeyen ama daha keskin ve günlere yayılan kendini belli eden künt bir ağrı oluyor hala daha.

Rabbim yardım etsin canım. Elbet bebeğini kucağına alacaksın, şu an ki sıkıntıların unutulacak.

Benim planlanan bir gebelik olduğu için gözüm kulağım belirtilerimdeydi. Yumurtlama günümde normal zamanlardan çok büyük ağrı oldu iki taraflı kasığımda ondan sonra da kremsi beyaz-açık sarı akıntı oldu.

Genel anlamda adet belirtilerine benzeyen ama daha keskin ve günlere yayılan kendini belli eden künt bir ağrı oluyor hala daha.
Evet o ağrı bebek tutundugu icin oluyor ve akıntı da salgılanan hormonlarla rahimin kalınlaşmasından kaynaklanıyor canım ama iste bazen hamile olunmasa da bazi aylar cok agri ve akıntı olabiliyor o yüzden bebek mi adet mi karışabiliyor :) sen iyi ayırt etmissin :)

Evet o ağrı bebek tutundugu icin oluyor ve akıntı da salgılanan hormonlarla rahimin kalınlaşmasından kaynaklanıyor canım ama iste bazen hamile olunmasa da bazi aylar cok agri ve akıntı olabiliyor o yüzden bebek mi adet mi karışabiliyor :) sen iyi ayırt etmissin :)

Duamız seninle canım. Geçmişte olan olumsuzluklarını unutturacak kadar sevinmeni temenni ederim. Allah daim etsin, tamamına erdirsin.

Merhaba kizlar :)
Ögrenenlerin gozuaydin ♡
Bekleyenlerede hayirlisiyla guzel haberler diliyorum ♡

Bende Agustos girisiminden sonra kimyasal gebelik sanip Mayis anneleri grubundan cikip 2018 Haziran annelerini beklemeye koyulmustum :)

Yalniz durumumda degisik gelismeler oldu.
Yabi 3 Eylul'de bekledigim regl oncesi lekelenmelerim basladi ve 5 Eylul'de kan tahlili yaptirdim,6.64 cikti sonuc.Ve ben 6 Eylul'de regl oldum sandim cok oldu,2 gun araliksiz sonra 1 gun hic olmadi ve azalarak bitti.
Taa ki gecen hafta 15 Eylul'de tekrar lekelenmelerim basladi (kahverengi,pembe)
Ve ben Pazartesi gunu kontrol icin gittigimde kan verdim Sali degerimin sonucu 229.81 cikti o gunde kan verdim aksamina 321.69 cikti.Suan beklemedeyiz.

Yani ne Sat ne Bdt belli degil :) Bi fikri olanda yok doktorda dahil.Cumartesi kontrolum var tekrar.
Cok uzun oldu ama hakkinizi helal edin :)

Ögrenenlerin gozuaydin ♡

Bende Agustos girisiminden sonra kimyasal gebelik sanip Mayis anneleri grubundan cikip 2018 Haziran annelerini beklemeye koyulmustum :)

Yabi 3 Eylul'de bekledigim regl oncesi lekelenmelerim basladi ve 5 Eylul'de kan tahlili yaptirdim,6.64 cikti sonuc.Ve ben 6 Eylul'de regl oldum sandim cok oldu,2 gun araliksiz sonra 1 gun hic olmadi ve azalarak bitti.
Ve ben Pazartesi gunu kontrol icin gittigimde kan verdim Sali degerimin sonucu 229.81 cikti o gunde kan verdim aksamina 321.69 cikti.Suan beklemedeyiz.

Yani ne Sat ne Bdt belli degil :) Bi fikri olanda yok doktorda dahil.Cumartesi kontrolum var tekrar.

Harika :) inşaallah gebelik lehinedir bu durum. Haberlerini bekliyoruz…

Ögrenenlerin gozuaydin ♡

Gercekten rabbimin mucizesi cnm cok ilgincmis ilk defa böyle bir sey duydum :) ins güzel güzel katlansin degerin saglikla kucakla bebegini :) gelismelerden haberdar et mutlaka cok merak ederim :)

Ögrenenlerin gozuaydin ♡

ayyyy insallah saglikli devam eden bir gebelik olur canimm.

Haydi bekleniyorsun canımmmmm. İstersen bir test al be BAT’a 5 gün kala öğrenmiştim. :)
amin insallah. benim luteal fazim kisa. yani 14gun degil ortalama 11-12 gun sonra regl oluyorum yumurtadan. yumurtamdan kesin 7 gun gecti henuz. o nedenle de test negatif henuz :KK66: kismet bakalim...

Harika :) inşaallah gebelik lehinedir bu durum. Haberlerini bekliyoruz…

Tesekkur ederim insallah :) Haberdar ederim.

Gercekten rabbimin mucizesi cnm cok ilgincmis ilk defa böyle bir sey duydum :) ins güzel güzel katlansin degerin saglikla kucakla bebegini :) gelismelerden haberdar et mutlaka cok merak ederim :)

Tesekkur ederim insallah :) yazarim mutlaka yarin kontrol.
İsmin Sezen mi? :)♡

ayyyy insallah saglikli devam eden bir gebelik olur canimm.

Rzg14 :) tanidik :)
Ne bitti ne yeni calismalara baslayabildik hayirlisi insallah :)

Hadi bakalım güzel sonuclar alırsın kontrolünde ins cnm :) evet sezen adım :KK200:

aynen :KK66:
eh mayis 2014 grubundan buralara geldik :KK66:
benim de bat 27 eylul. bekliyorum yine bakalim...

Hadi bakalım güzel sonuclar alırsın kontrolünde ins cnm :) evet sezen adım :KK200:

Kızımın adı da Sezen :)♡
Dikkatimi cekti hemen o yuzden :)

aynen :KK66:
eh mayis 2014 grubundan buralara geldik :KK66:
benim de bat 27 eylul. bekliyorum yine bakalim...

2014te de mi?:KK19: Kusura bakma hatirlayamadim.Cok aşina geliyor ama 2018dekilerden sandim daha cok.

X