2018 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Benim bat bugün. Kasık ağrılarım arttı. Aynı düzeyde gitseydi umutlanmaya devam ederdim ama büyük ihtimal adet olacağım :KK43:

Kızlar galiba bende haziran anneligini biraz daha garantiledim :)

Eklentiler

• IMG-20170923-WA0007.jpg
    IMG-20170923-WA0007.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 123
Birsey sormak istedim. Transfer oldu dimi sizin? Uzerinden kac gun gecti? Hani kanda zaten hcg oluyor yua o zaman, yaniltici pozitif olmamasi icin bir sormak istedim.
Benim dondurulmuşlarla transferim oldu cnm yani hic hcg iceren igne ve tedavi olmadim . bugün transferimin 5. Günü .

Kızlar galiba bende haziran anneligini biraz daha garantiledim :)

Gözünaydınnnn :) Allah daimnetsin,sorunsuz saglikla kucagina almayi nasip etsinn :)

Evet adet oldum. Zaten bugün bekliyordum.

Hayirlisiyla insallah en kisa zamanda olur.

plojovic plojovic doktora gitmiştin bugün,haberler nasıl

Canim gebeligin ilerleyisi mechul degerler yavas ama cok yeni olabilir ama dis gebelikte olabilir dedi takipteyim.
Hastaneye yatisim verildi kan degerim yani hemoglobin dusuk,suan 1 unite kan verildi.Degerlere gore devami gelecek :)

Gözünaydınnnn :) Allah daimnetsin,sorunsuz saglikla kucagina almayi nasip etsinn :)

Canim gebeligin ilerleyisi mechul degerler yavas ama cok yeni olabilir ama dis gebelikte olabilir dedi takipteyim.
Hastaneye yatisim verildi kan degerim yani hemoglobin dusuk,suan 1 unite kan verildi.Degerlere gore devami gelecek :)
Sagol canim allah razi olsun hepimiz saglikla kucaklayalim bebeklerimizi ins . sanada gecmis olsun en kisa zamanda kan degerin yükselir ins . benimde 6 ya düsünce 3 ünite vermislerdi . ins yeni gebeliktir cnm dıs gebelik falan degildir allahin izniyle

Gecen ayda batimız ayniydi .Bu ayda 30 eylülü veya 1 ekimi bekliyorum bende 2.bebe icin .Rabbim.hayirlisiyla yollasın melegimizi
İnşallah bu ay gelir bebislerimiz :) Hayırlısı olsun tabi.

Geçmiş olsun canım,hastanede kontrol altında olman iyi bi bakıma.çok değişik bi gebelik oluyor seninkisi inşallah sağlıkla gelir bebeğin :)

Sagol canim allah razi olsun hepimiz saglikla kucaklayalim bebeklerimizi ins . sanada gecmis olsun en kisa zamanda kan degerin yükselir ins . benimde 6 ya düsünce 3 ünite vermislerdi . ins yeni gebeliktir cnm dıs gebelik falan degildir allahin izniyle

İnşallah bu ay gelir bebislerimiz :) Hayırlısı olsun tabi.
Geçmiş olsun canım,hastanede kontrol altında olman iyi bi bakıma.çok değişik bi gebelik oluyor seninkisi inşallah sağlıkla gelir bebeğin :)

Tesekkur ederim kizlar :)
Aksam aldigim 1 uniteden sonraki degerlere gore beta hcg dusmeye basladi.Normalde kotu haber ama suan bnm icin iyi haber zaten garip bi durum oldugundan en azindan kendi kendine sonlanir,sorun cikmaz insallah :) Cunku diger turlu ya sorunlu ya dis gebelige dogru ilerleyen bi durum olacakti.

2 unite daha alacagim galiba.Bu gece de hastanedeyim.

Allah sizlere iyi haberleriniz devamini nasip etsiiinnn ♡♡

Aksam aldigim 1 uniteden sonraki degerlere gore beta hcg dusmeye basladi.Normalde kotu haber ama suan bnm icin iyi haber zaten garip bi durum oldugundan en azindan kendi kendine sonlanir,sorun cikmaz insallah :) Cunku diger turlu ya sorunlu ya dis gebelige dogru ilerleyen bi durum olacakti.

Cnm beta hcg icermeyen bir kan aldigin icin beta hcg de düsme olmus olabilir mi ? Rabbim hayirlisi ne ise onu nasip etsin insallah hakkinda . en hayirli zamanda hayirli saglikli hamilelikler nasip etsin yine durumlardan haberdar et cnm

Canim cok gecmis olsun. Saglikla atlat insallah bu donemi.

X