2018 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Tesekkur ederim kizlar :)
Aksam aldigim 1 uniteden sonraki degerlere gore beta hcg dusmeye basladi.Normalde kotu haber ama suan bnm icin iyi haber zaten garip bi durum oldugundan en azindan kendi kendine sonlanir,sorun cikmaz insallah :) Cunku diger turlu ya sorunlu ya dis gebelige dogru ilerleyen bi durum olacakti.

2 unite daha alacagim galiba.Bu gece de hastanedeyim.

Allah sizlere iyi haberleriniz devamini nasip etsiiinnn ♡♡
tabi saglikli olması çok önemli, hakkında hayırlısı neyse o olsun,geçmiş olsun. Dikkat et kendine

Cnm beta hcg icermeyen bir kan aldigin icin beta hcg de düsme olmus olabilir mi ? Rabbim hayirlisi ne ise onu nasip etsin insallah hakkinda . en hayirli zamanda hayirli saglikli hamilelikler nasip etsin yine durumlardan haberdar et cnm
Sormustum onu da pek alakasi olmaz dedi burdaki doktor ama sabah nobet degisimi oldu sonra gelen doktorla pek anlasamadik.
Zaten burda olmamin sebebi kan oncelikle,gebeligin durumu ile ilgili yarin kendi doktorumla gorusecegim :)
Sizin gelismelerde iyidir insallah buarada ♡

Canim cok gecmis olsun. Saglikla atlat insallah bu donemi.
Tesekkur ederiimm :) Sizde guzel haberlerle atlatin insallah :)

tabi saglikli olması çok önemli, hakkında hayırlısı neyse o olsun,geçmiş olsun. Dikkat et kendine

Amin canim tesekkur ederiim :) Sende dikkat et,guzel haberleriniz olsun bakarim ara ara :)

Sormustum onu da pek alakasi olmaz dedi burdaki doktor ama sabah nobet degisimi oldu sonra gelen doktorla pek anlasamadik.
Zaten burda olmamin sebebi kan oncelikle,gebeligin durumu ile ilgili yarin kendi doktorumla gorusecegim :)

Amin canim tesekkur ederiim :) Sende dikkat et,guzel haberleriniz olsun bakarim ara ara :)
Amin canim....

Hayirlisi ne ise o olsun senin icin insallah canim insanin kendi sagligi en önemlisi . yeter ki sen iyi ol . bende sabah idrar testini tekrarladim cnm sükür baya koyuldu bakalim sali günü kana gidicem ins :)

Masallah super haber :)
Aynen çok şükür cnm :) sen ne zaman test yapacaksın ? Bak bu sabah yaptigim test yükledigim yani transferin 6. Günü

Eklentiler

• IMG-20170924-WA0003.jpg
    IMG-20170924-WA0003.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 88
Aynen çok şükür cnm :) sen ne zaman test yapacaksın ? Bak bu sabah yaptigim test yükledigim yani transferin 6. Günü
Ay masallah... Benim yumurtadan sonraki 9.cu gunum. Sabah test yaptim negatif. Luteal faz kisa bende. O yuzden regle 3gun kaldi.

İns pozitife döner cnm .döngünün kısa olmasi da güzel hemen yumurtlama dönemin geliveriyordur :)
Amin insallah.
Aslinda kisalik da kotu. Cunku 12. Gunde 16.gun de yumurtlayabiliyorum. Yine net olmuyor. Tam duzenim yok aslinda. Kismet diyeyim :)

İns pozitife döner cnm .döngünün kısa olmasi da güzel hemen yumurtlama dönemin geliveriyordur :)
Amin insallah.
Aslinda kisalik da kotu. Cunku 12. Gunde 16.gun de yumurtlayabiliyorum. Yine net olmuyor. Tam duzenim yok aslinda. Kismet diyeyim :)

Ovulasyon testleri yumurtlamayi yakalamada cok yardimci cnm istersen onlardan deneyebilirsin .Hayirlisi ne zamansa o zaman olsun insallah canım :)
Ben hem ates olcuyorum hem de ovulasyon testi :)
Bu ay 16.gun yumladim. Ama stres yapiyor insan da.
İsin ilginci oglumdaki ates degerlerimle ayni gidiyor grafik. Tam umitleneyum derken, test negatif cikiyor. İste arada kaliyorum :)
Suan clexane da yapiyorum. O nedenle derdim. Regl olunca birakiyorum ignyi. İlk iki bebegimi kaybedince cikti pihtilasmam. Oglu!mda da hep igne aspirin kullamdim.

Eh size gelelim. Okudum ben gecmisinizi. Dilerim Allahtan bu kez herseyyyyy yolunda gitsin. Bar midir belirtiler vs vs...

Ben hem ates olcuyorum hem de ovulasyon testi :)
Bu ay 16.gun yumladim. Ama stres yapiyor insan da.
İsin ilginci oglumdaki ates degerlerimle ayni gidiyor grafik. Tam umitleneyum derken, test negatif cikiyor. İste arada kaliyorum :)
Suan clexane da yapiyorum. O nedenle derdim. Regl olunca birakiyorum ignyi. İlk iki bebegimi kaybedince cikti pihtilasmam. Oglu!mda da hep igne aspirin kullamdim.

Eh size gelelim. Okudum ben gecmisinizi. Dilerim Allahtan bu kez herseyyyyy yolunda gitsin. Bar midir belirtiler vs vs...
Benim de cok hafif derecede kan pıhtılasması çıkmıştı ama gebelik kaybına kesinlikle yol acmaz dediler yine de clexane 4000 lik igne den rapor çıkarmıstı doktorum önlem amacli . simdide yine hamilelik devam ederse bende her gün vurucam nasipse. Belirti olarak ates basması var cnm . biraz da uyku hali yorgunluk gibi :) onun dısında pek bisey yok simdilik :)

Benim de cok hafif derecede kan pıhtılasması çıkmıştı ama gebelik kaybına kesinlikle yol acmaz dediler yine de clexane 4000 lik igne den rapor çıkarmıstı doktorum önlem amacli . simdide yine hamilelik devam ederse bende her gün vurucam nasipse. Belirti olarak ates basması var cnm . biraz da uyku hali yorgunluk gibi :) onun dısında pek bisey yok simdilik :)
Sifa olsun o ignelerrrr....
Bende de var 3gundur filan ates basmasi. Arada da donuyorum. Cok dinlemiyorum bu ay kendimi bakalim...

X