2018 Kasım Bebeklerinin Cicileri :)

Yapmaz olur muyum canim 2 tane yaptim pembeli olan anneanneden hediye diger ikisini de ben yaptim. Cok kolaydi ormesi gule gule kullaniriz insallah

Ellerine sağlık canım :) güzel günlerde kullanın insaAllah bu arada kızlar sizin hazirliklariniz da çok güzel olmuş aynı temenniler size ve tüm hazırlık yapan arkadaşlara da gelsin Emira SY LezzetliCipetpet

Çok teşekkür ederim canım ya, bu süsler öyle bir şey ki ne yaparsan yap güzel oluyor sanki iki çiçek konduruyorsun, bir dantel kurdela ekliyorsun bambaşka bir şey oluyor

Bir soru daha sorayım o zaman ya, içindeki kumaş ne tür bir kumaş onu da söyleyebilir misin
Tabi canım ablamın kapı süsünde jüt kumaş yani çuval kumaşı kullandık, benim kapı süsümse krem etamin kumaşından

Eklentiler

• Screenshot_20180927-140811_Gallery.jpg
    333,7 KB · Görüntüleme: 147
  • Screenshot_20180929-112335_WhatsApp.jpg
    111,7 KB · Görüntüleme: 182
Yok canım malzeme bekliyorum... Yapınca atarım. LezzetliCipetpet inki gibi olacak ama inşallahhhh yani seninkinide çok beğendim bu arada. beceriklisiniz maşallah
Anladım kuzum sende becerirsin ya ben hiç ümitli değildim kendimden :) ama bi başlayınca hemen bitiyo :) önemli olan cidden Emira SY nın dediği gibi kafada taslağını hazırlamak :)
Teşekkür ederim bu arada :)

Kızlar şekerlerinize sticker almistiniz ya tekrar paylaşabilir misiniz fotosunu? Yaptirdiginiz siteden tasarladım ama yazı altta oluyor ortaya falan alınabiliyor mu yazı

Bır de jüt kumaşa sticker yapışır mi? Elinizde sticker kaldıysa jüt kumaşa benim için deneyebilir misiniz? benim magnetler jüt ten yaptık.dogum beklenmedik anda olunca isimsiz kaldı veremiyorum kimseye. şimdi dışarıya da çıkamıyorum netten halledeyim dedim :)

LezzetliCipetpet Emira SY

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…