2018 Kasım Bebeklerinin Cicileri :)

Yapmaz olur muyum canim 2 tane yaptim :KK70: pembeli olan anneanneden hediye diger ikisini de ben yaptim. Cok kolaydi ormesi :KK37: gule gule kullaniriz insallah

Ellerine sağlık canım :) güzel günlerde kullanın insaAllah :KK68: bu arada kızlar sizin hazirliklariniz da çok güzel olmuş aynı temenniler size ve tüm hazırlık yapan arkadaşlara da gelsin :KK36: Emira SY Emira SY LezzetliCipetpet LezzetliCipetpet

Ellerine sağlık canım :) güzel günlerde kullanın insaAllah :KK68: bu arada kızlar sizin hazirliklariniz da çok güzel olmuş aynı temenniler size ve tüm hazırlık yapan arkadaşlara da gelsin :KK36: Emira SY Emira SY LezzetliCipetpet LezzetliCipetpet
Çok teşekkür ederim canım ya, bu süsler öyle bir şey ki ne yaparsan yap güzel oluyor sanki :KK48: iki çiçek konduruyorsun, bir dantel kurdela ekliyorsun bambaşka bir şey oluyor :KK48:

Bir soru daha sorayım o zaman ya, içindeki kumaş ne tür bir kumaş onu da söyleyebilir misin:KK48:
Tabi canım :KK48: ablamın kapı süsünde jüt kumaş yani çuval kumaşı kullandık, benim kapı süsümse krem etamin kumaşından :KK48:

Eklentiler

• Screenshot_20180927-140811_Gallery.jpg
    Screenshot_20180927-140811_Gallery.jpg
    333,7 KB · Görüntüleme: 142
  • Screenshot_20180929-112335_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20180929-112335_WhatsApp.jpg
    111,7 KB · Görüntüleme: 179
Yok canım malzeme bekliyorum... Yapınca atarım. LezzetliCipetpet LezzetliCipetpet inki gibi olacak ama inşallahhhh yani:KK54: seninkinide çok beğendim bu arada. :KK200: beceriklisiniz maşallah :nazar:
Anladım kuzum sende becerirsin ya ben hiç ümitli değildim kendimden :) ama bi başlayınca hemen bitiyo :) önemli olan cidden Emira SY Emira SY nın dediği gibi kafada taslağını hazırlamak :)
Teşekkür ederim bu arada :)

Kızlar şekerlerinize sticker almistiniz ya tekrar paylaşabilir misiniz fotosunu? Yaptirdiginiz siteden tasarladım ama yazı altta oluyor ortaya falan alınabiliyor mu yazı :KK51:

Bır de jüt kumaşa sticker yapışır mi? Elinizde sticker kaldıysa jüt kumaşa benim için deneyebilir misiniz? :olamaz: benim magnetler jüt ten yaptık.dogum beklenmedik anda olunca isimsiz kaldı veremiyorum kimseye. şimdi dışarıya da çıkamıyorum netten halledeyim dedim :)

LezzetliCipetpet LezzetliCipetpet Emira SY Emira SY

X