2019 Ağustos - Devlet hastanesinde rapor ve tüp bebek süreci

Benim iki su iki toz.. sali basliyorum cuma kontrol verdi. Soyle tarif etti sulari tozlarin sislerime enjekte et karistir dedi. Sonra siringanin aldigi kadarini cekip vur igneni diye tarif etti. Siz kullandiginizda bedenen yada ruhen bi etkisini gordugunuzmu bu ilaclarin?
Karıştırma işlemi evet öyle. Ancak söyle bir durum var karindan yapabilmen için inçe uçlu şırınga kullanman gerekiyor. Ama onların da haznesi küçük olduğu icin benim 2 toz 1 suyu bile almıyordu. O yüzden normal şırıngaya insülin ucu takıyordum.

Kilo aldım alıngan olmustum o dönemde. Çabuk da sinirleniyordum. Transfere kadar 1,5 kilo aldım

24 Eylülde ilaç reçetesi için gideceğim :kk77: sonra 4-5 ekim reglim olacak..
ohhh hadi gözün aydın halletmene çok sevindim.. :KK76:muhtemelen benim o ara transferim olacak sende iğnelere başlamış olacaksın.. Bu yolun sonunda hepimiz güzel haberler alırız inşallah ..:anneadayı:

Hadi Y yasemin773 sıra sende.. :KK66: evrakları halletim haberini bekliyoruz..

suseyse suseyse
inş. güzel sonuçlar alırız ve bir daha bu kadar uğraşmaya gerek kalmaz maddi anlamda ben gerçekten çok yıprandım
ben daha rahim filmi çektirmedim şuanda tek derdim o
nasıl olacak diye korkuyorum

Y yasemin773 nerede çektireceğin belli mi? ben pazartesi hastanedeyken Süleymaniye'de rahim filmi için Şubat ayına randevu veriyorlardı duydum.. ben Aksaray tarafında Hekimoğlu görüntüleme merkezinde çektirdim. Regl bittikten sonra gidiyorsun çektiriyorsun kesinlikle ilişki durumun olmadan çektirmen lazım. 350 TL vermiştim hemen de sonuç alıyorsun :KK43: Rahim filmleri pahalı çekiliyor inan en uygun 350 TL idi 850 TL fiyat veren yere bile denk gelmiştim..

Y yasemin773 nerede çektireceğin belli mi? ben pazartesi hastanedeyken Süleymaniye'de rahim filmi için Şubat ayına randevu veriyorlardı duydum.. ben Aksaray tarafında Hekimoğlu görüntüleme merkezinde çektirdim. Regl bittikten sonra gidiyorsun çektiriyorsun kesinlikle ilişki durumun olmadan çektirmen lazım. 350 TL vermiştim hemen de sonuç alıyorsun :KK43: Rahim filmleri pahalı çekiliyor inan en uygun 350 TL idi 850 TL fiyat veren yere bile denk gelmiştim..
aksaray bana çok uzak kaçıyor hiç yaptırmadım daha önce bakırköy yakın bana

sen yine fiyatını araştır arkadaşım.. eğer daha uygun bulamazsan bir görüş Hekimoğlu'ndan da fiyat al.
15 dk lık bir işlemin olacak bir seferlik gitmen gerekebilir. :KK43: arada ciddi rakam farkları olursa neden boşa masraf yapasın.. cadde üzerinde bir yer zaten otobüs tranvay hersey geçiyor önünden.. her işinde kolaylıkları dilerim..:KK42:

sen yine fiyatını araştır arkadaşım.. eğer daha uygun bulamazsan bir görüş Hekimoğlu'ndan da fiyat al.
15 dk lık bir işlemin olacak bir seferlik gitmen gerekebilir. :KK43: arada ciddi rakam farkları olursa neden boşa masraf yapasın.. cadde üzerinde bir yer zaten otobüs tranvay hersey geçiyor önünden.. her işinde kolaylıkları dilerim..:KK42:
sağolasın teşekkür ederim :)

suseyse suseyse
inş. güzel sonuçlar alırız ve bir daha bu kadar uğraşmaya gerek kalmaz maddi anlamda ben gerçekten çok yıprandım
ben daha rahim filmi çektirmedim şuanda tek derdim o
nasıl olacak diye korkuyorum
Hiç korkma,regli sancısını düşün bir kaç sn. belki 1-2 dk. ve geçiyor. sonuç temiz olsun,belki tüplerini açar ve gebeliğin hızlanır.
Ben tek gittim baktım herkes eşiyle gelmiş çok kötü bir şey galiba diye korkudan ağladım ama çıktım şişli de gezdim eve geldim işlerimi yaptım. hiç bir şey olmuyor.:oops:

ohhh hadi gözün aydın halletmene çok sevindim.. :KK76:muhtemelen benim o ara transferim olacak sende iğnelere başlamış olacaksın.. Bu yolun sonunda hepimiz güzel haberler alırız inşallah ..:anneadayı:

Hadi Y yasemin773 sıra sende.. :KK66: evrakları halletim haberini bekliyoruz..
Merhaba,bugün kontrol vardı. Nasıl geçti,bu arada sende çalışıyorsun sanırım.işin yogun mu stresli mi?

bu sabah gidemedim bana da saat vermedikleri için 2:30 gibi gideceğim kontrole. çalışınca biraz saatleri işe göre ayarlamak gerekiyor :KK43: benim işim masa başı, servisle gidip geliyorum.. Stres tabi ki oluyor ama 8 senedir aynı yerdeyim rahatım o nedenle beni bu dönemde çok etkileyeceğini düşünmüyorum. sadece Transfer olacağım hafta 1 hafta yıllık izne çıkacağım. özellikle kullanmadım bu döneme bıraktım.. senin nasıl iş durumun yorucu mu?

bu sabah gidemedim bana da saat vermedikleri için 2:30 gibi gideceğim kontrole. çalışınca biraz saatleri işe göre ayarlamak gerekiyor :KK43: benim işim masa başı, servisle gidip geliyorum.. Stres tabi ki oluyor ama 8 senedir aynı yerdeyim rahatım o nedenle beni bu dönemde çok etkileyeceğini düşünmüyorum. sadece Transfer olacağım hafta 1 hafta yıllık izne çıkacağım. özellikle kullanmadım bu döneme bıraktım.. senin nasıl iş durumun yorucu mu?
:) çok benzer..bende 8 yıldır aynı yerdeyim aracımla gidip geliyorum ama işim stresli bende alıngan olunca stresim 2 ye katlanıyor. bende şimdilik gidip geliyorum bu şekilde ama ,piyasalardan herkes daha bir gergin. kafam karışık açıkcası gemileri yakıp eve geçsem mi diyorum.

şirket aracı olunca git gelde bayağı işimi gördü.

X