2019 Ağustos - Devlet hastanesinde rapor ve tüp bebek süreci

peki eşleriniz bu sürecin ne kadar içerisinde.. ilgi alakalılar mı? uzaktan bakıyorlar siz mi koşturuyorsunuz genelde bu işlere.. nasıllar..? beni mutsuz eden tek konu şuan için bu.
Sağ olsun eşim mümkün olduğunca her randevuya gelmeye çalıştı. Ancak ısı nedeniyle elbette hepsine gelemedi. Kişiden kişiye değişiyor sanırım bu

suseyse suseyse
canım sadece iki kez hastaneye gitti geldi ben sürekli gidiyorum doğal olarak ben koşturuyorum
birde bayan olarak çalışıyoruz bu süreçte git gel iş yap yemin ederim dün kafam yerinde değildi hiç bir iş yapamadım
bunun daha iğnesi var senin gibi ben daha o sürece gelmedim ama kısmet tabiki olsun da sorun değil diyorum

Y yasemin773 bu dönemde ben mi ilaçlardan böyle hissediyorum bilmiyorum ama ..benimde eşim çalışıyor ve ben ikimizde işimizden geri kalmayalım diye her şeyi kendim hallediyorum. ama gelemese bile bana ilgili telefonla arayarak sorarak beni dinleyerek hissettirsin istiyorum. Aramadığında kırılıyorum artık çünkü ben ikimiz için koşturuyorum. Bir sürü ilaç kullanıyorum bu ne için olursa olsun vücuda zarar veren bir süreç fedakarlık yaptığımın farkında olmasını istiyorum..

zaten çok narin bir insan değilimdir.. Ama bu süreçte manevi desteğe insanın çok ihtiyacı oluyormuş. Özellikle eşinden gelecek desteğe..

ben ilk yazılan reçete için ilaçlara 820 TL ödedim. oda içinde devletin karşılamadığı folik asit vardı. onun dışında dün bir reçete daha yazdı vajinal fitil parol corasprin falan yazdı dr oda 70 TL tuttu.

dün akşam 22:00 da çatlama iğnemi vurdum. perşembe sabah 08:00'de yumurtalarım toplanacak Allah izin verirse bakalım.. hepiniz dualarımdasınız :dua:
Benim ilk reçetem toplam 2170 TL tuttu anlamadım,folik ve vitamin hariç neden acaba:110:

Y yasemin773 bu dönemde ben mi ilaçlardan böyle hissediyorum bilmiyorum ama ..benimde eşim çalışıyor ve ben ikimizde işimizden geri kalmayalım diye her şeyi kendim hallediyorum. ama gelemese bile bana ilgili telefonla arayarak sorarak beni dinleyerek hissettirsin istiyorum. Aramadığında kırılıyorum artık çünkü ben ikimiz için koşturuyorum. Bir sürü ilaç kullanıyorum bu ne için olursa olsun vücuda zarar veren bir süreç fedakarlık yaptığımın farkında olmasını istiyorum..

zaten çok narin bir insan değilimdir.. Ama bu süreçte manevi desteğe insanın çok ihtiyacı oluyormuş. Özellikle eşinden gelecek desteğe..
benim amh 0,60 çıktı diye mi gonal F450 6 adet sadece bu 1324 tl acaba eczendeden dolayı mı.. ben hemen yan eczaneden aldım

peki eşleriniz bu sürecin ne kadar içerisinde.. ilgi alakalılar mı? uzaktan bakıyorlar siz mi koşturuyorsunuz genelde bu işlere.. nasıllar..? beni mutsuz eden tek konu şuan için bu.
Çok mu benziyoruz o_O..bence biz fazla amozon ruhlu davranıyoruz onlarda altından kalkarız sanıyorlar ki öyle de oluyor ama bence bizim duygusal karmaşa yaşıyoruz.Gel demiş olsak gelirler gerek yok (ki gerek yok) ben bugün normalleşme kararı aldım. normal ben, bu gibi detaylara takılmaz,sende takılma.

Kizlar merhaba..

Bugun yumurta toplama işlemi icin hastanedeydim. Yaklasik 1.30 saat kadar sürdü hastaneden çıkmam.. anesteziden uyandim adet agrisi gibi agrim vardi biraz siddetlisinden belkide. Hic kanamam olmadi ama sancim oldu ayakta durmakta zorluk cektim diyebilirim. O yuzden yattim. Yarin ise gidiyorum 😒 transfer islemi icin pazartesi gunu 12 ye randevu verdiler.. bizim zibidiyi erken transfer edecekler daha uzun bi tarih bekliyordm aslinda çarşamba gibi.. Ama devlette 4. Gün oluyormus genelde..

M MAHSIMA81 dedigin gibi guclu olmaya devam.. 🤷‍♀️💃

Benim ilk reçetem toplam 2170 TL tuttu anlamadım,folik ve vitamin hariç neden acaba:110:
Ben 44 kiloyum.. 🤦‍♀️ o yuzden dr ilaclarimi düsük tuttu.. bir suru menupur da kaldi kullanamadim. Acaba transfer sonrasi falan kullanilacakmi o igneler yoksa kaldi mi oylece 🤔

Ama genelde hep duydugum ilaclarin 1700 ile 2200 arasi tuttuguydu..

Kizlar merhaba..

Bugun yumurta toplama işlemi icin hastanedeydim. Yaklasik 1.30 saat kadar sürdü hastaneden çıkmam.. anesteziden uyandim adet agrisi gibi agrim vardi biraz siddetlisinden belkide. Hic kanamam olmadi ama sancim oldu ayakta durmakta zorluk cektim diyebilirim. O yuzden yattim. Yarin ise gidiyorum 😒 transfer islemi icin pazartesi gunu 12 ye randevu verdiler.. bizim zibidiyi erken transfer edecekler daha uzun bi tarih bekliyordm aslinda çarşamba gibi.. Ama devlette 4. Gün oluyormus genelde..

Çok geçmiş olsun,umarım güzel haber alırız 😍

Teşekkürler bilgi için, neye göre düşürdü ilaçları bende mi öyle yapSam bende 7 adet var
İlaçları düşürmedi. Tanıdım eczaneden aldım. İhtiyacım oldukça getirdiler. Gonal f 6 kutu yazıldı yanında menapur da vardı menapur bitti gonal f 3 kutu arttı

Kizlar merhaba..

canım çok erken rahim dinlendirme olmuyor mu ?

X