♥♡▂ ▃ ▅ ▆ 2019'a Hamiş Girmek İsteyenlerin Grubu ▆ ▅ ▃ ▂ ♥♡

Canım beni,m ne zaman dertleşmek istersen ben burdayım. Tabii söyleme onlarda çok üzülür ve bir sürü gereksiz yorum olur her seferinde sinir olursun. Boşver sal akışına. Tabi çalışan bayan her istediğini yapamıyor malesef ki...

öyle canım benim benim hikayemde böyle işte :)
sen neler yaptın bu topiğe girmeyeli :KK200:

öyle canım benim herkesde farklı sorunlar var kiminde pco kiminde kist kiminde eş faktörlü ama hepimizin ortak bir amacı var iştee bende tüp bebek tutsun çok istiyorum allah inşallah nasip eder. ailemden kimse bilmiyor nerdeyse çocukları çok seviyorsun bi kaç tane yap diyolar :p sadece gülüyorum :KK70: bende isterim ama napiim sağlık sıkıntımız var işte kimseyede demiyoruz. herkes yeni doğum yaptı seviyorum onları çook ama nazar değdirdi derler kesin bizim toplumda bu var malesef ama söylemeyerek daha mutlu daha huzurluyum :KK70: tüp bebekte eylülde düşünüyoruz. çalışıyorum ya yaz sezonu izin almak felan zor olur diye. onuda kimseye söylemem :KK70: yalnızca kk sizler işte :KK200::KK200::KK200:
Amannn öğrenip ne yapıyorlar sanki benim çoğunu gizlesemde en sonki dış gebeliğimi çok kişi öğrendi sonuç herkese ne olduğunu anlat dur kimse yaralı parmağa işemiyor canım en doğrusunu yapmışsın çevreye söylememekle. Ben dinlerim seni 😘

Amannn öğrenip ne yapıyorlar sanki benim çoğunu gizlesemde en sonki dış gebeliğimi çok kişi öğrendi sonuç herkese ne olduğunu anlat dur kimse yaralı parmağa işemiyor canım en doğrusunu yapmışsın çevreye söylememekle. Ben dinlerim seni 😘

öyle kuzucum benim senle çok konuştuk bu konuları sen mutluluğuna kavuştun sıra bendeee amiiiinnnn :KK200: :KK200: ve bekleyen tüm güzel bayanlarrrr :KK200::KK200::KK200:

öyle kuzucum benim senle çok konuştuk bu konuları sen mutluluğuna kavuştun sıra bendeee amiiiinnnn :KK200: :KK200: ve bekleyen tüm güzel bayanlarrrr :KK200::KK200::KK200:
İnşallahhh canımm çok şükür o günler geçti ha kucağıma alana kadar stres hala var ama bugünlere de şükür 🙏duam hep sizinle Rabbim bekletmeden hayırlısıyla nasip etsin inşallah 😘

İnşallahhh canımm çok şükür o günler geçti ha kucağıma alana kadar stres hala var ama bugünlere de şükür 🙏duam hep sizinle Rabbim bekletmeden hayırlısıyla nasip etsin inşallah 😘

Öyle kuzucum evlat her dksı büyümesi ağlaması düşmesi hep stres bu sıpaların :KK70: :KK70:
önceliğimiz sağlıkla sıhatle gelsin yanlarımıza :KK200:

12 yıl canım benim pko var bende aşılama oldum progenpen gulukofen femara klomen kan sulandırıcı kullanmadığım şey kalmadı yani rabbim nezamn nefes verdiyse ozaman gelecek inanıyorum 😘
Ciddi misinnn allahımm sağlıklı evlatlar nasip etsin isteyen herkese , merak etme hiç ummadığın anda çıkar gelir bebiş

X