♥♡▂ ▃ ▅ ▆ 2019'a Hamiş Girmek İsteyenlerin Grubu ▆ ▅ ▃ ▂ ♥♡

12 gün önce bende 22 haftalık bebeğimi kaybettim herşey yolunda giderken birden bire rahmim açılmış 1 hafta hastanede kaldım ama dayanamadı bebeğim suyum geldi Doğum yaptım 😥😂
:olamaz: Canım benim ya çok üzüldüm senin adına bende aynı şeyleri yaşadığım için anlıyorum seni . Dinlen bakalım biraz allahım yine nasip eder merak etme hiç

Bende öyle okumuştum daha yumurtlama zamanı yeni ya 2 kez yumurtluyor bilemedim yani kimisi adet sonrası hemen yumurtluyormuş
ben hemen yumurtlayanlardanım canım adet bitiminin 3/4.günü yumurtlamam başlıyor hemen adet bitiminden 20gün snra adet oluyorum. Ovulosyondan 15.gün snra gebeliğimi öğrenmiştim ov.testi ile

Yok onu kullanmadım canım 👍
doktoruna danış tabi ama zararı yok aksine çabuk hamile kalsın diye veriyorlar . ovulosyon çizgisinde silikleşmeyi gördüğün anda kullanmaya başla ve adet görene kadar devam et. Yumurtamaların sağlıklı şekilde çatlamasını sağlıyor ve bebeğin tutunmasına yardımcı oluyor. Daha önce onun sayesinde gebe kalmıştım bu ay tarihi tutturamadım geç başladım ama diğer ay düzgün kullanacağım. Tavsiye ederim

doktoruna danış tabi ama zararı yok aksine çabuk hamile kalsın diye veriyorlar . ovulosyon çizgisinde silikleşmeyi gördüğün anda kullanmaya başla ve adet görene kadar devam et. Yumurtamaların sağlıklı şekilde çatlamasını sağlıyor ve bebeğin tutunmasına yardımcı oluyor. Daha önce onun sayesinde gebe kalmıştım bu ay tarihi tutturamadım geç başladım ama diğer ay düzgün kullanacağım. Tavsiye ederim
Sorayım canım bende bu ay c life kulandım çok memnun muş herkez bir kutuda hamiş kalmış umarım hamişimdif ama zannetmiyorum 😔umarım artık gelir meleğim Birtane bile olsaydı sağlıklı Allah korkusu olan bir evladım rabbim bilir artık

Adetin 19 günümdeyim kızlar ovilasyon testi sonu cu yine böyle çıktı iki kere yumurtlama olurmu koyulaşacak sanki yine 😳

Eklentiler

• IMG_20190613_170129.jpg
    IMG_20190613_170129.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 36
Adetin 19 günümdeyim kızlar ovilasyon testi sonu cu yine böyle çıktı iki kere yumurtlama olurmu koyulaşacak sanki yine 😳
Valla canım clife senin adetinin tarihini değiştirmiş olabilir belki hamile kalmışsındır yada 2 kez yumurtluyor olabilirsin normalde bende kullanmıştım ben zAten geç yumurtlama yaşıyorum ancak 19. Günde yumurtlama oluyor o yüzden net bişey söyleyemem senin içinde.

Valla canım clife senin adetinin tarihini değiştirmiş olabilir belki hamile kalmışsındır yada 2 kez yumurtluyor olabilirsin normalde bende kullanmıştım ben zAten geç yumurtlama yaşıyorum ancak 19. Günde yumurtlama oluyor o yüzden net bişey söyleyemem senin içinde.
Bende sabahtan beri araştıyorum ama net bişey yok salı günü Dr Gidicem inş güzel bir haber alırım dua edin olurmu lütfen yinede cvp için teşekkür ederim 😍🤲

Bi kaç senem daha var sanırım tüp için çünkü tedavi sırasında arabamzı sattık kredisi ödüyoruz ayrıca kredi çektik çünkü özele gittiğim için aşılama yaptığımı keşke tüp deneseymişim diyorum şuan da 😔

olsun canım belki olur kendiğilinden allah yardımcı olsun canım

Ovulosyonu takip etsemde canım hemen tutmuyor benimde ya kaç ay snra olcak bakalım allah hayırlısını sağlıklısını versinde işte... benmle aynı zamanda hamile kalıp doğurcak arkadaşım kuzen falan var onları görünce biraz için buruklaşıyor... sen daha düşünmüyor musun dediklerinde bir süre ara verdim diyip geçiyorum

aynen canım o banada oluyor. bir arkadaşımla aramızda 2 ay felan vardı nasıl sevinmiştik. bazen benimde aklıma gelir sağlıklı bir gebelik olsaydı bu ay doğardı bu ay cinsiyetini öğrenirdim diye.. sağlık olsun canım bizimde olur inşallah :KK200::KK200:

aynen canım o banada oluyor. bir arkadaşımla aramızda 2 ay felan vardı nasıl sevinmiştik. bazen benimde aklıma gelir sağlıklı bir gebelik olsaydı bu ay doğardı bu ay cinsiyetini öğrenirdim diye.. sağlık olsun canım bizimde olur inşallah :KK200::KK200:
Doğru diyorsunn , aminnn canımm çok aminnn:dua:

ayyyy hadiii inşallahhh yaaa :dua:
İnşallah canım benim kim istiyorsa rabbim aratmasın birde benim geçen ay mağazacılık sektöründe çalışıyorum sohbet ettik dedi hac ca gidiyorum bir istediğin varsa yaz bana ver dedi isim soyisimde yaz dedi bende yazdım sağlıklı bir evlat huzur sağlık diye daha sonra ağlayarak okuduğum bir not benim için yeşil bir elmaya Yusuf suresi okutmuş yarısını eşin yarısını sen yiyormuşsun onuda yaptım birde avce hurması göndermiş nasıl duygulandım hiç tanımadığım biri diye hala böyle iyi insalar var onun hep duacısıyım bu yüzden 🤲😊

X