2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

Maşallah. Kuvezde kaldılar mı. Bide mamayı sormuşsun. Ben bebelac gold kullanıyorum canm
5 gün kuvezde kaldılar sarılık başlangıcı var dediler iyi ememiyordular diye kuveze aldılar Bnde bebelac gold kullanıyorum ama kabızlık yaptı mamayı değişmeyi düşünmüştüm de gerek kalmadı çözüm buldum doktorun önerisiyle mamalarına birer çay kaşığı saf zeytinyağı kattım ikiside kakasini yaptı şükür

5 gün kuvezde kaldılar sarılık başlangıcı var dediler iyi ememiyordular diye kuveze aldılar Bnde bebelac gold kullanıyorum ama kabızlık yaptı mamayı değişmeyi düşünmüştüm de gerek kalmadı çözüm buldum doktorun önerisiyle mamalarına birer çay kaşığı saf zeytinyağı kattım ikiside kakasini yaptı şükür
Biz de bi bebegimle 12 gun yattik sarilik ve enfeksiyondan. Evet bizde de kabızlık sorunu oldu bende aynı şekilde bi çay kaşığı zeytinyagi ekliyorum arada yapıyolar çok şükür. Mamamz iyi o yüzden değişmek istemedim kilo alımları fln da iyi severek içiyorlar.

Selam kızlar uzun zamandır girmiodum .benim bebisler dayanamadı 31haftalık dogdular 14gün oldu doğum yapalı kuvozdeler miniklerim şükür bi sorunları yok ama kilo almadan cikarmicaklar
Öncelikle hayırlı olsun, ömürleri bereketli olsun. Size de geçmiş olsun. İnşallah sağlıkla çıkar kuzular kuvözden.

Selam kızlar uzun zamandır girmiodum .benim bebisler dayanamadı 31haftalık dogdular 14gün oldu doğum yapalı kuvozdeler miniklerim şükür bi sorunları yok ama kilo almadan cikarmicaklar
Inşallah sağlıkla sıkıntısız bir şekilde evinize de götüreceksiniz .az kaldi .Allah meleklerinizi korusun onlari size bagislasin saglikli uzun ömürler nasip.etsin 🙏

İkisini birden emzirme bana cok tuhaf geliyor su an ama Allah cc izin verir de saglikla dogurusam nasil olacak bilmiyorum :))

X