2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

Doktor kacıncı haftaya gün verdi sizlere Benim şuan 34 oldu 36 da alalım diyor Beklerse 38 i görmek istiyorum dedim Okadar beklemeyelim diyor Neden anlamadım
Benim eski doktorum 37 diyordu ikizlerde yenisi 38 i bulsan iyi olur dedi ama bebeklerin biri asagida oldugu icin bulamayabilirsin dedi gittigi yere kadar artik

Peki neden oluyormus ki hicbir sey yokken erken dogum.Ben de korkuyorum erkenden gelicekler diye.Saglikla cikarsiniz insallah hepberaber 🙏🙏
Valla noldugunu anlamadım ben aniden sancı gelince .doktorumda bulamadı hicbisey.doğumdan bi hafta önce kontrolum vardı herşey çok normal 37ye kadar beklicez aksi bi durum olmazsa demisti

Doktor kacıncı haftaya gün verdi sizlere Benim şuan 34 oldu 36 da alalım diyor Beklerse 38 i görmek istiyorum dedim Okadar beklemeyelim diyor Neden anlamadım
Bebekler buyudukce ve yerleri daraldikca cesitli riskler artiyor; bu nedenle diyordur. Ayagi, bacagi sıkışıyor; kordon dolanması, doğum sırasında daha büyük oldukları için çeşitli başka riskler...

Iyi bayramlar kizlar epey bi giremedim malum ikiz bakimi cok zor doguranlar anlar😊 sakin kolay bebislerde degiller hani🙈 cok gazimz var hala btmedi. Bir kizim tam bir kolik bebek cok zor😑Kendime vakt kalmiyo buralara hic giremiyorm😁 saglklari iyi cok sukur 2 aylik oldu kuzularim da bugub bayram gezmesi yaptik bana eziyet olsa da😁🙏😍

Dün akşam ayaklarım şişti biranda sag ayagım ozellıkle yurumekte zorlanıyorum Bu durumu yasayan varmı ne yapmalıyım

X