2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

Benzer şeyleri yaşıyoruz canım su an, yalnızım süt baştan beri hiç doyurmadi her şeyi deniyorum ben de. Bende çatlak olmadı hem 35+4 de doğum olduğu için hem de çok yağ kullandım kakao yağı badem yağı buğday yağı vs. 300 veya 400 Gr mama kaç gün yetiyor size mesela? Bebeklerin kaç haftalık oldular

Kızlar 36 da dogum yapıp sorun yasamayan varmı Doktor 36 da alalım diyor
Canım benim ikisi de makat geliş olduğu ve 5 cm acilmam olduğu için mecburi 35+4 de doğum oldu ciğer geliştirici yaptirmamistim solunum olarak sıkıntı olmadı sadece oğlumun birisi 24 saat gözlem altında tutuldu solunum için gerek görüldü ama düşük ağırlıklı doğdular emme problemi yaşadık şu an da mama ile besleniyorlar maalesef biberon ile. Bir de sariliklari uzadı 3 gün de onun için ve kilo kaybından yattık hastanede kuvezde. Eğer riskin hastalığın yoksa bir hafta da olsa bekle derim Dr daha iyi bilir ama. Benim Usg de 2700 civarı olcuyorlardi biri 2500 biri 2400 Gr doğdu

İnş bi skntıcıkmazsa ısrar edıcem 37 ye kalsın diye

Arkadsslar merhaba. Ayrintilidan ciktim bugun. Ben bayan telâş doktoruma vitamin sormayı unuttum saglik ocagindayim decavit veriyoruz dedi hemsire onu kullanacagim artik. D vitamini decavit ve kan ilaci sizlerden decavit kullanan var mi?

Arkadsslar merhaba. Ayrintilidan ciktim bugun. Ben bayan telâş doktoruma vitamin sormayı unuttum saglik ocagindayim decavit veriyoruz dedi hemsire onu kullanacagim artik. D vitamini decavit ve kan ilaci sizlerden decavit kullanan var mi?
Refenesis kullanıyorım omega 3 de var içinde İkizde decavıt tarzı vıtamınler yetersız kalıyor demıstı doktorum

Tesekkurler inşallah Dogum yapanlar keske o gun sunuda yanıma alsaydım dedıgınız bırsey oldumu Yada yapmak isteyip yapamadıgınız

Cumaya gün verdi doktorum Nst de 100 sancı var on dk da bır cıkıyor sancı Agrımda var bıraz belki bikaç gün bile beklmez dedi Dua edin inş saglıklı bir sekilde kavusurum ☺
Ay masallah ne guzel kavusuyorsunuz, ben de gun sayiyorum... Bence normal; diyorum ya burada forumda ben ikizde daha hic 37'yi bulan gormedim. 36+3 36+4 maksimum, kendi etrafimdan da hep oyle duyuyorum.

Cumaya gün verdi doktorum Nst de 100 sancı var on dk da bır cıkıyor sancı Agrımda var bıraz belki bikaç gün bile beklmez dedi Dua edin inş saglıklı bir sekilde kavusurum
Benim de sancılar 125 i geçince ve düzene girince açılma arttı sezeryana aldılar canım güle güle kavuş yavrularına

Doyurmaz canim cnku uyumuyoruz dinlenmiyoruz yemek yemiyoruz su yeternxe icemiyoruz vs. Nasil cok olsn veya artsin ki kafayi yedim buaralar azaliyor giderek 400 gr bizde 2 2buck gunde bitiyo 900 gr aliyorm 6 gun vey 5buck civari. Degisiyo yani bazn uzun kaliyorlar bazn sik acikiyorlar saatli gitsk de acikp aglaynca veriyorum. 9 haftalklar suan 2. Ay kontrolumuzde iyi gcti cok sukir
Ben kullanmstm canim icerigi baya genis tabi bunun disindada aldim magnezyum tek ilac olarak hergun ictim omega3 hergun ictim demir hapi corasprin derken 6 tane falan iciyordum sanirim bugunde toplam ilac

Teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…